Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Fajny ten Belmondo jest. A jak ta jego miednica? Jakoś będzie się go prześwietlać? Sprawdzać?
  2. Wszyscy z niecierpliwością czekają na Bunia :), żeby on wiedział ile osób o nim myśli :)
  3. U nas dzisiaj była pierwsza burza. Ciekawe czy Boguś boi się, czy nie? Wiemy?
  4. Też ciekawam jak Auris się odnalazła w hotelu. Smutna? Czy jak na starych śmieciach?
  5. A może Anecik by też nie zauważył, tak od razu. Bubiś kudłaty jest :)
  6. Śliczności jest. Ale chyba tę łapkę często podnosi - odciąża?
  7. Hmmm, to chyba dobrze, że lekarz nie usiłował go pozbawić macicy i jajników, to by się zdziwił.
  8. Toguś, co u jamniczych panienek? W domkach? Wszystko dobrze? A co u Foczusi najcudniejszej?
  9. Popłacz cichutko sobie. Obu Wam będzie ciężko przez jakiś czas.
  10. Andziula, ogłaszać? Ile one w kg i kłębie mają? Chociaż mniej więcej.
  11. Leć tam gdzie palmy, bo i jazda samochodem groźna przez te ... opony.
  12. Och, nic straconego. Wróci i pojedziecie do ciepłych krajów. Nie smuć, Andzia.
  13. Ale towarzysko? Czy niekoniecznie towarzysko? Choć baw się? Czy oj, oj jakie pyszne śniadanko?
  14. To wariacje na temat. Mam kotę Bubę i wieeeeeelki asortyment Bubunalinowanek :) a co śmieszniejsze ona to wszystko rozumie. Czasem mówię tylko "Bu" a ona leci.
  15. Bunia, Busia, Bubisia, Bibinek, Bubiątko, Bubusinka :)
  16. A jakąś inną formę wypoczynku proponowałyście Modisiowi? Widocznie nie, i sam się wczasuje. Jakoś sobie radzić musi.
  17. Kasia bardzo mądra jest :) i równie piękna, jak nie bardziej :) Murko, mogłabyś "wolną chwilą" spróbować wprowadzić Kasię do domu i zorientowac się czy kiedykolwiek mieszkała w mieszkaniu, no i może kota zobaczy? I co ona na to?
×
×
  • Create New...