Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Mi chodziło statystycznie, na 10 pobrań zazwyczaj cos dzwoni, jakiś jeden delikwent. Czasem nawet 2 delikwentów, a tu nic. Przedziwne.
  2. Mdk patrzyłam jak stoi Julka finansowo, i nijak nie mogę dojść, 2 x hotelowanie wpisałaś? Raz jest na plus, raz na minus i to znaczna różnica. To w jak w końcu?
  3. Dżetta ma 40 pobrań telefonu. To jakiś fenomen, że nikt nie zadzwonił, nawet jakiś idiota.
  4. Ich strata Malagosku. A Majka znajdzie swoje łapki do głaskania :) takiej pięknej dziewczynie się należy kilka par łapek :)
  5. Albin grzeczny jest bardzo, jak byli z wizytą u rodziców p. Julity to bardzo dobrze się dogadał i suniami Mają i Sziwą i kociczką. Bardzo grzeczny Albinek. Pięknie też podróżuje autkiem :) pełen luzik.
  6. Pani Julita pisze, że memlanie zabawkowe jest. Nie ma już "szkodnikowego". Uwielbia sznury i piłeczki, sznury sa dłużej :) piłeczki 3 minuty i są zagryzane.
  7. Ale się podziało!! Jak tam malizna?
  8. Bambosz sliczny, młody. Znajdzie domeczek bliżej. To dopiero pierwsze dni od ogłoszenia.
  9. My to wiemy. Ale ludzi to zniechęca. I leki. I ceny. I to, że badania trzeba od czasu do czasu powtórzyć, żeby dawki sprawdzić. Mała urocza, chwyta za serce. Bardzo. Gdybym miala "wolną miejscówkę" to bym sobie wzięła takie stareństwo słodkie. Ale mam już staruszka ON-ka 13/14 letniego, od zeszłego roku i nie dam rady.
  10. Smeranki-przytulanki całuśne. A małe wpadki mogą się przecież zdarzać. To malutka dziewczynka jest.
  11. Malagos, a nie chcesz Ty do kompletu Owczusia Maxa? Z Dianką by było cudnie :) a ja marzę o takim domku dla niego i spokojnie by się jeszcze tu gdzieś zmieścił
  12. Malagosku, ta pannica, po "odpicowaniu" i sterylizacji, to długo miejsca nei zagrzeje. Na szczęście. Piękna maluszka.
  13. Tu dobranie odpowiednich dawek jest wyzwaniem. I na tarczycę i na Cushinga. Niestety vetoryl drogi, dobrze, że Mróweczka malutka dziewczynka.
  14. To niedobrze. Szanse na adopcje spadają do zera. Mimo, że to się da zniwelować lekami. Niedobrze.
  15. Mocz trochę za rzadki i tarczyca. Co wet powiedział o tym teście hamowania? Mi wygląda na OK, ale do końca nie wiem :) bo one róznie wyglądają przy nadnerczach i przysadce i już nie pamiętam jak być powinno, pamiętam, że jednego się nie da wyleczyć (chyba przysadkowego?) A kryształów w moczu nie sprawdzali?
  16. W schronie taki zabieg, to zawsze większe ryzyko. Lepiej by było normalnie u weta i żeby po zabiegu miała czysto.
  17. Ale potem czeka ją kilka, kilkanaście lat w schronie, jak się nikt nie ulituje.
  18. To napisz pw tu na Dogo. Tola na 100% cos doradzi. A zamojski schron to nie za bardzo jest.
  19. Przecież znasz Tolę. I możesz zadzwonić i zapytać.
×
×
  • Create New...