Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Jak założę hotel, bardzo chętnie. Jak sobie nie poradzę, to poproszę Murka :) żeby mi pomógł.
  2. Biorę dobre psy Perełka, takie prężące :) z zadatkami na morderców :) szkoda, że to nie ja wzięłam Teo :) byłby kolejny. A co do hotelu, masz rację, że jest dobry, że mam zaufanie do Murków. Gdybym znalazła równie dobry bliżej siebie, to być może trzymałabym psy bliżej. Ale nie mam takiego. Wiem też, że mało kto, pojechałby i bez problemu wziąłby Albina, czy Kaśkę, czy nawet Maksia Owczusia ze złą reputacją własnie przyszyta łatką "psa agresora" przez osoby nie mające pojęcia o psach i przyklejające łatki nie widząc psa na oczy, co ty nagminnie robisz. Murki są dobrymi i uczciwymi ludźmi i zachowanie w sprawie Teo jest kolejnym tego dowodem. Murka zajmowała się psami bezdomnymi, jak ty jeszcze nie wiedziałaś, że takie istnieją. Szanuję ich oboje. I twoje "musisz się tego trzymać" jest taką łabędzią przyśpiewką, z powodu braku jakichkolwiek rzeczowych argumentów.
  3. Ja myślę, Perełko, że ty nie rozumiesz, bo nie masz osobistych doświadczeń, a tylko opowiadane :). I fakt :) Albin też się prężył i ogon miał nie taki wg ciebie :) też pies morderca :)
  4. Misio gdzieś pojechał? Bo nie widuję ani jego, ani Pańci, ani reszty rodzinki?
  5. Ale forum to powinnaś preferować o niemowlętach :) takie w sam raz. I to tych bez kolki i nie jak ząbkują :)
  6. Rozi, ty jesteś z kosmosu. I to z jakichś odległych galaktyk.
  7. A widzisz, ja zniosłam. Ciężko pracowałam. I teraz mam już fajnego psa. Wiesz, jak go ogłaszali jak go oddawali: "nie słucha, gryzie, atakuje, ucieka" tak w skrócie. A teraz kocha Pańcie :) słucha, nie gryzie, nie atakuje i nie ucieka :) choć charakterny jest :)
  8. Jesteś niepotrzebnie złośliwa. Murki oceniły sytuację i słusznie szukają rozwiązania. To hotel dla psów. Nie można jednemu psu poświęcać kilku godzin kosztem innych. Miałam charakterne malamuty w hotelu i codziennie do nich jeździłam, bo właściciel hotelu nie jest od układania "moich" psów. A takim psom jest potrzebna uwaga i poświęcenie czasu.
  9. No, Kaśkę mi kazałas adoptować jako trudnego psa :) - też się okazała mordercą psim. Mojego Franka pewnie kazałabyś uspić, bo mnie pogryzł parę razy.
  10. Nie bądź śmieszna, robisz z psa jakiegoś mordercę. Zawsze! jak jakiś pies ma problem - od razu u ciebie pies morderca :) to smieszne jest.
  11. Wzięłam na tymczas :) starego owczarka, po 2 miesiącach, chciałam być uczciwa, psa bym już nie oddała - więc go adoptowałam. Pewnie z każdym następnym byłoby tak samo. A twoja troska o finanse Kasi mnie wzrusza :), taka troska iluzoryczna.
  12. Twoje zdanie :) moje inne. Trudny - bo co? Trudny - dlaczego? Czym spowodowane? Charakterem? To po prostu charakterny :) Nie ma guza mózgu. Wszystkie kaukazy i ałabaje byś nazwała trudne? Takie są, kwestia charakteru.
  13. Kaśka nie jest charakterna, to łagodny pies :) Perełko. A wzięłabym gdybym mogła. Ale mnie nie stac na 3-ciego psa. Żeby zapewnić moim dwóm i trzem kotom starym już, dobre życie miesięcznie kosztuje mnie to ok. 1200 zł i więcej nie mogę przeznaczyć, bo nie mam.
  14. Ja się nie przekonam, chociaż bardzo bym chciała móc :) zapoznać się z Teo. Uwielbiam charakterne psy.
  15. On ma ogon w górze, pól na plecach przeważnie :) jak większość szpicowatych :)
  16. To nawet na pierwszy rzut oka widać, że oś wzroku jest niżej. Murkowa i Teowa. Głupoty piszesz.
  17. A dokładnie, o które zdjęcie chodzi?
  18. On może mieć więcej wspólnego z psem pierwotnym niż z BOS-em. Gdyby tak było, to takie zachowanie nie dziwi. Ma często na zdjęciach charakterystyczny układ ogona. Nie sądzę, żeby Murek stresował Teo. Bynajmniej. Nadinterpretacja to "patrzenie w oczy" :) i napięcie psa. Jest inteligentny, nie dąży do konfrontacji za wszelką cenę. Jeżeli by tak było, usiłowałby dyscyplinować Murka, a nie robi tego. Być może "uwięź" czyli smycz, kojarzy mu z koniecznością obrony? Normalne jest , że psy na smyczach częściej "bronią" niż te luzem. Zarówno przed psami jak i człowiekiem. Bardzo dobrze mu zrobi kastracja, chociaż na efekt trzeba czekać ze 3 miesiące.
  19. :) to przed, to u ludzi. Psy zazwyczaj biorą w dawkach 2 x dziennie i gramatura wielokrotnie większa niż u człowieka :)
  20. I co u Bamboszka? Dalej żadnych telefonów?
×
×
  • Create New...