-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
8 szczeniaków i ich mama - JUŻ W NOWYCH DOMACH! DZIĘKUJEMY!!!
bric-a-brac replied to teapot's topic in Już w nowym domu
Ale cudne... do zdjęć jeszcze brakuje tylko zapachu szczeniaków :lol: No ale wirtualnie się nie da ;)- 399 replies
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
bric-a-brac replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Oooo, Farunia ukradła serce Wielebnemu :multi: :loveu: Jak będą foty, to muszę koniecznie zobaczyć! -
Bazar dla Białego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210150-Adidas-perfumy-bi%C5%BCu-Bridget-Jones-Oral-B....-Na-Bia%C5%82ego-11.07[/url] Tylko tyle mogę zrobić... Anett, wiem, że się powtarzam, ale Białemu naprawdę trzeba marketingu... Myślę, że warto pochodzić po profilach ludzi i powklejać linki w profile... Biały musi wreszcie znaleźć dom, bo to super pies.... Sama się tym nie zajmę, bo nie ogarniam... Dlatego zrobiłam bazar, bo wiem, że mam jakieś tam grono ludzi, które zagląda na moje bazary i czyta na co są przeznaczone.... Taka nadzieja, że może ktoś pomoże... Trzymam kciuki za niego naprawdę, nie rozumiem dlaczego on jeszcze jest w hotelu.... jest rewelacyjnym psem!
-
[B]Przypominam o trwających bazarkach na podopiecznych Pani Joli:[/B] - książki (jutro koniec) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209395-gt-gt-gt-gt-gt-gt-Ogromne-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-lt-lt-lt-lt-lt-lt-lt-Na-przytulisko-Znajdki-27.06[/url] - różności [url]http://www.dogomania.pl/threads/209690-R%C3%93%C5%BBNIASTY-r%C3%B3%C5%BCniasty-D-ZAJRZYJ!-Znajdki-4.07[/url] - cegiełki karmowe [url]http://www.dogomania.pl/threads/209130-Czy-CHORE-KOTY-znajd%C4%85-pomoc-na-PSIEJ-dogomanii-%28-Na-znajdki-26.06[/url] [B]I bazarki Kory, gdzie jedna trzecia zebranych środków wesprze Znajdki:[/B] - ciuchy, buty [url]http://www.dogomania.pl/threads/209630-Firmowki-dla-Pan-i-Panow-kaska-dla-zwierzakow-w-wielkiej-potrzebie!Do-28.06-godz.22[/url] - agd, domowe, biżu, komórka nokia [url]http://www.dogomania.pl/threads/209659-Do-domu-bizuteria-NOKIA-optyka-psy[/url] - super buty rozmiar 41 [url]http://www.dogomania.pl/threads/209717-Kup-teraz!-Kalosze-d%C5%BCokejko-oficerki-nr.41-na-trzy-cele-wazny-do-pierwszej-oferty[/url]
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Ależ cudne życzenia! :loveu: Dołączam się, bo nikt by tego lepiej nie ułożył ;) Najlepszego! -
8 szczeniaków i ich mama - JUŻ W NOWYCH DOMACH! DZIĘKUJEMY!!!
bric-a-brac replied to teapot's topic in Już w nowym domu
Ja mam tam 25km w jedną stronę... Za daleko, by bywać regularnie. To może znajdźmy na dogo kogoś kto ma tam bliżej? Może warto napisać w tytule wątku jaka to okolica?- 399 replies
-
8 szczeniaków i ich mama - JUŻ W NOWYCH DOMACH! DZIĘKUJEMY!!!
bric-a-brac replied to teapot's topic in Już w nowym domu
Teraz jest ważne także, aby zapewnić suce stałe posiłki. Czy dokarmiający działkowcze są tam przez cały czas? Może gdyby ich karmą wesprzeć, to by sukę karmili?- 399 replies
-
8 szczeniaków i ich mama - JUŻ W NOWYCH DOMACH! DZIĘKUJEMY!!!
bric-a-brac replied to teapot's topic in Już w nowym domu
[quote name='teapot']W stronę Dęblina. Ja nawet nazwy miejscowości nie zapamiętałam. Gdyby nie Abra na 100% bym tam z powrotem nie trafiła.[/QUOTE] Czyli w moją stronę..... Abra, gdzie to? One dziko żyją?- 399 replies
-
8 szczeniaków i ich mama - JUŻ W NOWYCH DOMACH! DZIĘKUJEMY!!!
bric-a-brac replied to teapot's topic in Już w nowym domu
W którą stronę od W-wy te 50km? :(- 399 replies
-
Katherine, pani Jola musi zadecydować, a pewnie ma urwanie głowy teraz... Wybacz, że trochę się przeciąga. Wieści z frontu nie mam póki co, bo nie dzwoniłam ostatnio. Skupiam się na tym, co sama mogę zrobić, by pomóc, czyli głównie na bazarach. [B] Milka88[/B] podaruje nam jeszcze fanty książkowe, które znowu przerobię na kolejny bazar:loveu: I jak ktoś ma jakieś pomysły, może pomóc przy przeprowadzce itp., to zachęcam aby kontaktować się bezpośrednio z p.Jolą. Telefon na początku wątku.
-
Jest jakiś odzew z ogłoszeń?
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Zenka ktoś w hotelu w ogóle odwiedza? Bywają hotele, które nie są aktywne na dogo, nie robią zdjęć, nie piszą co u psiaka słychać, zrozumiałe. Ale osoby odpowiedzialne za psa zwykle na wątkach piszą co u psa, wklejają jakieś zdjęcia z odwiedzin. Ja wiem, że pewnie jestem upierdliwa, trudno. Ale uważam, że na wątku powinny być chociaż czasem jakieś informacje O PSIE i jego bieżących sprawach, a nie tylko o finansach. -
Super wieści! Psy są cholernie mądre, odpowiednio poprowadzone po prostu muszą nauczyć się zasad. Pracuj z nią, bądź konsekwentna i na pewno będzie coraz lepiej :) Trzymam kciuki i cieszę się, że postanowiłaś dać jej tę szansę :)