-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
bric-a-brac replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
O rety, udało się!!! Gratuluję! -
[quote name='malizna78']A czy to prawda xxx52, że Ty też nierzesz udział w wywozie, tzn skupujesz, czy może zabierasz za darmo, nie wiem, psy do niemiec? tak mi się o uszy obiło. Bo jesli tak,to może nam napiszesz coś o tym, po co i do kogo trafiają te psy,ktore są wywozone. No i masz może kontakt z tymi psami.[/QUOTE] Malizna, a możesz podać źródło, z którego "coś Ci się o uszy obiło"?...
-
Niemcy chętnie kupują polskie psy, na których prowadzą jakieś badania. I jeśli trafi się nieodpowiedzialny zarządca schronu, to zdarzają się przypadki sprzedaży psów do Niemiec. Oficjalnie idą do adopcji... ale słuch po nich ginie. Pan kierownik to szycha z wyższych sfer, która o problemach zwierzęcych nie ma zielonego pojęcia. Dla niego to pewnie biznes, wyraźnie się gubi i to zagubienie widać na materiale tvn. Oby chłopak nie wytrzymał presji i się złamał i odszedł... Dopóki właściciel ziemi ma iskierkę, że ktoś mu się pozbędzie psów i będzie mógł ziemię sprzedać, psy nie są bezpieczne.
-
Miałam tu nic nie pisać, bo ja i tak tylko podczytywałam wątek... Ale jak zobaczyłam post ajlii na "oddam leki" to mi się tak smutno zrobiło.... Aljii, podziwiałam Cię przez cały czas... serio, chociaż się nie znamy.
-
Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)
bric-a-brac replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja69']szkoda,że nie widzieliscie jej miny i wytrzeszczonych oczków jak zobaczyła konie:evil_lol: nie odwazyła się podejśc do ogrodzenia ,ale i nie przestraszyła sie ich,była po prostu zaskoczona:diabloti: [/QUOTE] Haha, bo to mieszczuch :lol: Fajnie, że są postępy:) -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
bric-a-brac replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
2 miesiące temu my podobnie przegraliśmy (Znajdki przegrały z GreyAnimals), koniecznie zgłaszajcie wszystko Krakvetowi... Nas olali, nie interesowały ich screeny, zrzuty i inne spostrzeżenia. Ale może jak będzie większy nacisk, to i lepiej sprawdzą głosy? Ja żałuję, że w ogóle 2 m-ce temu pytałam ich czy chcą takie, a takie screeny, którymi dysponuję. Dziś uważam, że powinnam była wtedy od razu wszystko wysyłać, zahostować screeny i wkleić link w PW. Wtedy może nie mogliby udawać, że czegoś nie widzą... Przykro mi strasznie, sama nagabywałam tylu znajomych... może jeszcze się uda. Jeśli ktoś dopuścił się jakiś rażących nadużyć, to może jednak zweryfikują... pozostaje mieć nadzieję. -
Dokładnie jak napisała ick, najważniejsze, żeby zminimalizować cierpienie... Biedaczek...
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oooo, zdjęcie :) Oczulko, jak się cieszę! :multi: -
Kurier 70-80zł? Dziewczyny, to nie jakaś pomyłka? edit: to pewnie przez dużą wagę przesyłki... Słuchajcie, a może ktoś od Was ma jakąś firmę, która ma podpisaną umowę z którymś kurierem, wtedy ceny przesyłek są naprawdę niskie :roll: A może ktoś z Warszawiaków pracuje w firmie, która ma umowę z kurierem podpisaną? Wówczas byłoby taniej, wtedy pewnie byłby to koszt rzędu 20-40zł.
-
Aniu, szczerze powiem, że nie mam pojęcia jaki dług wygenerował Tytus w lecznicy. Dziękujemy serdecznie pani Oldze oraz autorce zdjęć za dary, z których właśnie zrobiłam bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218625-*******-Nie-masz-pomys%C5%82u-na-PREZENT-pod-choink%C4%99-****-WEJD%C5%B9%21-******-Znajdki-12.12"]http://www.dogomania.pl/threads/2186...-Znajdki-12.12[/URL] Jeśli komuś brakuje pomysłu na świąteczne prezenty, to zapraszam! Podrzucanie, zaglądanie, kibicowanie także równie mile widziane ;)
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Kruszynka nasza kochana :evil_lol: Kto przygarnie to chucherko? :diabloti: A przy okazji zaproszenie na bazar z inspiracją do prezentów świątecznych: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218625-*******-Nie-masz-pomys%C5%82u-na-PREZENT-pod-choink%C4%99-****-WEJD%C5%B9%21-******-Znajdki-12.12"]http://www.dogomania.pl/threads/2186...-Znajdki-12.12[/URL] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://forum.nfz-wroclaw.pl/public/style_emoticons/default/04icon_rotfl.gif[/IMG][IMG]http://forum.nfz-wroclaw.pl/public/style_emoticons/default/04icon_rotfl.gif[/IMG][IMG]http://forum.nfz-wroclaw.pl/public/style_emoticons/default/04icon_rotfl.gif[/IMG] Kruszynka! :evil_lol: -
Hihi, śpioszki dwa :)
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Hihi, na PW[B] ciotki-anioły[/B] stróże Samby czuwają, więc wybaczcie post pod postem, ale wycofuję się z nazewnictwa pod tytułem "[B]cielsko[/B]" :lol::lol::lol: Naturalnie miałam na myśli [B]szlachetne i szczupłe ciałko księżniczki Samby vel Soni [/B]:loveu: :evil_lol: ;) -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Samba, kto Cię wreszcie wypatrzy? Ty miałaś na chwilę u Pauli posiedzieć i już dawno powinnaś grzać cielsko w DS :shake: Paula, zupełnie nikt nie dzwonił? :roll: -
Dzisiaj przyszły do mnie zdjęcia, już wywołane profesjonalne fotografie w formacie A4, które wkrótce przerobię na znajdkowy bazar :) Będzie to fajny pomysł na świąteczny prezent, na ozdobę ścian pomieszczeń, zdjęcia naprawdę ładne. Tak chciałam tylko zameldować, że mam je już u siebie ;) Teraz tylko pożyczę lustrzankę, co by ładnie obfocić i dam znać jak wystawię. A zainteresowani mogą już myśleć, komu na święta można sprezentować zdjęcie do oprawienia i powiedzenia jako dekoracja wnętrza :cool3:
-
Dodałam do rozliczenia dziewczyn 607,55zł z nadwyżki na koncie Rudego. Tym samym nie ma już zadłużenia. Z racji, że nie ma już zadłużenia swój bazar, który robiłam właśnie na dziewczyny, rozliczę jako bazar na znajdki. I pewnie zgodnie z życzeniem p.Joli zamówię za tę kasę karmę.
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Skoro nie było sprzeciwów kilka dni, dodaję informacje do wątku rozliczeniowego i przenosimy pieniążki do Niry :) Dziękujemy!