Nie wiem czy ktokolwiek jeszcze pamięta te czasy.
Ale dzisiaj miałam telefon od domku Maronka/Beryla - umarł dzisiaj - serduszko + starość.
Miał CUDOWNY dom. CUDOWNY.
Śpij słonko.
Strasznie trudno o dobry dom dla dużego psa. Ale nawet kojec i dobra buda dla niego byłoby lepsze niż ten łańcuch. Czy on śpi w tej stodole? Ona rozwalająca się. Ciekawe czy ma tam jakąś budę? W takiej dziurawej stodole się nei ogrzeje. Dobrze, że ktoś go karmi, tylko jak długo?
Strasznie trudno o dobry dom dla dużego psa. Ale nawet kojec i dobra buda dla niego byłoby lepsze niż ten łańcuch. Czy on śpi w tej stodole? Ona rozwalająca się. Ciekawe czy ma tam jakąś budę? W takiej dziurawej stodole się nei ogrzeje. Dobrze, że ktoś go karmi, tylko jak długo?
Czy ten chłopczyk "nie zakochuje" Rokusia na śmierć?
Z Czesterem nie dobrze. Lęk separacyjny trudno okiełznać. Trzeba pokładów cierpliwości, no i straty zapewne są znaczne.
MOże też tęskni za DT, długo tam był i ciągle z kimś. I z człowiekiem i z psem.
Toguś, na razie Nutka.
Z mojego konta na OLX Kraków, wyróżniona. Tu link do "opowieści", cobyś wiedziała co napisałaś w ogłoszeniu ;) i się nie dziwiła.
http://olx.pl/oferta/bili-bili-ale-przezylam-i-jestem-wolna-CID103-IDdyoUP.html#5753dc974e;promoted
I z ogłoszeń wykupionych na bazarku u Kejciu - na Katowice.
Ago, ale kontynuuj tez na Dogo watek.
Ja na fb nie jestem, i pewnie nie tylko ja.
A ten duży psiak to wiecie jaki ma charakter?
Ile ma lat, mniej więcej? II jak on duży? Jak ON? Większy.
Tak całe życie na łańcuchu, to strasznie okrutne.
Z łapami wszystko OK?
Pięknie Karo wygląda. Tylko ten uśmiech ma trochę głupkowaty ;)
Fakt. Nie lubię kolczatek ;) za bardzo. Chociaż parę razy w życiu miałam ochotę delikwentowi założyć ;)