Andziu, ja tak miałam z moją suką ON-ką. Wyjątkowo nie było kotów jak nastała. Dopiero jak miała 3 lata pzybył kot. Tez taka była ekscytacja, że normalnie świra dostawała. Ale powolutku i stanowczo :) i koty zostały jej najlepszymi kumplami. Wręcz, jak mialam na odchowaniu kotkę z małymi to "matkowała" tym małym . No kochała koty.