Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Ale jest 2 listopada już, więc zgłaszać się można. Zróbcie proszę plakat tak, żeby adres forum krak był też czarno-biały, mam czarno-białą drukarkę tylko.
  2. Gdyby była konkretna propozycja (a 360zł za dwupak to jednak przyzwoita cena), to może się dobre ciotki zjawią:roll:
  3. Ja mogę wystawić i prowadzić. Jolam, jak z czasem, dasz radę obfocić i wysyłki zrobić? Jak nie, to mów śmiało, i tak nam dużo pomagasz.
  4. A o to nie spytałam.
  5. No nic, czekamy cierpliwie na wieści :) Pani Jola jest Tytusem zachwycona. Jest bardzo grzeczny, niekłopotliwy w domu. Nie zdarza mu się załatwić, nawet jak zostaje na kilka godzin. Ładnie chodzi na smyczy. No pies, ideał!
  6. Emilio, dobrze, że napisałaś tutaj, bo bym w ogóle nie zauważyła. Maila mam tego samego, ale Twoja wiadomość wpadła w folder spam, a tam rzadko zaglądam. Buda jedna już dotarła, bardzo dziękujemy. Druga jeszcze w drodze. Być może świąteczny długi weekend w Polsce trochę wydłużył dostawę. edit: Jakby ktoś miał na zbyciu legowisko dla dużego psa? Onka Gapcia (nie ma wątku, ma poważne problemy dermatologiczne, musi być codziennie kąpana, smarowana) potrzebuje miejsca by swoje chude ciałko gdzieś położyć.
  7. Kurcze, byłoby super, gdyby wypaliło. Masz kontakt z kimś z huskyadopcje?
  8. Rudy ma swoje ciche wielbicielki, Anno4, jolam, i wszystkim innym pięknie dziękujemy :Rose: Bazarek, o którym mówiła jolam (na którym zresztą są od niej fanty:loveu:) w mojej stopce. Zapraszamy.
  9. A ten dom ma być sprawdzony przez kogo? Przez p.Jolę? Gdzie dom, w W-wie?
  10. Ktoś na wydarzeniu parę dni temu napisał, że może dać dt. Sylwija, kontaktowałaś się z tą dziewczyną? edit: Dobra, doczytałam, że rozmawiałyście (ja na fb słabo się poruszam). I co?
  11. Mogę mówić tylko za siebie, że poza dogomanią wśród swoich znajomych na pewno roześlę prośby i mogę prosić o głosy. [SIZE=1]Na dogomanii niestety nie, bo dotkliwie odczułam wrześniową agitację i nie chciałabym zostać ponownie zbanowana.[/SIZE] Ale jeśli chcecie próbować, warto się porządnie przygotować i zorganizować, bo aby było skutecznie trzeba włożyć masę czasu.
  12. I to jaki Indiana Jones! :loveu: Zoja nawet ogłoszenia Znajdkowe wyczaja i jak widzi, że coś źle wpisane, to jeszcze śpieszy ciotkom donieść jakich zmian dokonać :) Zoja, zostajesz czy przelotem tylko?
  13. Sorry, że post pod postem, ale inaczej przejdzie niezauważony. Na swoim wątku chyba mogę zapraszać na inne? Normalnie staram się tego nie robić, ale... Sambie udało się wspólnymi siłami zebrać ciut kasy, na tyle, że nie ma sytuacji podbramkowej. Tym dwóm suniom potrzeba pomóc na już, nie mają bezpiecznej sytuacji... [url]http://www.dogomania.pl/threads/216703-2-szczenne-roczne-suczki-wyrzucone-maj%C4%85-10-dni-szukaj%C4%85-wsparcia-na-ster.-i-pobyt-DS[/url]
  14. Czy gdyby było sunie stać na hotel, to potem mogłyby być hotelowane przez Anję? Jak ktoś jest biegły na FB, to może wydarzenie? Może uderzyć do miłośników astów? edit: Może w tytule dodać, że są astowate? Może to przyciągnie miłośników rasy? Tytuł bazarku cegiełkowego też może za mało dramatyczny? Takie luźne myśli... Utkwiły mi panny w głowie, nie mogą przecież trafić z powrotem na ulicę. Może ktoś zrobi im bazarek? Jak zwykle wszystko rozbija się o kasę...
  15. Zaczyna się listopad, przygotowujecie się do krakvetowej ankiety?
  16. Jasne, póki co nie ma pośpiechu :) edit: Z rozliczenia bazarku, w wyniku niższych kosztów wysyłek, zostało mi na koncie jeszcze 5,70zł, które doliczam do kasy Samby. Szczegóły w poście: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215122-Zako%C5%84czony.-Rozliczony.-Mysz-bezprzewodowa-z%C5%82oty-%C5%82a%C5%84cuszek-NilaNiraSambaRudy-6.X?p=17918205&viewfull=1#post17918205[/URL] edit: Z plakatów znikają karteczki, tylko czemu nie dzwonią?
  17. Nie mogę finansowo pomóc, więc na wzór ogłoszeń Anji zrobiłam allegro: [url]http://allegro.pl/ciapka-mloda-sunia-w-typie-mini-amstaff-jrt-i1909252606.html[/url] [url]http://allegro.pl/latka-mloda-sunia-w-typie-mini-amstaff-jrt-i1909252865.html[/url]
  18. Joanno, DZIĘKUJEMY! Teraz tylko Nirce żeby się powiodło... Paula, daj znać proszę jak dojdzie karma, w weekend zamówiłam.
  19. Dziękujemy Allu za deklarację listopadową :Rose: Dodałam do rozliczenia.
  20. [quote name='ALMA2']Ale kto w koncu wygrał na tym głowoswaniu - bo było jakoś tak po równo.[/QUOTE] [quote name='Bjuta']Nie pamiętam. Było jakichś dwóch graczy, Wiosna miała bardzo mało głosów.[/QUOTE] Fundacja wiosny wygrała wrześniowy konkurs Krakvetu.
  21. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black]Grywasz w [B]totka[/B]? :cool3: Masz duszę [B]hazardzisty[/B]? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=black] Zapraszam na bazarek cegiełkowy, na którym można wygrać [B]herbatki Dilmah[/B]![/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216988-******-Loteria-DOGO-JOKER-******-z-herbacianymi-NAGRODAMI%21-******-Samba-12.11"]http://www.dogomania.pl/threads/216988-******-Loteria-DOGO-JOKER-******-z-herbacianymi-NAGRODAMI!-******-Samba-12.11[/URL] [FONT=Comic Sans MS][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/sdc12922.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/5714/sdc12922.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [/CENTER]
  22. I drugi bazarek dla Samby: [B][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216988-******-Loteria-DOGO-JOKER-******-z-herbacianymi-NAGRODAMI%21-******-Samba-12.11"][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkgreen]Loteria DogoJoker z nagrodami zaprasza![/COLOR][/FONT][/B][/URL][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...