Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Dla kotów nerkowców kupowałam dokładnie tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=1649609773 Facet ma najtaniej i błyskawicznie wysyła.
  2. O rany, jaki wielki! :lol: Zupełnie nie ten psiak!
  3. Ząbalku, wpłaciłam deklaracje lipcową przed chwilką. Pozdrawiam chłopaka!
  4. [quote name='BUDRYSEK']hotel odwiedzam zawsze jak jestem w k-kowie Miło by było chociaż czasem zobaczyć na wątku zdjęcia, przeczytać o tym, że psiak jest odwiedzany, jak się czuje... Poleciała właśnie deklaracja lipcowa.
  5. Oczulka wypoczywa :) Wysłałam właśnie lipcową deklarację.
  6. Poleciała deklaracja za lipiec. Tamtą poprzednią wpiszcie do jednorazowych;) Zdrowiej, maleńka!
  7. Ogrodzenie super! Będzie Pani zadowolona, bo sama mam z 3 stron podobny beton i nie żałuję. A życzliwi i tak się mobilizują, żeby pomóc na miarę możliwości;) Kora, dziękujemy za bazarki :Rose: Gdyby ktoś miał w domu niepotrzebne rzeczy, zachęcam do przerobienia ich na bazar... Zdjęcia przeklejam na początek.
  8. Wielkie podziękowania za pomoc :multi:I również za tę bazarkową aktywność :loveu:
  9. [quote name='TEnTRZEZWY'] Dziękuję to chciałem dokładnie usłyszeć. Nie pomogę, bo do 20 psów macie takie stado wolontariuszy,ze to aż nadto. Mówiąc o Paniachz e powinny wziąc się do sprżatania gówien obrażacie te kobietki , drogie Panie( To do młodszej piszącej) Głupiutkie to zaiste nie jesteście, co roku aferka musimy sie wyprowadzić. Czekam na Waszą wyprowdzkę, czy to coroczny pic na wodę? A kaska płynnie, płynie Powodzenia Gdzie widzisz tych wolontariuszy ślepcu? Bo ja ich nie widzę? Osób wirtualnie pomagających jest zaledwie kilka, w tym ja. Ale wolontariuszy z prawdziwego zdarzenia tu nie widzę? No chyba, że chcesz sam pomóc, to na pewno pomoc się przyda... W sumie, nie ma co komentować... szkoda zachodu. Życzę Ci "trzeźwy", żebyś kiedyś znalazł się w sytuacji wymagającej pomocy obcych ludzi. I żeby oni Ci pomogli, może wtedy zrozumiesz o co tu chodzi.
  10. [quote name='ghja']W jakiej miejscowości przebywa ta psina? Proszę o info z adresem na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - napiszę pismo do powiatowego lekarza weterynarii oraz do rzecznika odpowiedzialności zawodowej. Oni zwrotnie powinni poinformować o sprawie wszystkich wetów z regionu. Eutanazja bez wskazań medycznych jest niedozwolona.[/QUOTE] Zamiast podniesienia alarmu, lepiej przeczytać dokładnie wątek... Pies nie został uśpiony, jest bezpieczny, ma opiekę itd. Pomoc psu jest potrzebna, ale wydaje mi się, że pomoc nie na zasadzie ruszenia skandalu, a zabezpieczenia bieżących potrzeb (bieżące koszty utrzymania, karma, hotelowanie, ogłaszanie, rozreklamowanie itp.) Nie szukajmy sensacji, szukajmy domu!
  11. Fakt, po sterydach się tyje okrutnie :/ I na bioderku lewej tylnej łapki widać, że się drapała tam. Faro kochana, znam ból, jak całe cielsko swędzi, ale idzie ku lepszemu, więc ciotki Cię wyprowadzają:loveu:
  12. Faruś, aleś wypiękniała! :multi: I chyba przytyło się dziewczynce także? :) Cudna!
  13. [quote name='Atomowka']Bric a kasę do mnie wysłałaś? Bo ja nic nie mam póki co[/QUOTE] Tak, do Ciebie, zostawiłam sobie PW z danymi do przelewu i na to samo puściłam. Spokojnie, dojdzie ;)
  14. To dzisiaj chyba rodzinka poznaje Białego? Trzymam kciuki! (Tfu, tfu) Swoją drogą, yuma, czy Ty Białego za dobrze nie karmisz przypadkiem? :lol: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/905/moto1106resize0.jpg[/IMG]
  15. Czarny występek :diabloti: Foko, ja Ci intuicyjnie przesyłam prośbę, żebyś więcej takich czarnych pomysłów nie miała:cool3: Wystarczy, że sierść masz czarną, więc zachowanie ma być jak na damę przystało.
  16. Nowy książkowy bazar na przytulisko ZNajdki ;-) [FONT=Comic Sans MS]KSIĄŻKOWISKO DRUGIE - zapraszam na bazar![/FONT]
  17. Nowe książkowisko otwarte, zapraszam po książki ;-) Mile widziane także podrzucanie i obecność :) [COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210345-gt-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-DRUGIE-lt-Na-Znajdki-14.07"]KSIĄŻKOWISKO DRUGIE - zapraszam na bazar![/URL][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
  18. Nowe książkowisko otwarte, zapraszam po książki ;-) Cel, oczywiście Znajdki ;) [COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210345-gt-KSI%C4%84%C5%BBKOWISKO-DRUGIE-lt-Na-Znajdki-14.07"]KSIĄŻKOWISKO DRUGIE - zapraszam na bazar![/URL][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
  19. [quote name='Piromanka'] [INDENT] Wpłaty zaksięgowane na koncie: Jolanta08 - 30,- Maruda666 - 15,- Bjuta - 25,- Lidan - 30,- Lilo - 20,- Yana - 20,- aldona_b - 24,- ala123 - 50,- Romka - 30,- gonia66 - 30,- Roland_De - 50,- TŻ Piromanki - 10,- viola005 - 50,- BRIC-A-BRAC - 10,- Smyku - 35,- EVA2406 - 20,- (za 2 msc.) tayga - 10,- scarabae - 10,- marysia55 - 10,- madzia828 - 40,- (za 2 msc.) AnnaA - 30,- Olena84 - 20,- zebrazebra - 90,- BUDRYSEK - 10-, LEYLA - 50-, Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- kaskadaffik - 25,- BRIC-A-BRAC - 10,- Smyku -35,- Leyla - 50,- aldona_b - 25,- TŻ Piromanki - 10,- madzia828 - 20,- BUDRYSEK - 10-, Maruda666 - 15,- Olena84 - 40,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- TŻ Piromanki - 10,- Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Leyla - 100,- (za 2 msc.) Bjuta - 5,- Olena84 - 20,- BRIC-A-BRAC - 10,- Maruda666 - 15,- madzia828 - 40,- (za 2 msc.) TŻ Piromanki - 10,- Smyku -70,- (za 2 msc.) Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- Olena84 - 20,- Maruda666 - 15,- BUDRYSEK - 30-, Bjuta - 5,- BRIC-A-BRAC - 10,- (maj) Roland_De - 50,- Leyla - 100,- (za 2 msc.) Smyku -70,- (za 2 msc.) Olena84 - 20,- (maj) Maruda666 - 15,- Roland_De - 50,- Bjuta - 5,- Olena84 - 20,- (czerwiec) BRIC-A-BRAC - 10,- (czerwiec) Hotel XII.2010 - 350,- Leczenie - 50,- Hotel I.2011 - 310,- Hotel II.2011 - 280,- Hotel III.2011 - 310,- Hotel IV.2011 - 300,- Hotel V.2011 - 310,- Stan: 14,- Serdeczne podziękowania dla DOBRYCH SERDUSZEK!!! Proszę o wklejenie na pierwszą stronę. Rozliczenie co jakiś czas wkleja Piromanka bieżącymi postami i prosi o wrzucenie na pierwszą stronę. Ale nikt tego nie robi...
  20. Ola, wejdź w opcje przeglądarki (w firefoxie zakładka 'treść') i odznacz okienko "pobieraj obrazki automatycznie", przyśpieszy Ci to przeglądanie, bo nie będą się avatary, banerki i inne grafiki ładować.
  21. Rozliczam bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208766-Zako%C5%84czony-Rozliczam.-Na-rodzink%C4%99-z-Z%C4%85bek[/url] [SIZE=1][B][COLOR=darkgreen]Bambino [/COLOR][/B]nr1 torba [B]44zł [/B]+ wysyłka [B][COLOR=royalblue]WPŁATA dzięki![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Wysłane 29.06[/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=darkgreen]oalela [/COLOR][/B]nr3 książka [B]15zł [/B]+ wysyłka [B][COLOR=royalblue]WPŁATA [/COLOR][/B][B][COLOR=royalblue]+ 6,60 [/COLOR][/B][B][COLOR=royalblue]dzięki![/COLOR][/B] [/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=darkgreen]holly101 [/COLOR][/B]nr6 etui [B]7zł [/B]+ wysyłka [B][COLOR=royalblue]WPŁATA + 8,35 dzięki![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Wysłane 29.06[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]grzenka [/COLOR][/B]nr7 i nr8 próbki [B]4zł [/B]+ wysyłka [B][COLOR=royalblue] WPŁATA + 1,75 dzięki![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Wysłane 22.06[/COLOR][/B] _________________________________ RAZEM: [B]70zł[/B] [B][COLOR=royalblue] + 16,70[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1][COLOR=royalblue] (nadwyżki)[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][B][COLOR=royalblue] [COLOR=red]= 86,70zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]Dajcie znać jak dotrze kaska ;)
  22. Nikt nie wie, nie jesteśmy tu, by się oceniać, ale każdy robi co może. I ja wiem, że robisz maximum tego co możesz i nie ma co rozmyślać nad takimi decyzjami. Sama wiem, że byłabym za słaba, żeby podjąć mądrą decyzję stojąc nad szczeniorami, nawet ślepymi.... Po prostu za słaba jestem. Ale w pełni popieram ludzi silniejszych i umiejących podjąć decyzję, która według mnie jest słuszna.
  23. Ja wiem, że to niepopularne na dogo, ale zrobiłaś dobrze! Podczytuję tu tylko, bo nie nadążam śledzić wszystkich wątków z subskrypcji. Nie da się ogarnąć takiej ilości psów, jak w tym chorym kraju. Zasada ślepoty miotu jest umowna.... Ja jestem zdania, że lepiej uśpić nawet ledwie widzący miot, a dać szansę innym starszym psom, bo i tak wszystkich nie zbawimy... Smutne, ale takie mamy realia... Robisz i tak 200% dla tych psów, które spotykasz....
  24. Zapisuję się, dobra robota, że mają wątek ;) edit: Dopisz, że prosimy o tekst do ogłoszeń dla rodzinki, bo mamy pakiety do wykorzystania na ogłoszenia od Katherine. A ja nie umiem pisać psom tekstów... :oops:
  25. Rozliczam bazarek na kociego royala urinari: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209130-KONIEC.-Rozliczam.-Czy-CHORE-KOTY-znajd%C4%85-pomoc-na-PSIEJ-dogomanii-Na-znajdki-26.06[/url] Pani Jolu proszę potwierdzić, jak dotrą pieniądze, że otrzymała Pani karmę (Worek 6kg [B]144,60zł[/B]) oraz wpłatę na konto nadwyżki (wysłałam 205zł-144,60=[B]60,40zł[/B]).
×
×
  • Create New...