Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Luzem już Tuśkę puszczają? Ja bym się jeszcze bała, chyba.
  2. I co? jakie dalsze postepowanie? Jak Różyczka?
  3. Śliczności te psiaki :) Nie wyglądają na głodne, okrąglutkie są. Jak Państwo sobie radzą z jedzeniem? Dla nich i dla siebie? Może coś pomóc trzeba?
  4. Ja wczoraj przelałam grosik. Może się uzbiera.
  5. ['] bądź wolna i szczęśliwa, tam gdzieś.
  6. To nie tak. Zawsze musi nastąpić koniec. Kiedyś. Nie można jej wygrać. Nie w tym wieku. Takie życie. Ściskam.
  7. Myślę o Was. Pamiętam jak mi było strasznie jak Zula odchodziła. Do nie do przeżycia niemal jest.
  8. Toguś to ja przeleję grosik ne te sterylki.
  9. Też ładna. jakieś dziewczę pisało do mnie z zapytaniem ile waży Nutka, bo chce towarzystwo do swojego wyrośniętego 5-kg yorka. Odesłałam do Ciebie.
  10. Franio dziękuje. Bardzo. Smakuje, że ho, ho, ho.
  11. Popieram :) moje mają zakupione na zapas, a ja jak ze 3 kg schudnę to będzie idealnie, bo przybrałam na tę zimę trochę nadto :) więc też coś kapnę da Ergusia, jakiś grosik.
  12. Biedne Tusiątko. Może jej kota do towarzystwa by dać ;) żeby raźniej było.
  13. :) witaj. Współczuje umiarkowanie. Działaj :)
  14. Cudu nie będzie. Ja ściskam p. Krzysztofa, jest Mu bardzo ciężko. Agatę też ściskam. Mocno. Jak przyjdzie czas ... trzeba zrobić to co trzeba, choćby serce pękało.
  15. Duży jest Aguś. Z dużymi psami zawsze trudniej. Znaleźć dobry dom w domu, nie na zewnątrz. Przecież wiesz sama. Ja dzisiaj miałam telefon, że Maronek/Beryl z Ligoty umarł. Miał wspaniały dom. Wspaniały. Żałoba teraz tam.
  16. Jak Owczuś? Dobrze u niego? I co Pani z Czesterem? Wytrzyma jeszcze, czy zwraca? Filipek wrócił, pisała Devoner, buuuuuuuuuuuuuuu i to bez winy własnej buuuuuuuuuuu
  17. Muszą się uzbroić w cierpliwość. Za miesiąc, dwa będą tylko wspominać jaka to Tusia była nieśmiała.
  18. Ja mam kiepskie warunki :) małe mieszkanie, pracuję, mam wrednego psa i koty. Jak będzie problem z moimi to, jak wychodzę, musiałabym zamykać w łazience. No i jestem w Krakowie. Ale jak to nie przeszkody, to moge wziąć jedno małe brązowe na DT. Łacznie z kosztami utrzymania do rozsądnych granic :) czyli żarcie i opieka wet. moja, tak no, do 1000 zł.
  19. Maronek/Beryl umarł dzisiaj. Serduszko i starość.
  20. Jakie i co im jest. Jakies choroby czy wycieńczenie? I gdzie one?
×
×
  • Create New...