-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Myślę, że to kłopoty z socjalizacją, bo jak na łańcuchu miał się socjalizować? Połaczone z mocniejszym charakterkiem i kłopotami z hierarchią. I czasami chłopakowi się coś tam mieszało w głowce :) -
Kolejna kobietka zrobiła ogłoszenia Maxiowi owczusiowi - KK BARDZO DZIĘKUJĘ https://www.olx.pl/oferta/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-CID103-IDoyMOE.html https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wawer/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem/1002092377070910470798809 http://www.morusek.pl/ogloszenie/366500/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem-/#.WbFuHtSLRNs http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/366500/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem-/ http://alegratka.pl/ogloszenie/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-29049663.html http://warszawa.lento.pl/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem,5977323.html http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,157187,Lw==.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem-id164476.html http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1025797914/warszawa-Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem.html http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem.html#.WbFwwdSLRNs http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/8684-Owczarek+Niemiecki+Maxiu+zwany+Owczusiem+ http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=22348 http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/93619/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem/ http://cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Owczarek-Niemiecki-Maxiu-zwany-Owczusiem,145592 http://owi.pl/ogloszenie/owczarek_niemiecki_maxiu_zwany_owczusiem,1214039 http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-13265/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/13265-big-1-1504802198.jpeg http://pupilove.pl/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem/ http://www.pineska.pl/?do=view&id=168533&title=owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem AM - może z Owczusiowych pieniążków powyróżniasz gdzie można?
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wyłby, jakby ludzie wychodzili z domu, do pracy. Tak myślę :) -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No własnie tak mi się wydawało, że mały mizoginek jest. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Nie różnicuje pana Leszka i pani Joanny? Równo ich słucha? Czy też woli z facetem pracować? Nic nie mówiła p. Joanna? -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No właśnie, co u Teosia? Straszna cisza. -
A ja dzisiaj miałam gości :) był u mnie Albinek z Julitą i Arkiem. Mam kilka zdjęć wkleję jutro jak przerzucę z komórki. Albin fantastyczny, byliśmy na spacerku, do psów idealny, do ludzi też. Kochany, zadowolony, usmiechnięty. Był z państwem Paryżu na wycieczce :) przesle mi p. Julita zdjęcia. Zadbany, grubiutki w miarę, spokojny, taki "siła spokoju", grzeczny. Państwo Albinkowe zadowolone z Albisia, a ja bardzo zadowolona z Państwa :) Uroczy, ciepli, mili ludzie. Bardzo mi wielką radość sprawiło to spotkanie. Bardzo.
-
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu, jakieś wieści? -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jak najbardziej :) -
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wątpliwości dotyczące nieodpowiedzialnej opieki nad psem, winny być wyjaśniane na wątku. A puszczanie luzem psa, jest nieodpowiedzialne. Dziwię się, że osoby odpowiedzialne za psa nie mają zastrzeżeń. -
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
elik, z nienawiści poprzesz każdą głupotę. Chociaż, z drugiej strony, też za mądra nie jesteś -
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gratuluję, że tak powiem dobrego samopoczucia i głupoty. -
Tolu, Jaśminek to ma uszkodzoną rogówkę? Co z tym oczkiem? Coś wet zdiagnozował? To po chlamydii te oczka?
-
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi, jak długo on jest w DT? Czy takie puszczanie luzem, to dobry pomysł? Jak poczuje cieczkę gdzieś? Albo czegos się wystraszy?