Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Foczka, nie przejmuj się, jak już znajdziesz dom, to takie nijakie pieski mają często szczęście trafiać do lepszych ludzi, dla których uroda jest mniej ważna ;) Mała, bazar się skończył! A Ty jak? Wyzdrowiałaś już trochę? ;)
  2. No co Ty, dziurki?! Jak się załatwi, to się dziurkami wyleje... i się kurier wkurzy. Nie rób dziurek...
  3. Popiszcie także do ludzi z Łodzi, jak to tylko 25km, to przecież zrobi się zrzutę na paliwo, to nie jest jakiś duży koszt.
  4. Bonsai przyniosłaś trochę pozytywnych informacji. Oby to był ten dom, trzymam kciuki, nieśmiało, żeby nie zapeszyć ;)
  5. Kurcze, szkoda... Liczyłam, że się uda adopcja... I jeszcze ta ONka z maluchami... Paros wstawiła zdjęcia na wątek przeprowadzkowy, one są już takie odchowane, czyli idealny wiek na adopcję chyba... Jak Pani to ogarnia, to ja nie mam pojęcia...
  6. Ale cudne... do zdjęć jeszcze brakuje tylko zapachu szczeniaków :lol: No ale wirtualnie się nie da ;)
  7. Oooo, Farunia ukradła serce Wielebnemu :multi: :loveu: Jak będą foty, to muszę koniecznie zobaczyć!
  8. Bazar dla Białego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210150-Adidas-perfumy-bi%C5%BCu-Bridget-Jones-Oral-B....-Na-Bia%C5%82ego-11.07[/url] Tylko tyle mogę zrobić... Anett, wiem, że się powtarzam, ale Białemu naprawdę trzeba marketingu... Myślę, że warto pochodzić po profilach ludzi i powklejać linki w profile... Biały musi wreszcie znaleźć dom, bo to super pies.... Sama się tym nie zajmę, bo nie ogarniam... Dlatego zrobiłam bazar, bo wiem, że mam jakieś tam grono ludzi, które zagląda na moje bazary i czyta na co są przeznaczone.... Taka nadzieja, że może ktoś pomoże... Trzymam kciuki za niego naprawdę, nie rozumiem dlaczego on jeszcze jest w hotelu.... jest rewelacyjnym psem!
  9. [B]Przypominam o trwających bazarkach na podopiecznych Pani Joli:[/B] - książki (jutro koniec) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209395-gt-gt-gt-gt-gt-gt-Ogromne-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-lt-lt-lt-lt-lt-lt-lt-Na-przytulisko-Znajdki-27.06[/url] - różności [url]http://www.dogomania.pl/threads/209690-R%C3%93%C5%BBNIASTY-r%C3%B3%C5%BCniasty-D-ZAJRZYJ!-Znajdki-4.07[/url] - cegiełki karmowe [url]http://www.dogomania.pl/threads/209130-Czy-CHORE-KOTY-znajd%C4%85-pomoc-na-PSIEJ-dogomanii-%28-Na-znajdki-26.06[/url] [B]I bazarki Kory, gdzie jedna trzecia zebranych środków wesprze Znajdki:[/B] - ciuchy, buty [url]http://www.dogomania.pl/threads/209630-Firmowki-dla-Pan-i-Panow-kaska-dla-zwierzakow-w-wielkiej-potrzebie!Do-28.06-godz.22[/url] - agd, domowe, biżu, komórka nokia [url]http://www.dogomania.pl/threads/209659-Do-domu-bizuteria-NOKIA-optyka-psy[/url] - super buty rozmiar 41 [url]http://www.dogomania.pl/threads/209717-Kup-teraz!-Kalosze-d%C5%BCokejko-oficerki-nr.41-na-trzy-cele-wazny-do-pierwszej-oferty[/url]
  10. Czy ktoś ma wenę do tekstów dla tych maluchów? Zdjęcia są, więc warto by było wykorzystać ogłoszenia podarowane przez Katcherine.
  11. Ależ cudne życzenia! :loveu: Dołączam się, bo nikt by tego lepiej nie ułożył ;) Najlepszego!
  12. Ja mam tam 25km w jedną stronę... Za daleko, by bywać regularnie. To może znajdźmy na dogo kogoś kto ma tam bliżej? Może warto napisać w tytule wątku jaka to okolica?
  13. Teraz jest ważne także, aby zapewnić suce stałe posiłki. Czy dokarmiający działkowcze są tam przez cały czas? Może gdyby ich karmą wesprzeć, to by sukę karmili?
  14. [quote name='teapot']W stronę Dęblina. Ja nawet nazwy miejscowości nie zapamiętałam. Gdyby nie Abra na 100% bym tam z powrotem nie trafiła.[/QUOTE] Czyli w moją stronę..... Abra, gdzie to? One dziko żyją?
  15. Lubię jak psiury tak łapki krzyżują :evil_lol:
  16. Katherine, pani Jola musi zadecydować, a pewnie ma urwanie głowy teraz... Wybacz, że trochę się przeciąga. Wieści z frontu nie mam póki co, bo nie dzwoniłam ostatnio. Skupiam się na tym, co sama mogę zrobić, by pomóc, czyli głównie na bazarach. [B] Milka88[/B] podaruje nam jeszcze fanty książkowe, które znowu przerobię na kolejny bazar:loveu: I jak ktoś ma jakieś pomysły, może pomóc przy przeprowadzce itp., to zachęcam aby kontaktować się bezpośrednio z p.Jolą. Telefon na początku wątku.
  17. Jest jakiś odzew z ogłoszeń?
  18. Jej ta ślepota rzeczywiście nie sprawia problemu, doskonale wiedziała, że ten drugi psiak przeszedł i wiedziała dokąd poszedł. Jest przesłodka!
  19. Czy Zenka ktoś w hotelu w ogóle odwiedza? Bywają hotele, które nie są aktywne na dogo, nie robią zdjęć, nie piszą co u psiaka słychać, zrozumiałe. Ale osoby odpowiedzialne za psa zwykle na wątkach piszą co u psa, wklejają jakieś zdjęcia z odwiedzin. Ja wiem, że pewnie jestem upierdliwa, trudno. Ale uważam, że na wątku powinny być chociaż czasem jakieś informacje O PSIE i jego bieżących sprawach, a nie tylko o finansach.
  20. Ale bida.... ślepy, chudy i bez człowieka... Brawa dla lecznicy, takie podejście wetów jest już coraz rzadsze chyba...
  21. Super wieści! Psy są cholernie mądre, odpowiednio poprowadzone po prostu muszą nauczyć się zasad. Pracuj z nią, bądź konsekwentna i na pewno będzie coraz lepiej :) Trzymam kciuki i cieszę się, że postanowiłaś dać jej tę szansę :)
  22. Ojjjj, pomarzyć sobie można... W zasadzie spore pieniądze idą z budżetu na wyłapywanie bezpańskich psów. A gdyby tak płacić mniej, a dofinansowywać mocno sterylizacje, liczba psów może wreszcie zaczęłaby spadać. Najgorsze są wsie... tu te psy się mnożą na potęgę...
  23. Jak patrzę na tą siatkę, to obawiam się, ona się nie zmieści w osobówkę... No chyba, że jakąś z naprawdę dużym bagażnikiem, albo możliwością przewiezienia na bagażniku montowanym na dachu. Tak czy inaczej, ja mieszkam jakieś 65km od Warszawy w kierunku przeciwnym od Radzymina.
  24. Ciotka, odgruzuj skrzynkę, bo mi PW nie chce przejść ;)
×
×
  • Create New...