-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Miejmy nadzieję, że da radę i wyzdrowieje. Hotel, przed zawiezieniem psa, trzeba sprawdzić. 60 psów do jest masakra na jedną osobę. Nie ma możliwości zajęcia się nimi. Nawet spacery sa nie możliwe. I watpię, żeby codziennie na kilka godzin przyjeżdżało kilkanaście osób, by posprzatac kojce i wyprowadzić psy, przynajmniej 2 razy dziennie.
-
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Koryguj ją w takich sytuacjach, bo nabierze nawyku gonienia. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Nie dramatyzuj, za duża jesteś :) wystarczyło wprowadzenie: Kolejne zgłoszenie. I tyle. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
A widzisz, zabrakło informacji, że to "z drugiej ręki". Czasem warto napisać parę słów wyjasnienia, żeby nie było nieporozumień. Wiem, że wygodniej i łatwiej pisać w pierwszej osobie, jakby się to widziało, ale to sprawia wrażenie, że to Ty tam byłaś, widziałaś tę sunię i maluchy. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
AM to jest post z niedzieli. Już ze zdjęciami i informacją o chęci oddania "dzisiaj" czyli w niedzielę WSZYSTKICH szczeniaczków. Piszesz w osobie pierwszej. Czyli jakbys tam była. Uważam za zaniedbanie, że jak można było je wszytskie zabrać w niedzielę - z dnia foto i Twojego postu - to trzeba było zabierać. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mój Franek "gadał i wymyślał" jak wychodziłam. Ale ustaliliśmy rytuał - "siad, nagroda (ciastko czyszczące zęby), mówię: Pani zaraz wraca" on idzie na legowisko memlać to ciastko i sobie wychodzę. Nauczył się i nie protestuje. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wymuszacz kochany :) może jakąś kość mu dawać do memlania? :) no cóż, ja bym uległa i cos mu dała. -
TEO za TM:( Owczarek BOS znalazł wreszcie swój dom i swoich ludzi:)
mar.gajko replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szczeka czy wyje? -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Pewnie "umknie" w nawale nowych problemów, spraw, bezdomnych psiaków i kociaków. Trzeba było brać jak były. Jaka to różnica jeden dzień?? A dla niej to całe życie... rodząc co cieczka i wisząc przy jakiejś budzie. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Piękne małe. Domy w 10 minut się znajdą i dla małych i suni. Szkoda, że jedna sunia nie dostała tej szansy. Przecież na pierwszy rzut oka widać, że dlugo na domy czekać nie beda, nawet w tej "przysłowiowej" łazience by doczekały. Nawet jak znajdziecie na łańcuchu tą małą, to i tak już jej nie odbierzecie. najprawdopodobniej potrzymają "w garażu" jak podrośnie a potem do pilnowania dadzą. Szkoda tamtej małej. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że to różnicy nie ma, czy sołtys czy nie sołtys. Elektorat :) taki jak i sołtys. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Trzymam. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Pozostaje mieć nadzieję, że ta jedna maleńka, wygłodzona sunia nie wisi już uczepiona do łańcucha i tak przewisi do końca życia. -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, to dla Bogusia idealne wyjście. Nie musi zmieniać swojego życia. A do hotelu i opiekunki już się przyzwyczaił. Najbardziej spokojna byłabym, gdybyś za jakiś czas zwizytowała Bogusia, bo nie pamiętam czy ktoś był tam i widział jak on żyje? Że jest szczęśliwy i zadbany. -
LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!
mar.gajko replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Ja wrzucałam takie zdobycze, przed znalezieniem miejsca, do łazienki :) a parę razy sobie znalazłam. Znajdzie się chętny, winko nie takie drogie.