-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
mar.gajko replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Franio nie jest dobrym pieskiem :) Nie jest i chyba nie będzie. Trudno się mówi. Mieliśmy jakiś czas spokój z sikaniem, ale niestety w weekend znowu lejemy. Już wychodzę co 2 godziny, ale nic to nie daje. Musimy się zarejestrować do weta naszego. No i niestety Franio mnie tak upieprzył w twarz, że wylądowałam na SORze na szyciu. Taki to jest Franio mój. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
mar.gajko replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Nie sądzę, żeby ktoś coś wiedział. Pies podrzucony komuś, gdzieś i z głowy. -
A jak ona jest duża? Bo po zdjęciu nie mogę rozeznać.
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Boguś staraj się :) domku szukaj.