-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A jak jego zachowanie? Zdarzają się napady agresji? Warczy, tak w normalnych warunkach w domu? Nie atakuje Bruna już? -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Myślę, że neistety hotel dla niego to to samo co schronisko. Zwłaszcza jak trafi do wspólnego kojca, czy pomieszczenia z kilkoma, czy kilkunastoma psami. To będzie trauma. Do skutku szukać DT. -
Serce pęka.
-
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ale przypisał jakieś kropelki do tych oczek? -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Lepiej by było gdyby to było "odrdzeniowe" niż mózgowe. Chyba raczej nie z tym okiem, tak myślę. Jak trochę widzi i ma węch, to nie powinien tak reagować. -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jednak to diagnoza konieczna :) i info. jak on u weta. To istotne bardzo przy szukaniu DT. -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zostaje tylko to dla ciebie -
MA DOM Bambo po amputacji już wydobrzał, przytył, tryska zdrowiem,
mar.gajko replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Jak taki interesowny :) to może trzeba będzie kołnierz jeszcze na trochę zostawić, bo źle by było jak by porozlizywał szwy. -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
To moje zapytanie wywołało atak Usiatej na jedną stronę watku!!!!! Bez komentarza. -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
A o tym, to będę ewenetualnie informować opiekunkę psów i osobę decyzyjną. Sądzisz, że wpłacona kwota upoważnia cię do chamstwa i dyktowania, kto może pisać na watku? Jak już pisałam, niszczysz kolejny watek swoją bezmyślnością i podłością. -
Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)
mar.gajko replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jesteś niegrzeczna i agresywna. Nie rozumiem dlaczego psujesz watek psa tymi wpisami, jak ktoś zapyta o rzeczy istotne, to chyba nie karalne i nie powinno powodowac takich wybuchów agresji.