-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Mi chodziło statystycznie, na 10 pobrań zazwyczaj cos dzwoni, jakiś jeden delikwent. Czasem nawet 2 delikwentów, a tu nic. Przedziwne.
-
Dżetta ma 40 pobrań telefonu. To jakiś fenomen, że nikt nie zadzwonił, nawet jakiś idiota.
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
mar.gajko replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ich strata Malagosku. A Majka znajdzie swoje łapki do głaskania :) takiej pięknej dziewczynie się należy kilka par łapek :) -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
mar.gajko replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale się podziało!! Jak tam malizna? -
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Bambosz sliczny, młody. Znajdzie domeczek bliżej. To dopiero pierwsze dni od ogłoszenia. -
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
mar.gajko replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oby zaciążona nie była. -
My to wiemy. Ale ludzi to zniechęca. I leki. I ceny. I to, że badania trzeba od czasu do czasu powtórzyć, żeby dawki sprawdzić. Mała urocza, chwyta za serce. Bardzo. Gdybym miala "wolną miejscówkę" to bym sobie wzięła takie stareństwo słodkie. Ale mam już staruszka ON-ka 13/14 letniego, od zeszłego roku i nie dam rady.
-
Smeranki-przytulanki całuśne. A małe wpadki mogą się przecież zdarzać. To malutka dziewczynka jest.
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
mar.gajko replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagosku, ta pannica, po "odpicowaniu" i sterylizacji, to długo miejsca nei zagrzeje. Na szczęście. Piękna maluszka. -
Mocz trochę za rzadki i tarczyca. Co wet powiedział o tym teście hamowania? Mi wygląda na OK, ale do końca nie wiem :) bo one róznie wyglądają przy nadnerczach i przysadce i już nie pamiętam jak być powinno, pamiętam, że jednego się nie da wyleczyć (chyba przysadkowego?) A kryształów w moczu nie sprawdzali?
-
W schronie taki zabieg, to zawsze większe ryzyko. Lepiej by było normalnie u weta i żeby po zabiegu miała czysto.
-
Ale potem czeka ją kilka, kilkanaście lat w schronie, jak się nikt nie ulituje.
-
To napisz pw tu na Dogo. Tola na 100% cos doradzi. A zamojski schron to nie za bardzo jest.
-
Przecież znasz Tolę. I możesz zadzwonić i zapytać.