-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Kilka razy widziałam bazarek, gdzie poza celem jest link do allegro i tam przedmiot jest wystawiony. [B]Czy na taki bazarek trzeba uprzednio uzyskać zgodę moderatora?[/B] (Nie znalazłam nic na ten temat w regulaminie). [B]I czy mogę sobie wówczas odjąć koszty manipulacyjne, czyli wystawienie aukcji i prowizja allegro?[/B] Załóżmy, że wystawię taki allegrowy bazarek. Załóżmy, że wartość przedmiotów (mogących mieć wartość kolekcjonerską, której nie znam) przekroczy moje wyobrażenia na plus i np. sprzeda się za jakieś duże pieniądze.[B] Czy mogę w opisie celu bazarku zaznaczyć, że jeśli przyniesie on ponad Xzł, to nadwyżkę przekażę np. na jakiś cel zbiorczy (typu któraś ze skarbonek)?[/B] (Tak by duża kwota nie trafiła do jednego psa, zapewniając mu potrzeby na kilka miesięcy w przód)
-
I jak się impreza udała? U mnie w tych godzinach trochę popadało... Pani Jolu, czy Biała została wyadoptowana (podobno był jakiś pan zainteresowany)? Czy Ruda wróciła do Pani? Czy ta ONka nadal potrzebuje ogłoszeń:[url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-MUSI-PRZEPROWADZI%C4%86-SI%C4%98-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC-FIZYCZNA-HELP!!!?p=16956184&viewfull=1#post16956184[/url] ? Mamy podarowane zestawy ogłoszeń na wątku przeprowadzkowym, więc trzeba je wykorzystać. Jeśli ona jest aktualna, pożebrzę gdzieś o tekst i dogramy ogłoszenia.
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Ją te wizyty u weta, operacje na pewno stresują. Ale tak jak dziewczyny piszą, stanie się przez to mniej dzika, bo jednak taka chorutka, wybudzająca się z narkozy, badana, obmacywana itd. przyzwyczaja się do człowieka i widzi, że ludź nie krzywdzi. Jak ona już szczeknąć i warknąć potrafi, to chyba jest dobry znak ;) Ja za każdym razem jak tu wchodzę, to jestem pełna podziwu dla tego, co robicie i jak robicie! -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Jesteście wspaniałe! Z takim stanem zapalnym, gdyby ona została tam pod betonem, to by pewnie długo nie pożyła... Mój bazar na rodzinkę kończy się pojutrze, marnie jakoś idzie, ale lepsze to niż nic. -
Słuchajcie, Kora zrobiła bazarki, w którym jednym z trzech celów są Znajdki: http://www.dogomania.pl/threads/209630-Firmowki-dla-Pan-i-Panow-kaska-dla-zwierzakow-w-wielkoiej-potrzebie! http://www.dogomania.pl/threads/209659-Do-domu-bizuteria-NOKIA-optyka-psy Kora, dziękujemy :multi: Trwa też bazarek książkowy, pierwszy link w mojej sygnaturce.
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
[quote name='malvaaa']dziewczyny pieniadze ktore zostaly z tego watku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199093-BRAWO%21-Psy-z%C5%82apane%21-szukamy-wsparcia-finansowego-karma-transport.-Mamy-BDT.-4-psy"]http://www.dogomania.pl/threads/199093-BRAWO!-Psy-z%C5%82apane!-szukamy-wsparcia-finansowego-karma-transport.-Mamy-BDT.-4-psy[/URL] beda przekazane na Sambe, lub mamusie, to juz wy zarzadzicie, prosze podajcie mi nr konta na ktore mam wyslac.[/QUOTE] To jest piękna wiadomość! :multi: -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak jej się to stało... Musiała długi cierpieć bidulka... Sama się nie złamała :( Jeśli jest taka potrzeba, to 60zł z bazarku, który skończy się za kilka dni mogę przesłać już teraz, założę ze swoich. W razie czego dajcie znać... -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Z mojego bazarku też będzie ciut ponad 60zł, no chyba że się jeszcze jakiś cud zdarzy i ciotki powalczą o torbę... -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Są dwa bazarki, rzeczowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208766-Album-PAPIE%C5%BB-TORBA-KSI%C4%84%C5%BBKA-S%C5%81OWNIK-Na-psi%C4%85-rodzin%C4%99-19.06[/url] i cegiełkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209344-********Cegie%C5%82ki********-na-mamusie-z-Z%C4%85bek-25.06-godz.24[/url] Jeśli ktoś ma czas, niech pozaprasza ludzi, za pomocą PW lub wklejając linki w profile. A może ktoś jeszcze zrobi jakiś bazarek?... Biedna dziewczynka :( -
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
O rany........ :shake: Storek szczęściarz, a tu takie problemy mała ma... -
[quote name='kobietka']:crazyeye: przedwczoraj to przedwczoraj, a dzisiaj jest dzisiaj ponawiam zapytanie: Ja bym jednak prosila osoby odpowiedzialne za psa, zeby udzielily mi informacji czy Kodi jest wyprowadzany na spacery, czy jest zamkniety calymi dniami w kojcu i izolowany od ludzi, jak to wczesniej zostalo napisane. Uwazam, ze osoby z AFN-u chcace pomoc psu i jako inicjatorzy tej akcji, czyli pomocy Kodiemu, powinny cos w zwiazku z tym zrobic, na pewno zamykanie psa i izolowanie nie wplynie w tym wypadku korzystnie dla niego. Drugie moje zapytanie, czy faktycznie nie ma mozliwosci zalatwienia specjalisty blizej niz w Bogatyni? Czy ktos z AFN-u kontaktowal sie na przyklad z osobami z tych instytucji?: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL]http://www.dogproject.pl/DogProject/Kontakt.html[/URL][/U][/COLOR] [*][COLOR=#000080][U][URL]http://www.coape.pl/[/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [/QUOTE] Skoro w ponad miesiąc nic się nie zmieniło, to oczekujesz, że w 2 dni stanie się cud? Choćbyś jeszcze 10 razy zdublowała posta, to nijak nie przełoży się na dobro psa. Miłego dublowania, szlag mnie trafia, jak tu wchodzę, więc znowu postaram się powstrzymać od postów.
-
[quote name='kobietka']Ja bym jednak prosila osoby odpowiedzialne za psa, zeby udzielily mi informacji czy Kodi jest wyprowadzany na spacery, czy jest zamkniety calymi dniami w kojcu i izolowany od ludzi, jak to wczesniej zostalo napisane. Uwazam, ze osoby z AFN-u chcace pomoc psu i jako inicjatorzy tej akcji, czyli pomocy Kodiemu, powinny cos w zwiazku z tym zrobic, na pewno zamykanie psa i izolowanie nie wplynie w tym wypadku korzystnie dla niego. Drugie moje zapytanie, czy faktycznie nie ma mozliwosci zalatwienia specjalisty blizej niz w Bogatyni? Czy ktos z AFN-u kontaktowal sie na przyklad z osobami z tych instytucji?: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL]http://www.dogproject.pl/DogProject/Kontakt.html[/URL][/U][/COLOR] [*][COLOR=#000080][U][URL]http://www.coape.pl/[/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [/QUOTE] Niektórzy urywają się z choinki... Kobietko, czytasz wątek? Jeśli nie czytasz, to po co płodzić posty. Najświeższa informacja z przedwczoraj jest jasna: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207610-Kodi.-Zastrzyk-%C5%9Bmierci-ju%C5%BC-na-Niego-czeka.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Go-ratowa%C4%87.-Zbieramy-deklaracje.?p=17059326&viewfull=1#post17059326[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/207610-Kodi.-Zastrzyk-%C5%9Bmierci-ju%C5%BC-na-Niego-czeka.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Go-ratowa%C4%87.-Zbieramy-deklaracje.?p=17060700&viewfull=1#post17060700[/url] To, że afn ani razu nie raczyło zajrzeć na wątek także jest jasne. Ja im na mailu nawet sugerowałam, że dla dobra psa i sprawy powinni się pojawić na wątku, ale oni wolą czekać na ful deklaracji i dopiero wtedy się pojawią... bardzo odpowiedzialna postawa...
-
Ja się nic a nic nie napracowałam, więc podziękowania do dla wykupującej ogłoszenia katarzyny i wykonującej ogłoszenia Catangel:lol: Obyś Atosku znalazł swojego człowieka z tych ogłoszeń, bo jest ich duuuuuużo :)