Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. :) czytaj ze zrozumieniem. Napisałam "moich". A oznacza to ... moich.
  2. A ja sobie przejrzę Akty Notarialne moich nieruchomości :) tak przed snem.
  3. Nie bądź taką pesymistką :) Znalazłam specjalnie dla G 2kwadrat: Motto szkoły: "Każdemu trzeba dać szansę, każdego trzeba zrozumieć, każdego trzeba wspierać" Na Os. Sportowym :)
  4. Taki młody ON-ek to do kotów się nauczy, to nie malutek :) One jak rekruty w WP, każde polecenie z całusem w dłoń :)
  5. Etam, mi nie uświęca. Chamstwa nie znoszę. Czego i Tobie życzę. A to jest forum o psach, a nie wojna :) nie wspominając o miłościach.
  6. Dziewczyny, dużo strasznie odkryć jest na Owczusia, nic nie dzwoniło, takiego do przyjęcia?
  7. Między ciętością, złośliwością, a zwykłym chamstwem, jest wyraźna różnica :) Sztuką jest aby "dać w pięty" z finezją, a nie na poziome skali Wechslera między 20 a 34, np. :)
  8. Toguś, ile zostało długu?
  9. Ryss, nie kompleksuj mnie :), Ty Brad Pit :) czy inny Mel? Tylko wyjątkowa uroda ciała, nie ducha :) i pustość w głowie, daje taką arogancję w słowie.
  10. Aniu, nie irytuj się. Ta osoba, zalogowała się na Dogo, w drugim wcieleniu. Pierwsze wcielenie "robi za intelekt :) ", drugie sobie może pohasać :) ze swoją, prawdziwa, mentalnością przekupy. Nie warto w ogóle odpowiadać. Wpisz w ignorowane, zanim zbanują tę osobę, bądź usuną wszystkie konta.
  11. Jolu, chyba nikt nic nie wie. Nie ogarniam nowego Dogo. A starałam się.
  12. Frodo oczywiście jest ogłoszony na Kraków. Zobaczymy.
  13. Andziu, ale sprawdzacie domy? Głupio pytam, ale pytam :) Tzn. wizyty jakies robicie?
  14. A nie macie sklepiku, żeby podjechac z Różyczką i przymierzyć?
  15. A Czester to jedzie? A Rumba? A Maminka? O nie były jakieś zapytania. Coś wyszło z któryms?
  16. Rudi 1. http://olx.pl/oferta/piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem-CID103-IDdnVE9.html 2. http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/srodmiescie/pi%C4%99cioletni-wyrok-za-to-%C5%BCe-prze%C5%BCy%C5%82em/1001530311720910663868509 3. http://www.morusek.pl/ogloszenie/296864/Piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem?/ 4. http://warszawa.lento.pl/piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem-,3855038.html 5. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,119669,Lw==.html 6. http://alegratka.pl/ogloszenie/piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem-27223763.html 7. http://www.neeon.pl/1988012-piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem.html 8. http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem.html#.Vo-U8U-1XEU 9. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem/82056 10. http://www.psy.pl/adopcje/art25799,rudi.html 11. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piecioletni-wyrok-za-to,-ze-przezylem--id126282.html 12. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudi,133388 13. http://www.eoferty.com.pl/346171 14. http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/17895167/warszawa-Piecioletni-wyrok-za-to-ze-przezylem.html 15. http://www.pineska.pl/?id=155345
  17. Grzeczny to on jest w istniejących warunkach. Przy zmianie warunków grzeczność może się odrobinę zachwiać :)
  18. No przecież obiecałam, jakiś grosik posłać. Wylinkuj mi ogłoszenie Niko, jak znajdziesz chwilę.
  19. Oj, Dogo szaleje, ledwie Nikulca znalazłam. Jakieś wieści?
  20. No i piękny jest. Jaka sierstka :) Jakie loki :) Śliczności.
  21. One muszą podrosnąć. Na oko to jeszcze nie bardzo się nadają do wydania. Za małe. Dobrze, że się przeprowadzili, to ma kto ogarnąc przynajmniej w tej wsi bezdomniaki.
  22. Rocki śliczny :) jak się gapi na to małe. Ale szczeniaki to jakies paskudne.
×
×
  • Create New...