-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Kiedy za poważne sprawy biorą się nieodpowiedzialni* ludzie, braknie argumentów... I stąd te dziecinne posty.... Tych nic nie wnoszących postów pt. "ratuję pieska" lepiej w ogóle nie komentować... *nieodpowiedzialni w kwestii adopcji psów, ciężkich przypadków, wyjątkowych przypadków, jak ten Kodiego...
-
Poruszony był temat ilości eutanazji w schronach, to było, jest i będzie. Tyle, że schron, który usypia chorego psa nie może stać w jednym szeregu z tym, gdzie dopuszcza się do tego, że pies zdycha cierpiąc w męczarniach... Słusznie przedmówczyni zauważyła, że trzeba przy tym myśleć także o utrzymaniu poprawnych stosunków schronu z wolontariuszami.... Współczuję dziewczynom trudnej sytuacji... Łatwiej się o tym pisze niż...
-
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Cudo! Zobaczcie na koniec jej ogona! :lol: Przesłodka jest! -
[quote name='SleepingSun']'rozszarpał dziecku twarz' wzięło się skąd? Z jakiegoś portalu informacyjnego? Z tv? Każdy dobrze wie, że media mają skłonność do wyolbrzymiania, żeby wzbudzić sensację. No chyba, że są na to dowody, to rozumiem. Ale jeśli nie, to zrezygnujcie z podawania tego typu argumentów. Ktoś tu napisał, że ugryzł członka rodziny, ale tego też, zdaje mi się nie wiadomo? [quote name='agnieszka32']Rozszarpaną twarz dziecka widać na jednym z filmików (link jest gdzieś na forum) - tego nikt nawet z ratujących Kodiego nie kwestionuje. Właściciel psa jest ojcem okaleczonego dziecka.[/QUOTE][/QUOTE] Tu jest wszystko, tylko w pierwszym poście brak... [URL]http://www.ipla.tv/Wiadomosci/5000668-Kwiecien-2011/5227763-Pies-pogryzl-chlopczyka[/URL]
-
Mam tylko 2 miesiące!Walczę o życie.. Rota odeszła za TM
bric-a-brac replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paros, dzięki za wątek, ja już się gubię....:shake: Nie wiem, jak pani Jola to ogarnia...:roll: Maleńka zdrowia życzę. Pilnie potrzebna pomoc, dajmy suni szansę na wetów... -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści! Tak, wiem, jeszcze są te starsze szczeniory chyba i jakieś nowe (dwa?). -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='UlaFeta']Hura!!!!!!!!!!!! nie ma juz szczeniakow od Onki.[/QUOTE] W ogóle nie ma? Czy tylko sunie poszły poza tą chorowitą? Przydałoby się ogarnąć, bo ja się już gubię :lol: -
Przypadkiem przebrnęłam przez wątek. Anette, mamanabank, luka i wszystkie, które brałyście udział w tym procederze też jesteście cudowne :loveu: Klara lepiej chyba nie mogła trafić, wątki w tak pozytywnym zakończeniem zawsze utwierdzają mnie w tym, że warto działać! Psie szczęście jest o wiele bardziej wdzięczne niż ludzkie... A co tam u Carusa? :roll: edit: dobra, mam już wątek, czytam dalej!
-
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Oj, widać, że dziewczyna się już zupełnie swobodnie w nowych warunkach czuje :loveu: -
Gaja- owczarek niemiecki szuka domu** ma dom ***
bric-a-brac replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=darkolivegreen][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210841-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-TRZECIE-Otwarte%21-......-Znajdki-21.07"]Zapraszam na książkowisko TRZECIE, które przed chwilą zostało otwarte :smile: KLIK[/URL][/COLOR][/B][/FONT] -
W pierwszym poście można wrzucić, że konieczne jest szybkie przeniesienie psa z awaryjnego BDT. Napisać, że nie toleruje bliskości kur, kotów (bo to chyba jest przyczyną) i że PILNIE potrzeba mu deklaracji, żeby było go stać na hotel. Idealnym rozwiązaniem byłoby DT choćby po kosztach... edit: te jego zdjęcia na początku, dawane w ogłoszeniach są przepiękne, dziwne, że jest tak małe zainteresowanie Atoskiem...:shake:
-
Pewnie, że pamiętamy, chociaż pewnie bym nie poznała :lol: A gdzie jest jej sierść? :loveu:
-
Znowu z rozliczeniem przybywam ;) Tym razem rozliczam bazar różnościowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209690-KONIEC-Rozliczam-R%C3%B3%C5%BCniasty.-Znajdki-4.07[/url] Zebraliśmy na nim w sumie 242,50zł, w tym: - karma (wysłana dzisiaj kurierem) za [B]144,60zł[/B] : [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1696737057[/URL] - i reszta 242,50-144,60=[B] 97,90zł[/B] przelałam na konto przytuliska. PS. Dzisiaj przyjadą do mnie następne książki od Igam i Ani :)
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
bric-a-brac replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Najgorsze jest to, że jak się baba uprze, to nawet CK nie pomogą i ktoś jej jakiegoś psa wyda... i jesteśmy wobec tego bezsilni... A to, że jednego psa zwróciła tylko ją wycwani, że będzie bardziej udawać jaka to ona dobra...:shake: -
Pani Jolu, napisałam maila do [B]Heledore[/B], która robiła filmik kiedyś. Zobaczymy, może zechce ponownie pomóc ;) A chyba tu nie było jeszcze o tym mowy, więc może napiszę w dwóch słowach. Viva zaproponowała, żeby zrobić 30sto sekundowy filmik, taki [B]spot reklamowy[/B] ze zwierzakami przytuliskowymi, byłoby to puszczane w jakichś autobusach, o ile dobrze zrozumiałam. Zgodnie z życzeniem, zamówiłam dziś [B]karmę [/B](z pieniędzy z bazarku różniastego), nie wiem czy kurierzy dostarczają w sobotę. Jeśli wyślą dzisiaj, to dotrze w sobotę lub poniedziałek. Podałam numer dla kuriera ten zaczynający się na 501. Proszę dać znać jak dotrze. Pani Jolu, na czarnych kwiatkach jest kobieta, która usiłuje adoptować szczeniaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17214624&viewfull=1#post17214624?[/url] Na innym wątku też dziewczyny rozczarowała... więc wklejam, żeby była pani czujna...