Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. :) to Malagosik, sprzed kilkunastu lat, takie "Listy ze wsi"pisała na stronę naszego nieistniejącego już Stowarzysznia.
  2. I jeszcze mój ulubiony Kunegundek http://www.amicus.malopolska.pl/linki/listy/list2.html
  3. Dzięki :) wielkie. Konto może moje, bo robi mi się dualizm księgowy i nie wiem ile Kasia ma, a ile nie ma. I podwójna księgowośc się robi.
  4. Dziękuję Mureczko, poza tym wszystko w normie u Kasi? Żadnych depresji? Niepokoju?
  5. Ewkar, bardzo dziękuję. Teraz będę robić bazarek "wspólny" na Kasię i Julkę. A w sierpniu na Kasię solo.
  6. Konfirm ja też ogłaszam, OLX, miał do dzisiaj 3776 wejsc i 165 pobrań i ANI jednego telefonu. Poprosiłam KK o ogłoszenia i powiedziała, że zrobi na kilkanaście portali.
  7. Ja dzisiaj na Plantach widziałam takiego :) ale był z kobieta ok. 45 lat.
  8. Widzieli my :) ale ja przeciwnik mat węchowych, i tak wystarczająco mój imbecyl lubi wywąchiwac i pożerać wszystko co mu się trafia, żeby mu to jeszcze utrwalać :) Co wywąchane i znalezione to do zeżarcia. Przenosza to na wyjścia na zewnątrz.
  9. Też mi się przypomniał Rambi. Czy wiecie co u niego słychac?
  10. Miejmy nadzieję. Czy ten adwokat z Poznania prowadzi tę sprawę?
  11. Szczęśliwe pomyłki :)
  12. To juz niedługo 2 lata Boguś czeka na domek. Oj, chciałoby się, żeby one te domki znajdowały szybko i dobre.
  13. Tolu, to dla Ciebie. Na tych imbecyli. Mi niestety, przy 10 takim telefonie, już nerwy puszczały. Kiedyś... jak zajmowałam się kotami hurtowo ;) i było jakieś "śliczności kocie".
  14. Jakieś zdjątko pięknoty może byśmy chcieli?
  15. Na obcym terenie ( u Murki) BEZ zastrzeżeń zaakceptowała domową buldożkę.
×
×
  • Create New...