-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dziewczęta, na razie nie ma co gdybać. Sunia bardzo zaniedbana. Pewnie jej coś dolega. Trzeba przeprać :) zdiagnozować i dopiero się zobaczy. Jest szansa, że starowinka dostanie wigoru przy zadbaniu, a przy jej urodzie, to i domek znaleźć może. -
Serce już nie płacze. Czekoladka czyli Brauni ma DOM
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
W sklepach z zabawkami jest szeroki asortyment zabawek dla 2-latków :) nawet edukacyjne są ;) gorzej z rodzicami, jak widać. -
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jest taka piękna, a i to jej nie dało szczęścia. Ale będzie dobrze. -
Konfirm jej potrzebny dom normalny. Taki jak dla każdego młodego psa, który musi się wybiegać. Wybawić. Mały terier, bokser,, gończy, wyżeł i wiele, wiele innych. Muszą się wyhasać. Ja mam buldożka i też musi się wybiegać ;) wprawdzie to krótkodystansowiec, ale jak jest w miarę chłodno i z odpoczynkami, to 2 godziny sobie lata, obgryza po łąkach. Moim zdaniem naprawdę wysiłkowymi psami są charty i północne. One są dla ludzi aktywnych. A taka Kaśka, to przytulak kanapowy jest ;)
-
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
To prawe oczko, jakby lepsze jest. Może troszeczkę widzi chociaż. -
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ufff. -
Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jak to schronisko? Nie jedzie do hoteliku? Wraca do schroniska?