Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Tolu, alergeny, akurat po kocie, utrzymują sie w mieszkaniu minimum rok. A nawet do 3 lat. Jeżeli dziecku zaraz przejdzie, to to ściema jest. Bo nie może przejść. Trzeba wyprać wszystkie tapicerki, Szczeliny w podłogach. Nie wystarczy usunięcie kota i osprzętowania.
  2. Z tym progestregonem to nie wiem. To babski hormon, ale może Reksiowi się przyda :) a co do Euthyroksu to trzeba ustawić dawkę, niestety wiąże się to z badaniami krwi co 3-4 tygodnie. Ile Pani Doktor proponuje na początek?
  3. Dziękujemy bardzo, ślę zaraz konto. Przepraszam za zwłokę, ale mnie chwilę nie było.
  4. :) ja to uważam, że mój Franiu "malutki jest piesunio", a wazymy 14,6 ostatnio. A tu 3 kg :) a w trzypaku 10 :)
  5. Boska kieszonkówka :) też się dorzucę do sterylki po 10-tym. Strasznie śmieszne są takie malutkie psy :) Hmm, 3 kg. Śmieszne :)
  6. Pieniążki - 5 zł - już na Kasiowym koncie. A z ogłoszeń ani jednego telefonu, nawet pół. Nic.
  7. :) Bambosz i tak wiedział, że ma już Ciebie :) "w ręku".
  8. Te oko, to nie tylko bielmo. Ono jest chore. Jest większe. Pewnei jest straszne ciśnienie w oku. To bardzo bolesne.
  9. No to czekamy na badania, a potem, co najwazniejsze na wyniki tych badań. A jak tam Reksio mały? Jak zachowanie? Samopoczucie?
  10. Pani Ewa zasługuje na TAKĄ RODZINĘ, a Oni na Nią. Uśmiecha się w górze. Przekażcie Pani Żanecie wyrazy WIELKIEGO SZACUNKU.
  11. Żal dobrego człowieka. Pani Ewo ['] A w sprawie zwierząt, to rodzina się nie zaopiekuje???
  12. Dziewczyny, a maluchy już znalazły domki? Te co były "U Judyty"?
  13. Też bym chciała, żeby Maxio już przed zimą był w domku. Wszędzie straszą "zimą stulecia", mrozy do - 30 st. C. Zgroza. Co się będzie działo w schronach. Ile zamarznie?
  14. No piękny chłopak. A te uszy... do zacałowania. A coś o zachowaniu nowego? Grzeczny? Słucha?
  15. Super wiadomości,że dzwonią. Może będzie domek idealny :) dla małego. Spokojny. Trzymam kciuki.
  16. Cudownie, że się udało :) ale to większa zasługa Pani doktor Agnieszki - ona prowadziła negocjacje :) ja tylko "zmiękczyłam" Panią Doktor z Iddexu.
  17. Dziewczęta, jestem w kontakcie z Idexx - to najlepsze laboratorium w kraju, czy moge prosić szybciutko o mail tej Pani weterynarz, która się opiekuje Reksiem. Bo oni proszą o kontakt z wetem. Pilnie. Omówili by badania. I może jakąś zniżkę by się dało :) w ramach współpracy.
  18. Kiyoshi, czy napisałyście do tego pana dra z Lublina o jakieś info o przypadkach?
  19. Dziewczyny, ja pisałm o cenach badań. Ok. 400 kosztuje test symulacji. Pomiary GH i IGF-1, ceny jak wyżej. Mniej więcej.
  20. Jakie warunki byłyby dla niego najlepsze? Może zapytać tę panią wet, jak to było z tym jamnikiem? Rozumiem, że dom najlepiej z jedną nieekspansywną osobą. A jak psy? Koty? Czy reaguje jakoś strachem przed psami? Powinien mieć azyl w kennelce? I tam wszystko do życia. Podkłady do potrzeb fizjologicznych i jedzonko, wodę. Czy właściwe będzie nakłanianie go do spacerków? Czy nie? Czy on pozwala się wziąć na ręce? Tak np. żeby go wynieść na taras na siku? Czy całkiem zostawiać go w spokoju?
  21. I co? Tak profilaktycznie trzeba go poddać eutanazji, bo może cierpi, albo będzie? Bo tak wynika z tych Twoich wpisów.
  22. Asia też wyróżniła OLX za 13,90 - więc odlewam ze skarbonki Kasiowej.
×
×
  • Create New...