Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Przed. Przed podaniem antybiotyku to się wlewa. Czeka. Pies wytrzepuje co tam ma, więc te maź właśnie. Wyciera się resztkę z ucha do czystości. I kropli antybiotyk.
  2. A jak jego zachowanie? Zdarzają się napady agresji? Warczy, tak w normalnych warunkach w domu? Nie atakuje Bruna już?
  3. Tam kupuję dla mojego Nestora. I nie chodzi tylko o rozpuszczenie, ale żeby ta cząsteczka "nadwyrężyła" bakterię. Tak mi mówił lekarz i tak się pozybyliśmy z ucha pałeczki ropy błękitnej, w co nikt nie chciał wierzyć, że sie uda :)
  4. O płukaniu ucha tu pisałam. Tylko to upierdliwe jest bardzo. Ale może się by udało chociaz przez tydzień?? I zamówic Otodine lub ten Before-x?
  5. To nie jest źle. To taki "zyczajowy" gronkowiec :) Marbocyl nie działa jak widać.I poprzedni Enroxil też nie. Gentamycyna średnio ale trochę. Co wet mówił? Tu najprostszy Synulox w takim razie pomoże. Najbardziej popularny lek :)
  6. U Ewy chyba? Nie wiem, czy już ogłaszany jest. I czy już wszytsko jest tak na 100% naprawione.
  7. Myślę, że neistety hotel dla niego to to samo co schronisko. Zwłaszcza jak trafi do wspólnego kojca, czy pomieszczenia z kilkoma, czy kilkunastoma psami. To będzie trauma. Do skutku szukać DT.
  8. Ale przypisał jakieś kropelki do tych oczek?
  9. Lepiej by było gdyby to było "odrdzeniowe" niż mózgowe. Chyba raczej nie z tym okiem, tak myślę. Jak trochę widzi i ma węch, to nie powinien tak reagować.
  10. Jednak to diagnoza konieczna :) i info. jak on u weta. To istotne bardzo przy szukaniu DT.
  11. Jak taki interesowny :) to może trzeba będzie kołnierz jeszcze na trochę zostawić, bo źle by było jak by porozlizywał szwy.
  12. To moje zapytanie wywołało atak Usiatej na jedną stronę watku!!!!! Bez komentarza.
  13. Wracając do tematu, jednak wolną chwilą zerknij Mureczko, bo to powinno zniknąć, to zaczerwienienie. :)
  14. Sorry Devonerka, Sorry Andzia psychopatka tu za mną trafiła.
  15. I jedno pytanie i zaczerwienienie skóry spowodowało tyle agresji i podłości. Tak, tak. Daje do myślenia.
  16. A o tym, to będę ewenetualnie informować opiekunkę psów i osobę decyzyjną. Sądzisz, że wpłacona kwota upoważnia cię do chamstwa i dyktowania, kto może pisać na watku? Jak już pisałam, niszczysz kolejny watek swoją bezmyślnością i podłością.
  17. bądź grzeczna i nie niszcz kolejnego wątku psiego swoją manią prześladowczą :)
  18. Może cos po tych świętach ruszy z adopcjami, bo ostatnio jakaś okropna cisza nastała.
  19. Jesteś niegrzeczna i agresywna. Nie rozumiem dlaczego psujesz watek psa tymi wpisami, jak ktoś zapyta o rzeczy istotne, to chyba nie karalne i nie powinno powodowac takich wybuchów agresji.
  20. Dziewczęta, wy jesteście zdenerwowane jakieś? Skąd ta agresja? Czemuż zaśmiecacie wątek takimi uwagami, jak ktoś pyta o zdrowie psa?
×
×
  • Create New...