-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
[quote name='bric-a-brac']Ktoś wykupi Atoskowi pakiecik? Szkoda kasy z jego rozliczeń. Albo można się podzielić kto gdzie zrobi ogłoszenia. Ja mogę z 10 zrobić, powiedzmy Turę 1. Zaraz się ciotki pozgłaszają i będzie Atosik miał mnóstwo ogłoszeń ;) Rezerwujcie tury, coby się nie powtarzać z ogłoszeniami. Tu jest lista, skopiowałam z bazarku :evil_lol: I jeszcze wybierzcie które zdjęcia i dodajcie kontakt. Super tekst! Tura 1 - robi bric-a-brac [URL="http://www.tablica.pl/"]http://www.tablica.pl[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [URL]http://poznan.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/addad/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=add[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://www.rubryk.pl/main[/URL] Tura 2 [URL]http://eszukam.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [URL]http://adsy.pl/[/URL] [URL]http://www.warsza.pl/[/URL] [URL]http://sellit.pl/[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.web-marketing.pl/[/URL] [URL]http://adpedia.pl/[/URL] [URL]http://www.i-bazar.pl/[/URL] [URL]http://portalogloszen.pl/index.php[/URL] Tura 3 [URL]http://www.azbazar.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://lublin.olx.pl/[/URL] [URL]http://lublin.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia-mazury.pl/ogloszenia/index.php[/URL] [URL]http://bazarek.biz/index.php[/URL] Tura 5 [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org/index.php[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.afisze.pl/[/URL] [URL]http://www.drobny.com.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.adin.pl/[/URL] [URL]http://oglosili.pl/index.php[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] Tura 6 [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.offer.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.drobne.pl/index.php[/URL][/QUOTE] [quote name='betka']Dziewczynki napisałam według życzeń :smile:. Tylko, czy jesteście pewne, że wszystko jest tu prawdą? Wydaje mi się, że lepiej pisać o tym co było, niż po tygodniu zabierać psa z nieudanej adopcji. Atos to młody piękny pies, mieszaniec labradora. Duży pluszowy misiek, łagodny dla ludzi i innych piesków. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem i szybko się uczy. Na pewno szybko pozna zasady życia w rodzinie. Atos to psiak o wielkim sercu, potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Będzie na pewno wiernym i oddanym przyjacielem. Zachowuje czystość w domu i sygnalizuje konieczność wyjścia. Zna podstawowe komendy. Uwielbia zabawy z innymi psami, przy czym, pomimo swej postury, jest dla nich bardzo delikatny. Miał zostać uśpiony, bo przestał być potrzebny swemu pierwszemu panu. Na szczęście trafił do weterynarza, który nie zgodził się poddać eutanazji zdrowego, młodego psa. Nieszczęściem Atosa zainteresowali się wrażliwi, psiolubni ludzie. Kupili coś do jedzenia, przewieźli w bezpieczne miejsce, w którym nie może jednak pozostać na stałe. Atos szuka nowej rodziny, nowego domu i swojego człowieka do kochania, tak na zawsze. Kontakt w sprawie adopcji – Jesteśmy gotowi pomóc w transporcie Atosa w dowolne miejsce w Polsce.[/QUOTE] [quote name='kaja69']O zachowywaniu czystości w domu nic nie wiem,ale myslę,ze gdyby zaliczył jakąś mega wpadkę bym wiedziała.Fakt ,w pracy z koleżanka mało się teraz widzę,bo ona ciagle na zawodach min przez moja córke,nie chwaląć się :smile: A w domu niechętnie przebywa,woli bieganie,ale nie wiadomo jak by było w zimie...teraz ma do woli biegania ,tarzania,więc chłopak korzysta.Możecie dopisać,że na dzieci sprawdzony...[/QUOTE] Jeszcze tylko kontakt do ogłoszenia, najlepiej tel i email. Zdjęcia w poście: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207058-Atos-eutanazja-%28%28%28-Potrzebna-pomoc-w-napisaniu-%C5%82adnego-tekstu-do-og%C5%82osze%C5%84-!?p=16921760&viewfull=1#post16921760[/url]
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
I trzeba podkreślić, że suka nadal się błąka, że potrzebny pilnie jakiś kąt.... -
Witusiowa Ewa wcześniej też całkiem sporą sumę wydała na bazarku :loveu: Aleksandro, dwa razy w życiu się przeprowadzałam i mam nadzieję, że już mnie to nie spotka. Naprawdę, samo pakowanie rzeczy, przenoszenie do samochodu, cokolwiek, na pewno się przydasz ;) Karola, witamy, witamy :multi: W jakie okolice ta przeprowadzka? Jak Wy sobie poradzicie z przewozem tylu zwierząt? :shake:
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Na przykład tiry :lol: W poście głównym rysunek z jakąś grupką obrazków tirów, nie wiem 30 sztuk np. I każda 5złotowa cegiełka sprawi, że jeden tir zniknie, więc suka będzie mniej narażona jako pies bezdomny (mamuśka ta). Z zaznaczeniem oczywiście, że dochód idzie na całą rodzinkę, bo nie wiadomo jeszcze co będzie z suką. Tylko to chyba trochę drastyczne:roll: Ale mi ciągle po głowie chodzi to, że ona tam nadal biega... -
[quote name='Betbet']. Niestety nie było mnie i nie wiem jaka jest oficjalna odpowiedź AFN i czy przyszła zgoda na publikajcę maila:/.[/QUOTE] Wkleiłam tego maila, wklejam znowu: [QUOTE] Witam Kodi znajduje się w schronisku w Ostródzie. Mamy tam wolontariat zatem interesuje nas los tego zwierzęcia. Tak do końca to ani schronisko ani my ani powiatowy nie wie co zrobić. My zaproponowaliśmy opinię behawiorysty. Pan Marek z Bogatyni zdecydował się przyjąć Kodiego, ale nie ma jeszcze w tej chwili miejsca, ma nas powiadomić jak się zwolni. Niestety musimy zakładać, że ten pies będzie w tym hotelu latami (bo tak tez się dzieje w wielu przypadkach) stąd pewnie zbiórka deklaracji wpłat. Nie chcemy jeszcze samych wpłat bo Kodi nadal jest pod opieka schroniska nie naszą. Z całą pewnością musiałby zostać tu na miejscu wykastrowany. Wstępnie z kierownictwem schroniska jesteśmy umówieni, że Kodi pojechałby do hotelu jako pies schroniskowy na DT a AFN byłby tylko (aż) płatnikiem tego poddania psa ocenie specjalisty. Sprawą Kodiego zajmuje się nasza Wolontariuszka Kasia. [/QUOTE]
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Ale cudeńka te plakaty... Szkoda, że bazarek świeci pustkami, jakieś marne fanty zebrałam:shake: -
Książki pójdą na bazarku na pewno. Tam szły fanty takie bardziej pod dzieci dopasowane. Rodzice raczej rzadziej sobie czegoś szukali. A na bazarkach sporo tu u nas ludzi książkolubnych, więc na pewno się jeszcze sprzedadzą, zwłaszcza, że jest ich tak dużo. Fajnie było, trochę się opaliłam :evil_lol:
-
A co się dzieje? Przenosi się pani z obecnego miejsce? Wrzucę kilka fotek z loterii warszawskiej Igam, na pewno się nie obrazi, zwłaszcza, że w zasadzie nikogo dobrze tam nie widać :eviltong: Za to widać całe stoisko :cool3: Miałam przyjemność posiedzieć dziś trochę z Igam i poznać Jolę_li :loveu: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35e08036a0b9d967.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7279bb68e87b4e44.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cacc1869ad805d5b.html[/URL] Zdjęcia są duże, kliknięciem można sobie powiększyć, więc nie wklejam ich tu, bo rozciągną stronę na boki i się będzie niewygodnie czytało posty.
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Noemi, aleś zdolniacha! Super plakaty!:loveu: -
Nikt mi z AFN nie odpisał na maila. A wg mnie źle się tu dzieje i przez brak sytuacji i logicznej oceny niosą ludźmi emocje. A więc, z braku ustosunkowania się czy mogę przekazać informację, pozwalam sobie to zrobić. [QUOTE]Witam Kodi znajduje się w schronisku w Ostródzie. Mamy tam wolontariat zatem interesuje nas los tego zwierzęcia. Tak do końca to ani schronisko ani my ani powiatowy nie wie co zrobić. My zaproponowaliśmy opinię behawiorysty. Pan Marek z Bogatyni zdecydował się przyjąć Kodiego, ale nie ma jeszcze w tej chwili miejsca, ma nas powiadomić jak się zwolni. Niestety musimy zakładać, że ten pies będzie w tym hotelu latami (bo tak tez się dzieje w wielu przypadkach) stąd pewnie zbiórka deklaracji wpłat. Nie chcemy jeszcze samych wpłat bo Kodi nadal jest pod opieka schroniska nie naszą. Z całą pewnością musiałby zostać tu na miejscu wykastrowany. Wstępnie z kierownictwem schroniska jesteśmy umówieni, że Kodi pojechałby do hotelu jako pies schroniskowy na DT a AFN byłby tylko (aż) płatnikiem tego poddania psa ocenie specjalisty. Sprawą Kodiego zajmuje się nasza Wolontariuszka Kasia. [/QUOTE] Tak więc jak widać, to nie jest kwestia czy dać "biednemu pieskowi" szansę. Każdy pies ma szansę w postaci specjalistów, którzy lepiej niż nasze emocje ocenią psa. Druga sprawa, to fakt, że za te pieniądze, które pójdą na jego szkolenie, o ile w ogóle zostanie do tego dopuszczony, można uratować kilka psów... Niestety to jest wybór. Przykry, ale wybór. Taki szary Kajtek bez okropnej historii i byłego pana idioty nie miałby szans na to, by tak szybko i sprawnie posypały się deklaracje... :( Skoro nawet specjaliści, fundacja, powiatowy ma wątpliwości, to pomyślcie, że to nie jest czarne lub białe, że to skomplikowana sprawa. Więc po co ludziom mówić, że uśmierciliby połowę psów z takim podejściem... Może w miejsce tego psa za takie pieniądze można uratować 5. I tym 5 będzie szansa znaleźć DS. A Kodi... smutne by było, gdyby za tą grubą kasę gnił w boksie do końca życia... Z całego serca życzyłabym mu, żeby wyszedł na prostą... ale... no własnie... ale Postaram się już nie odzywać na tym wątku. Bądźcie bardziej życzliwi wobec tych, którzy myślą inaczej... obu "stronom" pozostaje tego życzyć.
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Atomówka, wyślij proszę namiary do przelewu tym dziewczynom: [SIZE=2][B][COLOR=darkgreen]grzenka [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]Nr 4[/B] - Joga na PŁASKI BRZUCH (Shape)[/SIZE][SIZE=2] [B]8zł[/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=darkgreen]si_bcw [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]Nr 6 [/B]- Kuchnia wegetariańska - Tentenu[/SIZE][SIZE=2][B]10zł [/B][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=3][SIZE=5][B][COLOR=darkgreen][SIZE=2]AniaGucio [/SIZE][/COLOR][SIZE=2]15zł [/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][B]Nr 7 [/B]- Kuchnia wegetariańska [/SIZE] [SIZE=2] Wysyłka idzie od Abry, więc nie musi przechodzić przez moje konto, tylko prosto do Was ;) A Abra wysyła na własny koszt. [/SIZE] -
Kora, też się często gubię, w tych, a których ja licytuję. Ale sama też wystawiam bazarki i zawsze trwają minimum 2 tygodnie, często 3. A robię tak dlatego, że im dłużej bazar trwa, tym więcej osób ma szansę na ten bazar trafić. A za ilością potencjalnych kupujących stoi kasa dla psów... A ja bym moderatorów prosiła, by przenosili zakończone bazarki do zakończonych... Łatwiej będzie przeglądać te aktualne chcąc wydać trochę grosza na psy...
-
Nie odpisał mi nikt z AFN jak na razie w kwestii upublicznienia maila... Ludzie, to nie dogomania i tutaj zaglądający będzie decydować o losie psa. Tylko specjaliści (na szczęście, i oby uczciwi, obiektywni). Więc skoczcie kłótnie za i przeciw i niepotrzebną dyskusję, która nijak nie wpływa na los psa. Póki co, to tu raczej spory są stricte światopoglądowe, etyczne...
-
[SIZE=1][COLOR=black][SIZE=3]Rozliczam bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207037-ZAKO%C5%83CZONY-Rozliczam.-Na-Znajdki[/url] [/SIZE][B] Witusiowa Ewa[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black]nadpłata 0,40 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]58zł plus[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B] bajk21.[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]4zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]ludwa[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]51zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]Alla Chrzanowska[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADPŁATA 4,00[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]28[/B][B]zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]piesia [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADPŁATA 0,40 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]11[/B][B]zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]magenka1 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black]NADPŁATA 0,40[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B] 11[/B][B]zł plus[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]RUTA93 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] 6,40 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]19[/B][B]zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]BoWa [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADPŁATA 0,40 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]6[/B][B]zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]wujek & ciocia[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black]NADPŁATA 0,40[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]15[/B][B]zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]Magda9 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADPŁATA 4,40[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]24[/B][B]zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]Betta[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black]nadwyżka 0,40 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B] 15zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]Eva2406[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADPŁATA 1,30 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]17[/B][B]zł plus[/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]ewa36 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADPŁATA 5,75[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]5zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]sleepingbyday[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]2zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]majowa [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] - [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADWYŻKA 2,75[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]8[/B][B]zł plus[/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]ALMA2 [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADWYŻKA 0,40 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]7[/B][B]zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]Nikaragua [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] -[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] NADWYŻKA 0,25 [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black][B]2zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]Aldrumka [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black]NADWYŻKA 2[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]3[/B][B]zł[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]eski [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black]NADWYŻKA 1,75[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=black] [B]4zł [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [SIZE=3][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=black][B] Czyli zebraliśmy 290zł plus nadpłaty 31,40 = 321,40 :multi: [/B]Odjęłam tylko 4zł za tusz i przelałam ;) Proszę dać znać tutaj na wątku przytuliska jak dotrze wpłata.[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='UlaFeta']DZiewczyny nic nie napisaly to ja zdradze wam nowine :eviltong:.Dzieki JOAPG SARA w nowym domku:loveu:[/QUOTE] Bo JOAPG to w ogóle działa w podziemiu i nic się nie chwali! Jak człowiek osobiście nie wydusi, to nic a nic się nie dowie! Aż pójdę sprawdzić na stronkę która to Sara szczęściara :loveu: edit: Już widzę, ta onkowata sunia :)
-
Celebrinfea? Już mi głupio na PW pisać, żebyś mnie nie przegoniła :lol: Dasz radę coś sklecić? Teraz chyba już z górki? Pani, Jolu, dziękuję :) [quote name='bajk21.'] Puszek ma trzy i pół miesiąca, jest zaszczepiony na choroby wirusowe. Wyrzucono mnie na wsi, spałem za komórkami w krzakach, byłem bardzo głodny, pchły i kleszcze chciały mnie zjeść, ludzie mnie przeganiali, rzucali we mnie kamieniami, czasami kopniakiem lub kijem, byłem wystraszony, samotny, nie wiedziałem co się stało, co złego zrobiłem, że nagle nikt mnie nie chce, nie chcą się ze mną pobawić, przytulić mnie, niema mamy, niema Pana, zostałem sam w takim okrutnym świecie, ale nagle pojawiła się jakaś Pani, która mnie pogłaskała, przytuliła i zabrała do domku, tam dała mi jeść i powiedziała, że na razie to będzie mój domek, a potem postara się, aby mnie wzięli inni ludzie, którzy będą mnie kochać do końca życia, bo na to zasługuję. Wierzę tej Pani, więc czekam na ten kochający domek, a na razie mogę nareszcie spać spokojnie. Chłopak, około 3,4 miesiące, bardzo wielki pieszczoch i jak na szczylka, grzeczny. Ma sierść jak puch i pomarańczową mordkę. [IMG]http://images39.fotosik.pl/876/269fa9d80430eab9gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/875/8580f1875d17e685gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/884/b10806f5d5a24109gen.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/1467/010se.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8126/015ty.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3299/006sa.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Waszych puchatych kulek i mamuśki ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/208766-gt-gt-gt-MI%C4%98CIUTKA-pojemna-torba-Album-PAPIE%C5%BB-ksi%C4%85%C5%BCki.-Dla-psiej-rodziny-19.06[/url] -
Poza tym, facet powinien być odpowiedzialny, nie? :cool3: I nie powinien się pchać w niechciane ciąże :evil_lol: Można sprawę tak postawić tacie :lol: Może wówczas zrozumie, że wykastrowany jest jeszcze bardziej męski ;)