:) nie to żebym się czepiała, ale kastrację uważam za podstawowy zabieg. Po szczepieniach, natychmiast w pierwszym możliwym terminie. Nie tuż przed adopcją, jeżeli będzie. Tylko najszybciej jak można. Czasami widzę niechęć do zabiegów kastracji psów i suk, tu na Dogo, co jest dla mnie niezrozumiałe. I wydawanie psów bez zabiegów, "bo właściciel" zrobi. Niestety, najczęściej NIE zrobi i produkują się kolejne "do pomagania".