-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Możę nie zniechęcał, raczej. Albo ekscytował ją tymi psami. ja bez wahania wzięląbym Kaśkę do moich kotów i psa, gdybym miała jednego. Skoro Frnaek się nauczył, wprawdzie trwałao to pół roku, to KAŻDY pies sie nauczy, żeby swojego nie wuszać. Nestorowi to zajęło 3 tygodnie, może 4 , że domowy kot to inny gatunek i nie należy go ruszać, a Franek to kosmita i nie zagryzać go.
-
Dręczę Cię :) a jakaś szczególna niechęć do małych psów? Wiem, może to głupie pytanie. Ale nie rozumiem, jak sie mogło stac to co się stało. Kaska to karny pies. I ręczę, że gdyby "huknąć" na nią, to w zyciu by nie ruszyła tamtych psiaków. Przez rok trudno nie wypracowac tego z psem, chyba. Pierwszy miesiąc, dwa... rozumiem, że może być jakiś incydent, ale rok. W dalszym ciągu uważam, że Kasia, to normalny pies. I w dodatku dobry pies.
-
To Murko może powinnaś nam organizować turnusy :) chętnie zrzucę z 5 kg :)
-
Berek, jedną z zalet domku (chociaz teraz zaleta..., to brzmi nieodpowiednio) było to, że starsza Pani i młoda Pani stele sa w domu. Wychodzą wszyscy naprawdę w wyjatkowych sytuacjach - lekarz, badania etc. A tak to cały czas ktoś w domu jest. Sądzę, że one bardzo rzadko zostawały same. No chybaże, Państwo nagle zmienili tryb zycia i rzbijali się wszscy po Bermudach, albo co.
-
Jak ciepłe jagodzianki Ci pójdą te slicznotki, tylko ogłoszenia się pokażą.. Pięknoty. Tylko straszelnie malusie ;)
-
Dla mnie niewyobrażalne, że jest pies 3 lata i się go oddaje. Ja to bym się przyzwyczaiła i nie oddała.
-
Ładny i nieduży. Może mu się poszczęści i domek się w miarę szybko znajdzie.
-
Lepiej do 8 tygodni. To takie minimum. One potem mają problemy jak bardzo wczesnie je się oddziela.