-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Jeśli możesz gdzieś zahostować na publicznym serwerze, to działaj. Ja sobie ściągnę i wrzucę na youtube. Ale nie tnij na mniejsze, bo nie będę umiała skleić :oops: -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Hihi, ktoś tu chyba jest zazdrosny, bo pcha tego nochala :evil_lol: : [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/104/wmstorimg3523.jpg[/IMG] -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Filmik jak duży plik? Bo nie wiem czy przejdzie mailem w ogóle. A filmiki są dobrym pomysłem, bo bardziej chwytają za serce niż zdjęcia. -
Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS
bric-a-brac replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
Fajny szorściuch :) Widać, że pieszczoch :) -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Storku, ale trafiłeś :loveu: Na kanapę i jeszcze przed telewizorem :lol: Cudny! -
Szarotko, niedługo przez hotel puszczą trasę szybkiego ruchu. Bo z tego co mi z podczytywanych wątków wiadomo, tam ciągle ktoś bywa... Mała czarna, Mysza 1, kinia1984, bajk21, Awit, JOAPG, sypię tylko z pamięci, ale pewnie sporo jeszcze tych osób. A to, że ktoś nadgorliwy szuka psa po wątkach wszędzie, zamiast zadzwonić do hotelu to już jest inna rzecz. Sorry za odniesienie się do offtopa.
-
Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS
bric-a-brac replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
Takie rzeczy należą do osoby prowadzącej psa. To ta osoba powinna kontaktować się z hotelem i ustalać co i jak, po czym informować ogół. Nie wiem kto na tym wątku jest tą osobą. Ale chyba dysponuje numerem Tattoi i może się dowiedzieć. Pytanie czy pies żyje jest wg mnie bez sensu... U Tattoi są też dwa psy z przytuliska Znajdki na BDT i mają się świetnie! Ani nie są agresywne, ani głodzone, ani... Więc mierzenie jedną miarą jest mocno nieobiektywne. -
Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS
bric-a-brac replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
[quote name='zenobiusz flores']..ciekawe czy Azor jeszcze zyje ? [/QUOTE] [quote name='zenobiusz flores']O Azorze to raczej wiesci zadnych nie ma i nie bedzie , o zdjeciach nie wspominajac , wiec po co pisac, ze jest to watek psa......podobno hotel u Tatoi jest zamykany a azor wlasnie tam przebywal czy tez przebywa ......[/QUOTE] Po co siejesz zamęt? Przecież osoba, która wydawała psa ma kontakt z hotelem i w każdej chwili może zadzwonić i spytać lub nawet pojechać... Warto schłodzić emocje... -
[quote name='dusje']Pozostaje nadzieja,ze psy hodowlane tej pani maja sie znacznie lepiej i nie musza leczyc sie z deprechy wlascicielki![/QUOTE] [quote name='dusje']Bingo! mamy do czynienia z tlumokiem XXI wieku nie tylko w kwestii odpalenia aparatu ale rowniez i kompa!!! Zatem nadworni maja sie dobrze ....do czasu!!! Jak za krolowej Bony,haha[/QUOTE] [quote name='dusje']Nie rob jej tego! Zostaw Foczke u Tattoi,pliss :lol::modla:[/QUOTE] Współczuję Nordi tak "obiektywnych i życzliwych" ludzi na wątku...
-
Czerwcowa poleciała do chucherka czarnego.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
bric-a-brac replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenuś, wysłałam Ci właśnie czerwcową. Dobrze, że ciotki dbają chociaż o ogłoszenia... Znajdź wreszcie domek! -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja też właśnie wysłałam za czerwiec maleńkiej. Idź już piękności do swojego domu:roll: -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Rozliczam poprzedni bazar odchudzaniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208003-ZAKO%C5%83CZONY-Rozliczam.-Wegetaria%C5%84sko-chudn%C4%85cy-na-psi%C4%85-rodzin%C4%99[/url] Na moje konto wpłaty były trzy, reszta bezpośrednio do Atomówki. [SIZE=1][COLOR=black]Soema [/COLOR][COLOR=black] 11,10[/COLOR][COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black]AniaGucio [/COLOR][COLOR=black]13,10[/COLOR][COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black]motyleqq [/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black]26[/COLOR][/SIZE] W sumie 50,20zł Właśnie przelałam, dajcie znać jak doleci;) -
Dzięki! To ogłaszam! Tyle dzisiaj, reszta później, póki co nie wychodziłam poza pierwszą turę: [URL="http://www.tablica.pl/"]http://www.tablica.pl[/URL] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/duzy-wierny-misiek-szuka-swojego-czlowieka/32318[/URL] [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/[/url] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://petsy.pl/[/URL] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/[/URL] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://owi.pl/[/URL] link do toyoty [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] link do toyoty
-
Dziewczyny, jeszcze do ogłoszeń trzeba wiedzieć gdzie on fizycznie jest teraz? Mazowieckie?
-
Ty toyota i tak dużo robisz, dobra, biorę się za swój pakiet, jak zrobię te, to może w weekend zrobię następne ;)
-
To mamy wszystko, ja pewnie w weekend przysiądę, ktoś chce robić inne strony? :cool3: Wybierajcie tury, łatwiej zrobić kilka każdemu ;)
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Rita.... Ty się sprawuj, ja Cię proszę! Daj się poznać od najlepszej strony:cool3: -
[quote name='paros']stałego domu nie ma :shake: kojce będą przenoszone p. Jola prosiła abym napisała, że [B]potrzebna jest sucha karma dla kota Gucia z chorymi nerkami - karma Royal Canin Urinary dla kota. Gucio może jeść tylko tę karmę[/B] :-( może ktoś ma taką karmę i może przekazać dla Gucia?[/QUOTE] Bazar na karmę.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209130-Czy-CHORE-KOTY-znajd%C4%85-pomoc-na-PSIEJ-dogomanii-%28-Na-znajdki-26.06?p=17023826#post17023826[/URL] Nie każdego stać na sfinansowanie, ale grosz do grosza, może zbierzemy trochę... Zapraszam!
-
Po co w ogóle odpowiadacie na posty osób, które nie mają pojęcia o istocie sprawy czy o tym jakich wyborów muszą dokonywać osoby, które _realnie_ pomagają psom... To forum... tu się może zarejestrować każdy... Ja sama jestem głównie z tych 'klikających', ale niektóre posty są tak dziecinne, że naprawdę trzeba wypracować umiejętność czytania wybiórczego...
-
I mądry chłopak ;) Dodałabym jeszcze, że na czarno pracują zwykle dlatego, żeby prawie połowy pensji nie oddać fiskusowi ;) Wczoraj chyba czy jakoś ostatnio był dzień podatnika czy coś takiego, czyli moment w roku, kiedy statystycznie przestajemy zarabiać na podatki i opłaty rządowe, a zaczynamy zarabiać dla siebie. Pozdrawiam ;)