Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Jeśli możesz gdzieś zahostować na publicznym serwerze, to działaj. Ja sobie ściągnę i wrzucę na youtube. Ale nie tnij na mniejsze, bo nie będę umiała skleić :oops:
  2. Hihi, ktoś tu chyba jest zazdrosny, bo pcha tego nochala :evil_lol: : [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/104/wmstorimg3523.jpg[/IMG]
  3. Filmik jak duży plik? Bo nie wiem czy przejdzie mailem w ogóle. A filmiki są dobrym pomysłem, bo bardziej chwytają za serce niż zdjęcia.
  4. Fajny szorściuch :) Widać, że pieszczoch :)
  5. Aleksandro, a czy po powrocie będziesz mogła jakoś zorganizować ten bazar od Witusiowej Ewy?
  6. Storku, ale trafiłeś :loveu: Na kanapę i jeszcze przed telewizorem :lol: Cudny!
  7. Szarotko, niedługo przez hotel puszczą trasę szybkiego ruchu. Bo z tego co mi z podczytywanych wątków wiadomo, tam ciągle ktoś bywa... Mała czarna, Mysza 1, kinia1984, bajk21, Awit, JOAPG, sypię tylko z pamięci, ale pewnie sporo jeszcze tych osób. A to, że ktoś nadgorliwy szuka psa po wątkach wszędzie, zamiast zadzwonić do hotelu to już jest inna rzecz. Sorry za odniesienie się do offtopa.
  8. Takie rzeczy należą do osoby prowadzącej psa. To ta osoba powinna kontaktować się z hotelem i ustalać co i jak, po czym informować ogół. Nie wiem kto na tym wątku jest tą osobą. Ale chyba dysponuje numerem Tattoi i może się dowiedzieć. Pytanie czy pies żyje jest wg mnie bez sensu... U Tattoi są też dwa psy z przytuliska Znajdki na BDT i mają się świetnie! Ani nie są agresywne, ani głodzone, ani... Więc mierzenie jedną miarą jest mocno nieobiektywne.
  9. [quote name='zenobiusz flores']..ciekawe czy Azor jeszcze zyje ? [/QUOTE] [quote name='zenobiusz flores']O Azorze to raczej wiesci zadnych nie ma i nie bedzie , o zdjeciach nie wspominajac , wiec po co pisac, ze jest to watek psa......podobno hotel u Tatoi jest zamykany a azor wlasnie tam przebywal czy tez przebywa ......[/QUOTE] Po co siejesz zamęt? Przecież osoba, która wydawała psa ma kontakt z hotelem i w każdej chwili może zadzwonić i spytać lub nawet pojechać... Warto schłodzić emocje...
  10. [quote name='dusje']Pozostaje nadzieja,ze psy hodowlane tej pani maja sie znacznie lepiej i nie musza leczyc sie z deprechy wlascicielki![/QUOTE] [quote name='dusje']Bingo! mamy do czynienia z tlumokiem XXI wieku nie tylko w kwestii odpalenia aparatu ale rowniez i kompa!!! Zatem nadworni maja sie dobrze ....do czasu!!! Jak za krolowej Bony,haha[/QUOTE] [quote name='dusje']Nie rob jej tego! Zostaw Foczke u Tattoi,pliss :lol::modla:[/QUOTE] Współczuję Nordi tak "obiektywnych i życzliwych" ludzi na wątku...
  11. Czerwcowa poleciała do chucherka czarnego.
  12. Zenuś, wysłałam Ci właśnie czerwcową. Dobrze, że ciotki dbają chociaż o ogłoszenia... Znajdź wreszcie domek!
  13. Ja też właśnie wysłałam za czerwiec maleńkiej. Idź już piękności do swojego domu:roll:
  14. Rozliczam poprzedni bazar odchudzaniowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208003-ZAKO%C5%83CZONY-Rozliczam.-Wegetaria%C5%84sko-chudn%C4%85cy-na-psi%C4%85-rodzin%C4%99[/url] Na moje konto wpłaty były trzy, reszta bezpośrednio do Atomówki. [SIZE=1][COLOR=black]Soema [/COLOR][COLOR=black] 11,10[/COLOR][COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black]AniaGucio [/COLOR][COLOR=black]13,10[/COLOR][COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black]motyleqq [/COLOR][COLOR=black][/COLOR][COLOR=black]26[/COLOR][/SIZE] W sumie 50,20zł Właśnie przelałam, dajcie znać jak doleci;)
  15. Dzięki! To ogłaszam! Tyle dzisiaj, reszta później, póki co nie wychodziłam poza pierwszą turę: [URL="http://www.tablica.pl/"]http://www.tablica.pl[/URL] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/duzy-wierny-misiek-szuka-swojego-czlowieka/32318[/URL] [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/[/url] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://petsy.pl/[/URL] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/[/URL] – link aktywacyjny poszedł do toyoty [URL]http://owi.pl/[/URL] link do toyoty [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] link do toyoty
  16. Dziewczyny, jeszcze do ogłoszeń trzeba wiedzieć gdzie on fizycznie jest teraz? Mazowieckie?
  17. Ty toyota i tak dużo robisz, dobra, biorę się za swój pakiet, jak zrobię te, to może w weekend zrobię następne ;)
  18. To mamy wszystko, ja pewnie w weekend przysiądę, ktoś chce robić inne strony? :cool3: Wybierajcie tury, łatwiej zrobić kilka każdemu ;)
  19. Rita.... Ty się sprawuj, ja Cię proszę! Daj się poznać od najlepszej strony:cool3:
  20. [quote name='paros']stałego domu nie ma :shake: kojce będą przenoszone p. Jola prosiła abym napisała, że [B]potrzebna jest sucha karma dla kota Gucia z chorymi nerkami - karma Royal Canin Urinary dla kota. Gucio może jeść tylko tę karmę[/B] :-( może ktoś ma taką karmę i może przekazać dla Gucia?[/QUOTE] Bazar na karmę.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209130-Czy-CHORE-KOTY-znajd%C4%85-pomoc-na-PSIEJ-dogomanii-%28-Na-znajdki-26.06?p=17023826#post17023826[/URL] Nie każdego stać na sfinansowanie, ale grosz do grosza, może zbierzemy trochę... Zapraszam!
  21. Po co w ogóle odpowiadacie na posty osób, które nie mają pojęcia o istocie sprawy czy o tym jakich wyborów muszą dokonywać osoby, które _realnie_ pomagają psom... To forum... tu się może zarejestrować każdy... Ja sama jestem głównie z tych 'klikających', ale niektóre posty są tak dziecinne, że naprawdę trzeba wypracować umiejętność czytania wybiórczego...
  22. I mądry chłopak ;) Dodałabym jeszcze, że na czarno pracują zwykle dlatego, żeby prawie połowy pensji nie oddać fiskusowi ;) Wczoraj chyba czy jakoś ostatnio był dzień podatnika czy coś takiego, czyli moment w roku, kiedy statystycznie przestajemy zarabiać na podatki i opłaty rządowe, a zaczynamy zarabiać dla siebie. Pozdrawiam ;)
  23. Albo trafiasz na lepszych facetów :lol: Bo wokół mnie to niemal wszyscy są pod względem zwierzęcym "na nie" :diabloti:
  24. Oj, faceci tacy są. Oni na początku zwykle są na nie, bo boją się obowiązku. Najważniejsze, że go pokochał. I pani pisze tak, jakby naprawdę była w niego wpatrzona. Skoro ona jeszcze dopytuje o przeszłość, znaczy że jej zależy. Będzie dobrze :)
×
×
  • Create New...