Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Kochana, to wybadaj ile nas to będzie kosztowało. Bo ja w sumie zobowiązałam się dziewczynom od kotów zapłacić za kuriera zanim poznałam koszty. Coś tam dorzucę, ale raczej mniej niż więcej... Jakaś dobra passa z bazarkami chyba, znaczy z fantami :) Skoro są, to będę musiała przerobić chyba :lol: Ale Ty wysyłasz potem, a ja tylko prowadzę, tak? To dla mnie i tak oszczędna wersja ;) Jolam dostała fanty od waderci. Waderciu, dziękujemy pięknie!:loveu:I też będzie bazar niedługo. Powoli może jakoś ogarnę.
  2. Wybacz, Malinko, że tak rzadko piszę tu u Ciebie, ale staram się czytać. Dzięki za filmik. Jak tak patrzę, bo mi szkoda Maliny okropnie.... Ona idzie za swoim ludziem znanym, ale jest taka zagubiona. Mnóstwo hałasów, samochody.... ona taka bidna zdezorientowana, ale ufna człowiekowi. Życzyłabym jej, żeby trafiła gdzieś do DS na wieś, gdzie hałasów mniej, spokój. Te bodźce słuchowe muszą być dla niej stresujące :-(
  3. Optymistyczne wieści... oby poszło dobrze. Tripti, szybko się tam kuruj!
  4. Więc u maleństwa naszego też zaproszę :) Super bazar (to nie pusta reklama, naprawdę fajne fanty! :lol:), Znajdki zapraszają: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218848-Urz%C4%85dzenie-do-farbowania-w%C5%82os%C3%B3w-kosmetyki-CLINIQUE-BOURJOIS-VICHY.-Znajdki-15.12[/url]
  5. Ulu, super wieści! :) Igam, jak tam z tym transportem? Coś ruszyło do przodu? Czy kombinujemy z kurierem? Przy okazji, przed chwilą skończyłam bazar, naprawdę super bazar, mnóstwo fajnych fantów, dzięki ofiarności paros oraz kejciu. Dziękujemy! Zapraszam, chociaż nie mam wątpliwości, że będzie się tam działo! [url]http://www.dogomania.pl/threads/218848-Urz%C4%85dzenie-do-farbowania-w%C5%82os%C3%B3w-kosmetyki-CLINIQUE-BOURJOIS-VICHY.-Znajdki-15.12[/url]
  6. Daszka zdecydowanie nie będzie fotomodelką :evil_lol: Pewnie lepiej by się czuła "na wybiegu" ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/dasza074.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2389/dasza074.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/dasza073.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5171/dasza073.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dasza071.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9276/dasza071.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dasza069.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7913/dasza069.jpg[/IMG][/URL] . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dasza063.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9296/dasza063.jpg[/IMG][/URL] Dziękujemy za zdjęcia! Fajnie jej te uszy stoją :lol:
  7. Daszka trafiła do raju :) Cieszy to ogromnie! :loveu: Fotki chętnie wrzucę, mój mail bric-a-brac a dalej @tlen.pl
  8. A czy jest ogłaszana? Jakiś odzew z ogłoszeń? Jak się czuje w nowym miejscu? No już nie takim nowym, ale jak przeszła zmianę?
  9. Witam. Czy Skinni ma jakieś trwające bazarki?
  10. Trochę się martwię o staruszka... Trzymaj się dzielnie Ząbie...
  11. Kurde, Miśka, szczęściaro.... który burek uliczny by znalazł takie ciotki jak mała i kaja...
  12. Ja bym rozliczyła bez tej wpłaty i przetrzymała fanty jeszcze trochę (bez wystawiania dalej), gdyby się osoba pojawiła jednak na dogo. W razie jak się pojawi, zawsze można dorzucić dodatkową wpłatę.
  13. Haha, nie wiem jak byś sobie dała radę, bo ja bym nie dała :evil_lol: Dlatego siedzą potwory u Pauli:eviltong: Tfu, tfu, kruszynki kochane, nie potwory, naturalnie! Ratlerki, tak, właśnie ;) [COLOR=gray] (Samba, Nirka, won do domów.... nooooooooooo....) <--- to tak już poważnie... za długo siedzą już,.,.,.[/COLOR]
  14. [quote name='furciaczek']Chcialam nagrac jak Bigu biega...ale srednio mi wyszlo bo mnie wyprzedzil i zaczal leciec do domu...ale widac jak ladnie nozki stawia:loveu: http://www.youtube.com/watch?v=Il3XE4nkhIs Cud normalnie... Ja tu rzadko zaglądam, ale za każdym razem jak pojawi się film, to jak cud. Podmieniony pies normalnie ;)
  15. Hihi, nie trzymaj emocji w sobie, powinno się je wyrażać, a nie kisić w środku :lol: A tak serio, to ta dziewucha uszata sporo przeszła, fajnie by było gdyby znalazła taki fajny dom jak jej siostra Nilka vel Dasza. Właśnie, co u Daszki, czytacie nas jeszcze rodzinko Daszki? :) Jakieś wieści, fotki?
  16. Żenujące... A puenta, że gdyby w schronie było źle, nikt by zwierząt nie podrzucał tylko podkreśla kompletną ignorancję autorki i brak podstawowej wiedzy w temacie bezdomności (Weronika Lipka). Nie będzie łatwo skoro na kierownika wzięli faceta, który ma mocno wpływowych znajomych (za FB wnioskuję). Znajdą się zaraz reporterzy, osoby medialne, które w ciemno poprą kolegę. Póki co to reportaż w niszowych mediach... pytanie co dalej, bo media mogą tu pomóc, jak i zaszkodzić istocie sprawy tych zwierząt.
  17. A nie ma w profilu wpisanego maila? (na górze po lewej to podlinkowane menu). Niektórzy mają, co ułatwia kontakt.
  18. [quote name='beka']pięknota z niej. Zastanówcie sie czy pisac o nie wydawaniu do budy .. (moga kłamac a tak w rozmowie i tak wyjdzie..)[/QUOTE] Beka, tak myślisz? Może i racja... Z jednej strony fakt, mogą kłamać. A z drugiej, może tacy co chcą do kojca wybiorą ogłoszenie bez takiego zastrzeżenia? Ja się nie znam za bardzo, ja jestem od 'innych rzeczy', a w tych kwestiach słucham mądrzejszych ;) [quote name='Diora']zaznaczam wątek pięknego uszata :loveu:[/QUOTE] O jej, a gdzie te zachwyty? Dowody miłości od pierwszego wejrzenia? Ochy, achy? :lol: No dobra, żartuję :eviltong: Witamy na pokładzie rozbzikowanej Niry, Paula na pewno ma w tym zakresie sporo do opowiedzenia :evil_lol:
  19. [quote name='Diora']Zakochałam się :mdleje::loveu: Pędzę na jej wątek :)[/QUOTE] Haha, zapraszamy, zaraz i ja pędzę tam zobaczyć ten rozkwit miłości :loveu: [quote name='paula82']Diora chcesz psa? :cool3: Bierzesz jednego, drugiego gratis na święta Ci dołożę. hmm???[/QUOTE] Hehe, jaka promocja! Jako gratis, dołożymy Sambusię vel psa nakolankowego :evil_lol: Ona taka kruszynka, że można ją jako w typie ratlerka ogłaszać :diabloti: Allu Chrzanowska! Wpłynęło mi za dużo na konto i nie wiem co z tym fantem zrobić. Otóż wpłynęło 45zł od Ciebie, a deklarację masz 20zł i co ja mam począć teraz? :lol:
  20. Haha, Igam, dopiero dzisiaj doczytałam to co dopisałaś małymi literkami :) Sela, której zdjęcia były wcześniej jest już wysterylizowana, zdjęcia z lecznicy: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/sela04.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5648/sela04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/sela05.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3919/sela05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/sela06.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4970/sela06.jpg[/IMG][/URL] Dwie nowe sunie... mają około 5 m-cy: [URL]http://znajdki.pl/2011/adopcje/dwie-5-cio-miesieczne-sunie/[/URL] No i Junior, który co by nie powiedzieć, nie jest zbyt fotogeniczny :lol: i kolejna sesja wyszła równie marnie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/junior05.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3303/junior05.jpg[/IMG][/URL] Bazarek zdjęciowy nam marnie przędzie... :roll: a takie ładne zdjęcia... edit: A, jeszcze coś. Dostaliśmy znowu fanty, od [B]kejciu [/B]z dogo i [B]paros [/B]mi dzisiaj paczkę wysłała, więc będę miała co wystawiać ;) Oby się tylko chciało sprzedawać. Ciotki, podrzucajcie czasem bazarki, proszę ;)
  21. Wpłynęła deklaracja grudniowa od Inci, dziękujemy bardzo! :Rose:
  22. Bosz, a ten dalej siedzi.... Taki fajny pies. Gdzie ci ludzie mają oczy?
  23. Uszaty stworek to Nira, też do adopcji ;) :[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-%28Dasza%29-ju%C5%BC-w-DS.-Nira-wci%C4%85%C5%BC-chora-prosi-o-grosik-na-weta-i-karm%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/2149...a-i-karm%C4%99[/URL]..
×
×
  • Create New...