Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Jesus Maria, i do kiedy to ma mieć na sobie? Bosz ty mój.
  2. Najpierw będzie wizyta weterynaryjna, sunię trzeba odrobaczyć i prosiłam Murkę o badania krwi, morfologię i biochemię. I chyba następnego dnia dopiero dojedzie do hoteliku.
  3. Etam, moje poprzednie dziewczynki Anioły były obie. Jak ja :) a to coś Franciszek się wyrodził, normalnie jakoś. Bo brata mojego to ja bardzo lubię, nie tylko kocham rodzinnie, ale bardzo lubię jako człowieka i bym go nie gryzła.
  4. Niech nie przychodzi, Franio użre go w stopę, jak ostatnio mojego brata :) po co Mu to?
  5. Wizyty przedadopcyjnej nie było, nie da się ;)
  6. Dotrwamy :) do późnych godzin, dotrwamy.
  7. A sobie pozwolę, mikro-bazareczek dla 2 połamanych psów z Kielc. Zajrzyjcie, szelki ROGZ, psie buciki :)
  8. Z tego co pamiętam, to tamb "uległa" samoistnie i zabrała ją ze schroniska. Bez "pomocy" Dogomani. Watek został założony już po fakcie, przez osobę, która z wzięciem Agaty nie miała nic wspólnego. Jako pomocowy.
  9. Mikrobazar na połamańce, macie obowiązek podrzucić, każda 3 x na dzień :)
  10. Na połamane bidy z Kielc. Maleńki bazar. Zapraszam. Szelki ROGZ, psie buty i 3 nówki ciuchy.
  11. OJ, to będzie się działo dzisiaj. Czekamy na relacje i wrażenia i opowieści.
  12. Pani Ewo, dobrze, że to zwykła walka z codziennością. Trudna i czasochłonna, ale do opanowania. Proszę zaglądać :) choć raz na tydzień, Ergusiem się nie martwić, jakoś go ogarniemy. Chorej kotinki szkoda bardzo, wiem jak trudno Pani patrzeć i nic nie móc zrobić. Ale taka nasza rola. Komfort do ostatnich chwil, a potem tylko serce boli, kiedy trzeba pomóc odejść. Takie to życie bywa. Niesprawiedliwe. I bardzo ciężkie.
  13. Zamęczałaś telefonem? Som jakieś wieści? Ot, tak pytam.
  14. I co u pięknej słychać? Jaka decyzja w sprawie gwoździ/drutów?
  15. No, Goranek trafił luksusowo. A reszta, dobrze, że nie łańcuch, i tak to zadziwiające, że żaden tak nie wylądował.
  16. A ja fulluciechę zaprezentuję za 2 tygodnie :) Kaja chyba nie wazy 50 kg ;) można trochę ponosić. Potem jak pokocha, to radość tym większa. A i wspominać co jest.
  17. Im pies większy tym spokojniejszy :) Gorzej by było, jakby nie przepadała za facetami, co jest możliwe. Ale to się przekonamy czy Murek będzie lubiany :) czy nie koniecznie.
  18. Czekoladowa Lady - to jak nazwa pysznego deseru :)
×
×
  • Create New...