Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Pako jest bardzo ładny i taki trochę inny Onek. Niestety, Onków do adopcji jest bardzo dużo. Odnoszę wrażenie, że jest "nadprodukcja" psów w typie tej rasy. Jeżdząc po Mazowszu wielokrotnie widziałam tabliczki na płotach: Owczarki niemieckie do sprzedania. Za każdym razem szlag mnie trafia jak to widzę.
  2. A gdyby ją wysterylizować wspólnymi siłami to może i na wsi mogłaby mieszkać . Sterylizacja takiej małej suczynki to pewnie ok. 150 zł. Mogę jej poświęcić następny bazarek. Jest śliczna i szkoda jej ale skąd brać te bdt ? Tak napisałam to na świeżo, może póżniej wpadnie mi do głowy coś mądrzejszego.
  3. Ja też :) Wątek Tuptusia pokazuje ile piękna może być w starych, schorowanych psiakach.
  4. Zapisuję bidulkę.
  5. To ona ma wątek ?
  6. Ale szybka akcja ! Gratulacje, dziewczyny :)
  7. [quote name='malagos']Kasiu, a taka mała sunia z cieczką z ulicy? Nadal jest? Miałam dla niej bdt u siebie, ale na jej watku była cisza, wzięłam Nockę z Kielc.[/QUOTE] Właśnie miałam o nią zapytać.
  8. Dawno nie zaglądałam. :) Latające psy świetne ! I jak one do siebie pasują !
  9. [quote name='lena77'][B]Chciałam Wam napisać, że jeden z tytułowych szczeniaczków - sunia - jest już w domu stałym. Znaleźli się dla niej bardzo dobrzy opiekunowie. [/B] Bardzo się cieszę :) :)
  10. Mój głos też oddany :)
  11. Długość spaceru uzależnię od temperatury na zewnątrz. Na szczęście temperatura ma trochę zelżeć na dniach.
  12. Mam długą flexi, mam też taśmową, którą można użyć jako przedłużacz. Flexi trochę się boję, bo jak wypadnie z rąk to wystraszony pies ucieka gdzie pieprz rośnie. Chyba, że przytwierdzę ją sobie do ręki. A jak Dina do innych psów? Można do nich podchodzić czy lepiej dyskretnie ominąć ? Niektóre psy ( a właściwie większość ) na smyczy są bardzo bojowe.
  13. To gdzie ta sterylka będzie ? U nowej pani ?
  14. Jakie piękne kocurki !! :)
  15. [quote name='auraa']świetnie, ze jesteś! Co ze smyczą, nie wiem.[/QUOTE] Zapytam Ewy Marty.
  16. [quote name='auraa']Ciotka Mazowszanka wyraziła chęć pospacerowania z Diną, powinna pojawić się na wątku, :lol:[/QUOTE] Już się pojawiam. Zrozumiałam, że na piątek nikogo nie macie. Sobotę, niedzielę też mogę obsłużyć. Najlepiej przed południem. Czy smycz trzeba przynieść ?
  17. Zapraszam wesołe towarzystwo na mój nowy bazarek ! :)
  18. Zapraszam na bazarek z mojego podpisu ! [B]Część dochodu przeznaczona jest dla Niko.[/B]
  19. Zapraszam cioteczki kibicujące Smutkowi/Wesołkowi na bazarek,z którego dochód po cześci przeznaczony będzie na niego właśnie. [url]www.dogomania.pl/threads/222304-WSZYSTKO-DLA-PAŃ[/url]
  20. Czyli o ucieczkach już nie myśli ?
  21. Jakie te Wasze psy kochane i opiekuńcze. Moje tworzą bandę dwojga i gonią każdego " intruza ". Co zrobić aby to zmienić ?
×
×
  • Create New...