Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Serce się ściska. Ludzie to najgorszy gatunek. Najgorszy.
  2. Tusia uchachana :) i taka okrąglutka :) zadowolona jest to widać, że lubi swojego Pańcia. Mordka jej się cieszy.
  3. Tak. Byłby wykastrowany. Taka zmiana by była.
  4. :) nie to żebym się czepiała, ale kastrację uważam za podstawowy zabieg. Po szczepieniach, natychmiast w pierwszym możliwym terminie. Nie tuż przed adopcją, jeżeli będzie. Tylko najszybciej jak można. Czasami widzę niechęć do zabiegów kastracji psów i suk, tu na Dogo, co jest dla mnie niezrozumiałe. I wydawanie psów bez zabiegów, "bo właściciel" zrobi. Niestety, najczęściej NIE zrobi i produkują się kolejne "do pomagania".
  5. Rzeczywiście co raz ładniejszy jest :) O ciachnięciu oczywiście już myślę, chyba zaraz po Nowym Roku da się to załatwić - trzeba mieć zabezpieczone finanse na ten cel :) zaraz po Nowym Roku :)
  6. Oj, coś wam strasznie ciężko z tą kastracją idzie. Od grudnia "się kastruje" i nic.
  7. To dobrze :) bardzo dobrze.
  8. Tam też widziałam jednego co jak jasny grenland wyglądał.
  9. A pisałaś do Adopcji malamutów, one wprawdzie mają "po pachy" ale nóż, widelec. Tylko musiałabyś podjechac do schronu i porobić dobre zdjęcia i coś popisac o psach.
  10. Już teraz jest zakaz cięcia i uszu i ogona, ale niestety, tną, zwłaszcza tych w typie, żeby były bardziej. One mają kłapciate :) uszyska i długie ogony, tak normalnie. Obejrzałam. Jakie tam sa piękne duże psy. Tylko tym dużym trudniej. Pewnie trafiają nieszczególnie. A kilka przepięknych. W typie AM też widziałam, zdaje się 2.
  11. Myślę, że ktoś chciał z niej zrobić CC.
  12. Tak Anulo widziałam, że jest. Ciekawam, czy już o niej cokolwiek można powiedzieć, bo to nie 5 kg kruszynka :) i ząbki większe ma.
  13. Ago, ja mam jakieś takie podkoszulkowe ubranko cienkie dla psa, tzn. to taki psi cienki podkoszulek. Jeszcze dla Katarzynki kupiłam, ale ona nie bardzo w nim chciała chodzić. Franio raczej go nie potrzebuje. Tylko muszę go poszukać.
  14. Tolu, nie spytałaś, przypadkiem, o tę wielką sunię pracowników? Czy cokolwiek o niej mogą powiedzieć?
  15. Pięknie wyszło, przepięknie. Trzeba teraz poodejmować, pododawać to co jest, i zobaczyć ile brakuje.
  16. On taki bajkowy jest? No, nie?
  17. Obie my ciekawe co tam u Cyganka.
  18. Zrobię, jak gdzieś w mojej okolicy no nawet w tygodniu, jak dalej to w weekend.
  19. Jakieś wieści od Tusieńki? Już wszystko całkiem dobrze?
  20. Cieszę się przeogromnie. Strasznie. Okrutnie i w ogóle. No normalnie, dawno mnie tak nic nie ucieszyło. Oby się przyjęła.
×
×
  • Create New...