Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Myślę, że to kłopoty z socjalizacją, bo jak na łańcuchu miał się socjalizować? Połaczone z mocniejszym charakterkiem i kłopotami z hierarchią. I czasami chłopakowi się coś tam mieszało w głowce :)
  2. Kolejna kobietka zrobiła ogłoszenia Maxiowi owczusiowi - KK BARDZO DZIĘKUJĘ https://www.olx.pl/oferta/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-CID103-IDoyMOE.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wawer/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem/1002092377070910470798809 http://www.morusek.pl/ogloszenie/366500/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem-/#.WbFuHtSLRNs http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/366500/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-29049663.html http://warszawa.lento.pl/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem,5977323.html http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,157187,Lw==.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem-id164476.html http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1025797914/warszawa-Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem.html http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem.html#.WbFwwdSLRNs http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/8684-Owczarek+Niemiecki+Maxiu+zwany+Owczusiem+ http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=22348 http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/93619/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem/ http://cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem,145592 http://owi.pl/ogloszenie/owczarek_niemiecki_maxiu_zwany_owczusiem,1214039 http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-13265/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/13265-big-1-1504802198.jpeg http://pupilove.pl/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem/ http://www.pineska.pl/?do=view&id=168533&title=owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem AM - może z Owczusiowych pieniążków powyróżniasz gdzie można?
  3. Tysiu, sądząc po wyglądzie: wielkości, sierści, i to że je suchą karmę - to jest kocie ok. 3 miesięczne. Na pewno nie ma 6 tygodni. Byłby niewiele większy od dłoni, gdyby miał 6 tygodni.
  4. Wyłby, jakby ludzie wychodzili z domu, do pracy. Tak myślę :)
  5. No własnie tak mi się wydawało, że mały mizoginek jest.
  6. Przy takim stróżu, to już nikt Cię nie ukradnie :)
  7. Pani Julita mówiła, że obcy ludzie ich zaczepiali i pytali, czy mogą sobie zrobic zdjęcie z Albinkiem :)
  8. Nie różnicuje pana Leszka i pani Joanny? Równo ich słucha? Czy też woli z facetem pracować? Nic nie mówiła p. Joanna?
  9. W końcu męska decyzja podjęta. Modiś gratuluję i Ewie też. Pełnia szczęścia!!
  10. No właśnie, co u Teosia? Straszna cisza.
  11. A ja dzisiaj miałam gości :) był u mnie Albinek z Julitą i Arkiem. Mam kilka zdjęć wkleję jutro jak przerzucę z komórki. Albin fantastyczny, byliśmy na spacerku, do psów idealny, do ludzi też. Kochany, zadowolony, usmiechnięty. Był z państwem Paryżu na wycieczce :) przesle mi p. Julita zdjęcia. Zadbany, grubiutki w miarę, spokojny, taki "siła spokoju", grzeczny. Państwo Albinkowe zadowolone z Albisia, a ja bardzo zadowolona z Państwa :) Uroczy, ciepli, mili ludzie. Bardzo mi wielką radość sprawiło to spotkanie. Bardzo.
  12. Andzia a co z resztą maluchów? Zostały tam?
  13. Ja mam nieustające przekonanie do Onków, że można wszytskiego nauczyć. Koty domowe i psy domowe, są nie do ruszenia.
  14. Wątpliwości dotyczące nieodpowiedzialnej opieki nad psem, winny być wyjaśniane na wątku. A puszczanie luzem psa, jest nieodpowiedzialne. Dziwię się, że osoby odpowiedzialne za psa nie mają zastrzeżeń.
  15. elik, z nienawiści poprzesz każdą głupotę. Chociaż, z drugiej strony, też za mądra nie jesteś
  16. Gratuluję, że tak powiem dobrego samopoczucia i głupoty.
  17. :) nic innego nie napisałam, tylko, że trzeba sprawdzić. To, że ludzie trzymają psy w mordowniach i się cieszą, to wiem - mam takiego psa po kurorcie hotelowym za ciężkie pieniądze. O tym hoteliku nic nie wiem. Przed oddaniem psa, dobrze ZAWSZE aprawdzić, nie sądzisz? Gdzie pies trafi?
  18. Tolu, Jaśminek to ma uszkodzoną rogówkę? Co z tym oczkiem? Coś wet zdiagnozował? To po chlamydii te oczka?
  19. Gabi, jak długo on jest w DT? Czy takie puszczanie luzem, to dobry pomysł? Jak poczuje cieczkę gdzieś? Albo czegos się wystraszy?
×
×
  • Create New...