Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. A dla chłopa, to jaka różnica, skoro dają 50 zł? Coś złapie i ma.
  2. Franio nie jest dobrym pieskiem :) Nie jest i chyba nie będzie. Trudno się mówi. Mieliśmy jakiś czas spokój z sikaniem, ale niestety w weekend znowu lejemy. Już wychodzę co 2 godziny, ale nic to nie daje. Musimy się zarejestrować do weta naszego. No i niestety Franio mnie tak upieprzył w twarz, że wylądowałam na SORze na szyciu. Taki to jest Franio mój.
  3. Nie sądzę, żeby ktoś coś wiedział. Pies podrzucony komuś, gdzieś i z głowy.
  4. Rozumiem, że to miejsce w Katowicach sprawdziłyście? Jak się mają w nowym miejscu? Stary niewidomy piesek zwłaszcza i stareńka kotka, dla nich do traumatyczne przeżycia, przenoszenie z miejsca na miejsce. Już w komfortowych warunkach? Ktoś coś napisze? Od czwartku już minęło 3 dni.
  5. Aby tylko cała wieś nie rzuciła się wyłapywać matkę, za tę nagrodę.
  6. No, boska jazgota. I format bardzo atrakcyjny :) kudełki sliczne. Jak ze zdrówkiem? Myślę, że po ogłoszeniach znajdzie dom natychmiast. Ogłoszenia po kastracji?
  7. Jak Filip? Dmucham już śmiało. Szwy zdjęte :) Styknęło? :)
  8. No, żeby taką przepuklinę wyhodować, to nie wpadłam na to. Przeleję 100 zł na Foczusię. Strasznie ona sympatyczna z mordki, do zakochania normalnie.
  9. Tolu, uzupełnij proszę stan finansowy Gosi, bo jakoś nie mogę dojść ile ma, czy ile już nie ma :) Tak, czy inaczej, teraz puszeczki pokryję, niech Twój TZ zamówi (bo chyba tańszego dostawcę macie) i ja odleję pieniążki.
  10. A jak ona jest duża? Bo po zdjęciu nie mogę rozeznać.
  11. To chyba za szybko na odrastanie. Pewnie lizak jest. A potrafią sobie skórę nawet wylizać "do kości".
  12. Dobra, dmuchnęłam już 3 razy ;) cichutko i leciutko.
  13. Dmuchać jeszcze mi trudno, ale się postaram ;) i dmuchnę czasem cichutko.
  14. No,no to byłaby mniejsza od mojej koci Buby. Oby zabieg się udał i maleńka doszła do siebie.
  15. Jaka słodzina ona jest. Ile to waży? Z 5 kg?
  16. Kury w nocy śpią. Nie biegają. W kurniku. Czarny podpalany, bardzo atrakcyjny. 8 kg, chociaż to na plus, że nie 25. Za Filipa kciuki. Mocne. Yoreczek po "ogarnięciu" sprzeda się na pniu :), o ile chorób nie będzie jakiś uciążliwych.
  17. Oby sobie nie wzięli następnej bidy do tych luksusów. Znowu uwiężą jakąś małą bidę na kilkanaście lat.
  18. Jestem i ja. Ponieważ Tusia poszła na swoje i chyba już to się nie zmieni :) to mogę dać dla dziewczynek po 25 zł. Czy jest jakiś pomysł gdzie można by było je zabrać? Razem? Osobno? I faktycznie trzeba koniecznie wykastrować, bo będzie dużo szczeniaczków :(
  19. Boguś staraj się :) domku szukaj.
  20. Pewnie jutro mała pójdzie do weta, to się dowiemy wszystkiego, jak Togaa napisze.
  21. To wygląda jak "zapieczenie" po mleku zastałym. Pewnie miała szczeniaki i je zabili, a ona miała zapalenie. I tak się podziało.
×
×
  • Create New...