Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Jakies nieogarniete to zewnętrze. Ona w domu, czy na polu?
  2. Mureczko, jak tam nasz dziadzio hopsiak? Dalej dokazuje? U nas dzisiaj pogoda szalona. Słońce, deszcz, wiatr, grad. Wszystko co możliwe.
  3. Są już jakieś wyniki krwi? I jakie plany weta z tym guzem?
  4. :) wynik całkiem, całkiem. Dzielna Jolantina!!!
  5. Tolu, puścić mu jakieś ogłoszenia? Z takimi zdjęciami? Jak tak to mogę mu OLX zrobić.
  6. Tolu, jak się go wykąpie, podstrzyże, wymyje i podleczy, to kolejki będą się ustawiać do adopcji. Wpłacę na 2 dni w lecznicy, 30 zł. Tylko na jakie konto.
  7. Rozi, to całkiem prawdopodobne, bo on działa na dużo: Bioparox zawiera substancję czynną, fusafunginę, działającą miejscowo przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Działanie bakteriostatyczne zostało potwierdzone in vitro w stosunku do następujących drobnoustrojów: Streptococcus gr.A Streptococcus pneumoniae Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis Moraxella catarrhalis Legionella pneumophila Mycoplasma pneumoniae Candida albicans Fusafungina hamuje adhezję (przyleganie) Haemophilus influenzae do komórek nabłonkowych dróg oddechowych. Więc, mogłaś trafić w to co było w tych uszkach.
  8. Może, tak jak u Maxia Owczusia, opłaciłaby ten pierwszy rzut w lecznicy? Badania, uszy, pchły i kleszcze?
  9. Nie chce straszyć, ale w uszach to ona ma zapewne bagno :( tak myślę.
  10. Mdk jak Jula dojedzie do Murków, to wystąpię do skarpety Tallcot o wsparcie dla niej.
  11. Deklaruję 30 zł miesięcznie i jakiś bazarek lub jednorazową w maju.
  12. To dziecko ładne. Tylko na nosie to co ma? Taka pigmentacja, czy pogryzienie to?
  13. Cały czas o tym myśli. Misio Bibi mieszka w bloku obok i widuję go na spacerach.
  14. :) ale Misia nie weźmie. Wzięła już sobie staruszka ON-ka w zeszłym roku i na razie stan 2 psy + 3 koty jest maxem.
  15. Mureczka dzwoniła, byli u weta. Po pierwsze Maxiu był u weta w miarę grzeczny. Wszystko dał sobie zrobić bez żadnych uspokajaczy, w opasce na mordce ale bez tragedii. Ucho operowane wg weta jest OK. Zdjął ten strup. Gorzej z drugim, jest stan zapalny i szlam w uchu. Wet wziął wymaz i zobaczymy co wyrośnie. Oby było wrażliwe na jakieś antybiotyki. Ma przedłużony antybiotyk do wyników wymazu. Mureczka więcej napisze pewnie jak się pojawi po obowiązkach. Uszy zaniedbane to upierdliwa sprawa, trzeba mnóstwo czasu na pielęgnację poświęcić. A i tak wraca często.
  16. Super. A Canivitonu, jak możesz, to pilnuj. Jak się kończy, to zamawiaj bez pytania. On musi brać na stawy. Inaczej się nie da.
×
×
  • Create New...