Mam długą flexi, mam też taśmową, którą można użyć jako przedłużacz.
Flexi trochę się boję, bo jak wypadnie z rąk to wystraszony pies ucieka gdzie pieprz rośnie.
Chyba, że przytwierdzę ją sobie do ręki.
A jak Dina do innych psów?
Można do nich podchodzić czy lepiej dyskretnie ominąć ?
Niektóre psy ( a właściwie większość ) na smyczy są bardzo bojowe.