Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Chyba nie ma nic nie właściwego, że ktoś chce wpłacić bezpośrednio na konto hotelu - do Murki. Nie wiem, skąd te pretensje.
  2. Dziewczęta, na razie nie ma co gdybać. Sunia bardzo zaniedbana. Pewnie jej coś dolega. Trzeba przeprać :) zdiagnozować i dopiero się zobaczy. Jest szansa, że starowinka dostanie wigoru przy zadbaniu, a przy jej urodzie, to i domek znaleźć może.
  3. Niedobrze, żeby nie trzeba było amputować. Erguś duży i ciężki. Kurna.
  4. W sklepach z zabawkami jest szeroki asortyment zabawek dla 2-latków :) nawet edukacyjne są ;) gorzej z rodzicami, jak widać.
  5. Dusiątko w świetnej kondycji i bardzo zadowolone. Fajne te wszędobylskie koty.
  6. Jakoś musimy ustalić co do ogloszeń. Bo mi tylko chyba 3 psy teraz wiszą aktualne.
  7. Ja jeszcze się wybazarkuje, na Was, SBM i Katarzynę. Zacznę w weekend. Tzn. postaram się ;)
  8. Wiedziałam, że Żabuś to pluszak jest. Wiedziałam. Te małe, to nawet. Trochę się poprawiłaś. Jakie one z socjalnością? Ogłaszać? Kiedy kastracje? Jakiesik bardziej chwytliwe zdjęcia się da?
  9. Jest taka piękna, a i to jej nie dało szczęścia. Ale będzie dobrze.
  10. Dziewczyny, czy ten Żabuś, to znalazł dom, czy dalej u Magdy?
  11. A gdzie zdjęcia? Zwłaszcza tego kudłatego ;) puszystego, może beżowego ... :)
  12. Obiecuję, z ręką na sercu, że będę brać od Was szczyle. Mam nadzieję, że już latem się da. Teraz nic nie poradzę.
  13. Się zakochałam w Belmondzie - pekinie świętokrzyskim. No i nic nie poradzę.
  14. Andzia, z bazareczku jest 113 zł. Na "Zwierzakowe" konto? Marny pieniądz, ale pieniądz.
  15. Najpierw spacer, potem kanapa :) taki mamy chytry plan dla Katarzyny. No i jakieś przytulanki.
  16. Konfirm jej potrzebny dom normalny. Taki jak dla każdego młodego psa, który musi się wybiegać. Wybawić. Mały terier, bokser,, gończy, wyżeł i wiele, wiele innych. Muszą się wyhasać. Ja mam buldożka i też musi się wybiegać ;) wprawdzie to krótkodystansowiec, ale jak jest w miarę chłodno i z odpoczynkami, to 2 godziny sobie lata, obgryza po łąkach. Moim zdaniem naprawdę wysiłkowymi psami są charty i północne. One są dla ludzi aktywnych. A taka Kaśka, to przytulak kanapowy jest ;)
  17. To prawe oczko, jakby lepsze jest. Może troszeczkę widzi chociaż.
  18. Takie, takie. Nie staracie się wcale. Takie jakiesik leniwe wy są.
  19. Jak to schronisko? Nie jedzie do hoteliku? Wraca do schroniska?
  20. Andzia, czego TY nie zrozumiałaś we wpisie, że mają być puszyste, białe, kremowe itd. ?
  21. Fakt. Z tymi rękami masz rację :) Nijak 45 kg na rączki się nie da. Chociaż czasem obie strony bardzo się starają :) I taka "malunia" chociaż dupkę na kolana pcha.
×
×
  • Create New...