Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Dla ciebie? Żadne. Pytanie o zachowanie psów u weta, jest podstawą :) zwłaszcza, że jeden będzie stałym bywalcem w gabinetach. Więc, taka informacja jest dosyć istotna, choćby dla poszukiwanego DT. Zrozumiałaś już? Myślę, że opis weterynaryjny też jest istotny. Tak ogólnie :) co psu dokładnie dolega.
  2. Cóż, taka zmiana pooperacyjna może zniknąć, bądź zmniejszyć się w ciągu doby. I chyba dobrze wiedzieć, czy jest lepiej? Czy gorzej? A nie klepać, ot tak.
  3. Onna czy masz opis weterynaryjny wizyty? Byłoby jasniej, co tam wet zdiagnozował I jak one się zachowywały u weta? Dały się normalnie zbadać? Bez awantur?
  4. Myśmy też teraz byli, ale Nestor zrobił siku i zawrócił do domku, bo tak pada :) a Franek zrobił siku pod okapem i pędem wgramolił sie na schody. Spacer błyskawiczny był. Franio nie znosi deszczu, a pod nową parasolką nie chce chodzić, ucieka spod niej.
  5. Ze też jeszcze się mi nie udało spotkac Was na spacerkach. Kurna. Wprawdzie moich chłopców od tego cukiereczka musiałabym trzymać z daleka, ale bym sobie zobaczyła Bamboszka kochanego.
  6. To tylko jeden post z wątku Owczarka ze schronu.
  7. A maleńka już szczęśliwa. Szczeniaki jednak mają "lepiej" po wyjściu z takich warunków. Stare psy są w gorszej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.
  8. Raczej ocena po faktach jest sprawiedliwa. Ten "kurort" to miejsce gdzie jest luksusowany Huzio.
  9. :) trochę mało luźna. Aby nie pociągnęła lawiny. Bo ciut niesprawiedliwa. A psina fakt, śliczna i młodziutka. Szybko zapomni ten koszmarek dzieciństwa. Bardzo wygłodzona?
  10. Opinia odrobinę nierozważna :) i nie na miejscu.
  11. Kochane Dizewczyny, bardzo dziękuję. I zerknijcie na watek - ostatnie posty - jak Babcia Julka odżyła - jak korzysta z wolności. Dane skarbnika już posyłam :)
  12. Mdk8 Julka dostała wsparcie 200 z Talcott. Podam Twój nr konta, ale trzeba potwierdzić na wątku Skarpety, że pieniążki wpłynęły.
  13. :) Tusiątko - grubiątko - śliczniątko.
  14. Tolu, jakie długi zostawił Fazi w lecznicy i ile jest? Ile brakuje? Trzeba rozliczenie zrobić.
  15. Nie wiem dlaczego, ale Piernik pobił rekordy, przez te 5 dni ma 2668 wejść, 17 pobrań telefonów i 4 obserwujących. I nikt nie dzwoni, kurna.
  16. Mureczka zachwycona Juleczką, rozmawiałyśmy o uszach Maxiowych i Murka opowiadała też o Julce, że rozkoszna dziewczyna, przytulak, brzuszki wystawia, sama słodycz.
  17. A jak tam mała? Tej lewej łapki to nie trzeba jakoś sprawdzić? Może tak być, że jedną ma bardziej?
  18. Mogła też być pogryziona w to ucho. I tak się zabliźniło. Mój Franek tak ma. Wet powiedział, że to po pogryzieniu. Tak dobrze, że ona wyszła z tego schronu. Takie kochane stworzenie.
  19. Nie jest dobrze z deklaracjami, bardzo prosimy chociaż po dyszce. Hotelik to ok. 450 miesięcznie. Stara Juleczka musi być bezpieczna.
  20. Mdk zrobiłam zbiorczy przelew 15 bazar imienny i 30 deklaracja za IV (napisalam marzec :) przez pomyłkę.
×
×
  • Create New...