Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Dziewczynki, jakby były wieści i zdjęcia od Rockiego, Czesterka, Owczusia czy Filipka, to wklejcie tu. Plisssss :)
  2. Bardzo się cieszę :) Kciuków nie puszczam, na wszelki wypadek.
  3. No tak, jedna nędzna deseczka, a psy dwa ;) To poczekam jeszcze chwilę i zdejmę Owczusia. Pisała mi o Filipku Devoner - on miał strasznie dużo odsłon i pobrań telefonów. Niech idzie do ludzi.
  4. Toguś, to linki do "edycji" nic nie zobaczę. To możesz tylko Ty obejrzeć ze swojego konta :) Edit. Tak teraz jest OK. Zmienię tytuł, i trochę udramatycznie :)
  5. A jak Owczuś Frodo? Znalazła się jakaś bez kotów i innych koszatniczek?
  6. http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/9286585,filip,id,t.html Dzisiaj Filipek w Dzienniku.
  7. Oj, da radę. Łapka, aby była w miarę. Nikt nie każe Różyczce w maratonach biegać :) Najgorsze, że te płytki zostają. Na pewno nie można ich usunąć?
  8. To teraz kciukam jeszcze mocniej, by Tusieńka szybciutko pokochała i ją też najbardziej :)
  9. No i co Tolu? Jakieś decyzje? Pojedzie mała do domku?
  10. Aniu, plisss, jakbyś z pantofelkiem o Einsteinie. Plissss.
  11. To trzymamy kciuki za dobry podwójny domek.
  12. No to trzeba coś zaradzić w tym temacie.
  13. Andziu, ja tak miałam z moją suką ON-ką. Wyjątkowo nie było kotów jak nastała. Dopiero jak miała 3 lata pzybył kot. Tez taka była ekscytacja, że normalnie świra dostawała. Ale powolutku i stanowczo :) i koty zostały jej najlepszymi kumplami. Wręcz, jak mialam na odchowaniu kotkę z małymi to "matkowała" tym małym . No kochała koty.
  14. A Ty co se myślałaś? Pekin też już ciut przyduży, na łańcuch. No i futro ma.
  15. Dalej trzymam. Jeszcze mocniej.
  16. To trzeba dodać w ogłoszeniach, że domki wyłącznie z luksusowym autkiem :)
  17. OK. Napiszę jakieś tekściki. Adres na mniejszych i Twój telefon?
  18. Nędzne. Błędy, ignorancja. ps. do Ryszarda, jak wyłącznie, to proponuję pw :)
  19. Toguś, a coś więcej o nich. Skąd. Mogę ogłosić?
  20. A jakby jeszcze można o recencji ... to pyszne sny na 100% :)
  21. Zdecyduj się :) metronom czy mentronom :) ??? Tak się pisze, jak się nie wie co się pisze :)
  22. Kciukuję najmocniej w świecie.
  23. To nie czytaj "recencji" bo to nawet nie wiadomo, co to może być. Będziesz spać lepiej i spokojniej. Jak prosty człowiek.
×
×
  • Create New...