Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Nie wiem czy ktokolwiek jeszcze pamięta te czasy. Ale dzisiaj miałam telefon od domku Maronka/Beryla - umarł dzisiaj - serduszko + starość. Miał CUDOWNY dom. CUDOWNY. Śpij słonko.
  2. To nie zauważyli, że jej nie ma? Przy takim mrozie nie szukali. Zrypałaś? Dosadnie?
  3. To nie zauważyli, że jej nie ma? Przy takim mrozie nie szukali. Zrypałaś? Dosadnie?
  4. Strasznie trudno o dobry dom dla dużego psa. Ale nawet kojec i dobra buda dla niego byłoby lepsze niż ten łańcuch. Czy on śpi w tej stodole? Ona rozwalająca się. Ciekawe czy ma tam jakąś budę? W takiej dziurawej stodole się nei ogrzeje. Dobrze, że ktoś go karmi, tylko jak długo?
  5. Strasznie trudno o dobry dom dla dużego psa. Ale nawet kojec i dobra buda dla niego byłoby lepsze niż ten łańcuch. Czy on śpi w tej stodole? Ona rozwalająca się. Ciekawe czy ma tam jakąś budę? W takiej dziurawej stodole się nei ogrzeje. Dobrze, że ktoś go karmi, tylko jak długo?
  6. Ślicznym więcej uchodzi :) na sucho. Tak to jest.
  7. Bosz, jaka pięknota :) Jakie ślepka cudne i nonio różowy :) Miodek.
  8. Czy ten chłopczyk "nie zakochuje" Rokusia na śmierć? Z Czesterem nie dobrze. Lęk separacyjny trudno okiełznać. Trzeba pokładów cierpliwości, no i straty zapewne są znaczne. MOże też tęskni za DT, długo tam był i ciągle z kimś. I z człowiekiem i z psem.
  9. Toguś, na razie Nutka. Z mojego konta na OLX Kraków, wyróżniona. Tu link do "opowieści", cobyś wiedziała co napisałaś w ogłoszeniu ;) i się nie dziwiła. http://olx.pl/oferta/bili-bili-ale-przezylam-i-jestem-wolna-CID103-IDdyoUP.html#5753dc974e;promoted I z ogłoszeń wykupionych na bazarku u Kejciu - na Katowice.
  10. Czyli Pani by chciała dużą sunię? Bo pewnie taka chętniej się dogada z psem płci męskiej :) Coś jej poleciłaś?
  11. Ty, Olena, jakoś śmiesznie piszesz :)
  12. Bo tu teraz ogólnie dziwnie jest :) A Buguś grzecznieje i to najważniejsze. Niedługo aureola nad nim zwiśnie na trwale :)
  13. Ago, ale kontynuuj tez na Dogo watek. Ja na fb nie jestem, i pewnie nie tylko ja. A ten duży psiak to wiecie jaki ma charakter? Ile ma lat, mniej więcej? II jak on duży? Jak ON? Większy. Tak całe życie na łańcuchu, to strasznie okrutne.
  14. Z łapami wszystko OK? Pięknie Karo wygląda. Tylko ten uśmiech ma trochę głupkowaty ;) Fakt. Nie lubię kolczatek ;) za bardzo. Chociaż parę razy w życiu miałam ochotę delikwentowi założyć ;)
  15. Agato! Koniec laby. Co słychać?
  16. Koniec tych urlopów. Co u Elzy? Jak tam? Nie gorzej?
  17. No i ? Co z wizytą? Jest domek?
  18. No to ja sobie zapisuję watek :)
  19. Nie wypuszczałabym z miesiąc, a najlepiej do wiosny, potem albo się przyzwyczai, albo nie.
  20. Nie wypuszczać Maurycego. Tak myślę.
  21. Trzymam kciuki, ale nie pochwalam spania poza łóżkiem ;) no, chyba, że łóżko bardzo wąskie. TO należy kupić szersze.
  22. Piękna Wiolinka. I nawet krzesełko podstawione do leżanki :) żeby kicia miała łatwiej.
  23. Trzymam. Kciuki. Niech Tusieńka się ogarnie szybciutko i wyluzuje :) będzie dobrze.
×
×
  • Create New...