-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Najgorsze jest to, że ludzie zamiast próbować samemu rozwiązać problem swojego psa liczą na to, że inni za nich coś wymyślą. W dodatku w 5 minut.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści :) Tylko żeby Kacperek nie narozrabiał. Ale chyba można nauczyć psa aby nie ganiał kota w mieszkaniu. Na zewnątrz to chyba co innego. -
A dlaczego mało czasu ? Dlaczego muszą pozbyć się psa z dnia na dzień ?
-
[B]Wejdz na forum do działu rasy, tam w grupie 3 kliknij hasło: American Staffordshire Terrier.[/B] Tam są wątki poświęcone psom tej rasy w potrzebie. [B]Zajrzyj też do: S.O.S Amstaff oraz Amstaff-pitbull dział: bullowate w potrzebie[/B] Ale aby poszukać psu nowego domu potrzebne jest zdjęcie i opis psa ( zachowanie ). Na pocieszenie powiem, że żaden normalny weterynarz zdrowego psa nie uśpi. Naiwyżej trafi do schroniska :-( A może rodzina właściciela złoży się na hotelik na czas szukania nowego domu ? Ale jeżeli powodem oddania suni jest jej agresja to szukanie nowego domu będzie trudne.
-
Cudna sunia !:)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
To byłby mega pech gdyby Kacperek stracił dobry dom. Trzymam kciuki. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Mazowszanka13 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To chyba o innego Konika chodzi ? -
Ups ! To chyba po mojej kostce dostała rozwolnienia.
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Mazowszanka13 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Kiepska sprawa, bo on goły biedaczek to do budy i kojca nie za bardzo. Ale jakieś deklaracje są to może jakiś płatny domowy tymczas się znajdzie ? -
Jesteśmy,jesteśmy ! :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, super wiadomość !! :multi: :multi: [B]Mortes zawiozła dzisiaj Dyzia do nowego domu.[/B] Dom jak z bajki. Dyzio zapamiętał panią z odwiedzin w DT, chodzi za nią krok w krok. Tylko domu trochę boi się. Najpierw mieszkał na ulicy, potem w kojcu. Miejmy nadzieję, że nie przyniesie nam wstydu na salonach. A teraz druga świetna wiadomość ! :multi: :multi: [B]Kacperek spod szkoły Mortes znalazł dzisiaj dom w Krakowie po jednym dniu w hoteliku ![/B] Mortes wróci z Krakowa to wszystko opowie. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Dziś ważny dzień ! :) -
To może piątek przed południem
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No i się doczekała Tika koronkowej pościeli ! Na pohybel poprzednim babom. I jakie ona ma mądre oczy. -
MA DOMEK!! ruda mała Lenka - niezwylke przyjazna sunia
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak wszyscy chwalą to ja też. Ma śliczne umaszczenie :smile: -
Nic nie ma o diecie. Kołdra cała tylko trochę zwichrzona.
-
[quote name='motyleqq']wiesz, moja suczka też się tak czasem krztusi, a potem jej przechodzi. zwykle jak pogryzie patyk, a czasem jakby bez powodu[/QUOTE] No to mam nadzieję, że na jutrzejszym spacerze będzie OK.
-
To prawda, mało spacerowa pogoda ale swoje przeszłyśmy. Dina już nie ciągnie tak strasznie i nie kręci się wkoło. Podchodzi do ludzi ale studenci SGGW mało psiolubni, nie widzę na ich twarzach entuzjazmu. Na spacerze zaobserwowałam dziwne zachowanie, parę razy tak jakby krztusiła się, czasami jakby chciała coś wymiotować. Poza tym wesoła i żywa.Po powrocie nie miała już tych objawów.Przy mnie nic na spacerze nie żarła ale wiem, że walają się na trawnikach SGGW kości drobiowe. Powiedziałam o tym osobie dyżurującej ( młoda dziewczyna), która zajrzała Dinie do gardła. Nic tam nie znalazła. Może jest coś w tchawicy ? Poobserwujcie ją na spacerach.
-
[quote name='malagos']W sprawie Helen wypowiem się jutro, bo dziś nie am jeszcze o czym :) Zajrzyjcie kobiety na watek Pawłowa, tak mi to schronisko od lat nie daje spokoju, a tu się najczarniejsze prognozy sprawdzają [URL="http://www.dogomania.pl/threads/133628-Psy-z-dziurami-w-g%C5%82owach.Paw%C5%82owo-k-Ciechanowa/page13"]http://www.dogomania.pl/threads/133628-Psy-z-dziurami-w-g%C5%82owach.Paw%C5%82owo-k-Ciechanowa/page13[/URL] A to dla poprawienia humorku, tylko trzeba swoje imię pisać i poczekać ze 20 sek [U][COLOR=#0000ff][FONT=sans-serif][URL]http://www.obtampons.ca/apology[/URL][/FONT][/COLOR][/U][/QUOTE] Moja mama zachwycona, że młody i przystojny pan o Jadwidze śpiewał :lol: Dzwoniłam kiedyś do Pawłowa zapytać czy nikt psa nie szuka. A dziad na mnie nakrzyczał i był bardzo nieprzyjemny :diabloti:
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Masz zapchaną skrzynkę, Mortes ! :) -
Gabor - pojechał do domku :) powodzenia :)
Mazowszanka13 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jak można wyrzucić tak pięknego i grzecznego psa ? Mogę wspomóc jednorazowo na razie a potem zobaczymy. Może ubędzie mi jakiś podopieczny.