Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Najgorsze jest to, że ludzie zamiast próbować samemu rozwiązać problem swojego psa liczą na to, że inni za nich coś wymyślą. W dodatku w 5 minut.
  2. Dobre wieści :) Tylko żeby Kacperek nie narozrabiał. Ale chyba można nauczyć psa aby nie ganiał kota w mieszkaniu. Na zewnątrz to chyba co innego.
  3. A dlaczego mało czasu ? Dlaczego muszą pozbyć się psa z dnia na dzień ?
  4. Świetne zdjęcie z kotem dupsko w dupsko :lol:
  5. [B]Wejdz na forum do działu rasy, tam w grupie 3 kliknij hasło: American Staffordshire Terrier.[/B] Tam są wątki poświęcone psom tej rasy w potrzebie. [B]Zajrzyj też do: S.O.S Amstaff oraz Amstaff-pitbull dział: bullowate w potrzebie[/B] Ale aby poszukać psu nowego domu potrzebne jest zdjęcie i opis psa ( zachowanie ). Na pocieszenie powiem, że żaden normalny weterynarz zdrowego psa nie uśpi. Naiwyżej trafi do schroniska :-( A może rodzina właściciela złoży się na hotelik na czas szukania nowego domu ? Ale jeżeli powodem oddania suni jest jej agresja to szukanie nowego domu będzie trudne.
  6. Cudna sunia !:)
  7. To byłby mega pech gdyby Kacperek stracił dobry dom. Trzymam kciuki.
  8. Ups ! To chyba po mojej kostce dostała rozwolnienia.
  9. Kiepska sprawa, bo on goły biedaczek to do budy i kojca nie za bardzo. Ale jakieś deklaracje są to może jakiś płatny domowy tymczas się znajdzie ?
  10. Jesteśmy,jesteśmy ! :)
  11. [quote name='FLY']Dzieki:)) Czy ktos ma konto na miau?? Bo trzeba sie logować z tego co wiem.[/QUOTE] Niestety, nie umiem tam się poruszać. Może ktoś bardziej rozgarnięty się trafi.;)
  12. Dziewczyny, super wiadomość !! :multi: :multi: [B]Mortes zawiozła dzisiaj Dyzia do nowego domu.[/B] Dom jak z bajki. Dyzio zapamiętał panią z odwiedzin w DT, chodzi za nią krok w krok. Tylko domu trochę boi się. Najpierw mieszkał na ulicy, potem w kojcu. Miejmy nadzieję, że nie przyniesie nam wstydu na salonach. A teraz druga świetna wiadomość ! :multi: :multi: [B]Kacperek spod szkoły Mortes znalazł dzisiaj dom w Krakowie po jednym dniu w hoteliku ![/B] Mortes wróci z Krakowa to wszystko opowie.
  13. Trzeba zareklamować się na miau. Tam jest grupa dziewczyn śledzących bazarki z perfumami na dogo. [B] [/B] [INDENT] [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=138327&p=8547266#p8547266"]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f...47266#p8547266[/URL] [/INDENT]
  14. Dziś ważny dzień ! :)
  15. To może piątek przed południem
  16. No i się doczekała Tika koronkowej pościeli ! Na pohybel poprzednim babom. I jakie ona ma mądre oczy.
  17. Jak wszyscy chwalą to ja też. Ma śliczne umaszczenie :smile:
  18. Nic nie ma o diecie. Kołdra cała tylko trochę zwichrzona.
  19. [quote name='motyleqq']wiesz, moja suczka też się tak czasem krztusi, a potem jej przechodzi. zwykle jak pogryzie patyk, a czasem jakby bez powodu[/QUOTE] No to mam nadzieję, że na jutrzejszym spacerze będzie OK.
  20. To prawda, mało spacerowa pogoda ale swoje przeszłyśmy. Dina już nie ciągnie tak strasznie i nie kręci się wkoło. Podchodzi do ludzi ale studenci SGGW mało psiolubni, nie widzę na ich twarzach entuzjazmu. Na spacerze zaobserwowałam dziwne zachowanie, parę razy tak jakby krztusiła się, czasami jakby chciała coś wymiotować. Poza tym wesoła i żywa.Po powrocie nie miała już tych objawów.Przy mnie nic na spacerze nie żarła ale wiem, że walają się na trawnikach SGGW kości drobiowe. Powiedziałam o tym osobie dyżurującej ( młoda dziewczyna), która zajrzała Dinie do gardła. Nic tam nie znalazła. Może jest coś w tchawicy ? Poobserwujcie ją na spacerach.
  21. [quote name='malagos']W sprawie Helen wypowiem się jutro, bo dziś nie am jeszcze o czym :) Zajrzyjcie kobiety na watek Pawłowa, tak mi to schronisko od lat nie daje spokoju, a tu się najczarniejsze prognozy sprawdzają [URL="http://www.dogomania.pl/threads/133628-Psy-z-dziurami-w-g%C5%82owach.Paw%C5%82owo-k-Ciechanowa/page13"]http://www.dogomania.pl/threads/133628-Psy-z-dziurami-w-g%C5%82owach.Paw%C5%82owo-k-Ciechanowa/page13[/URL] A to dla poprawienia humorku, tylko trzeba swoje imię pisać i poczekać ze 20 sek [U][COLOR=#0000ff][FONT=sans-serif][URL]http://www.obtampons.ca/apology[/URL][/FONT][/COLOR][/U][/QUOTE] Moja mama zachwycona, że młody i przystojny pan o Jadwidze śpiewał :lol: Dzwoniłam kiedyś do Pawłowa zapytać czy nikt psa nie szuka. A dziad na mnie nakrzyczał i był bardzo nieprzyjemny :diabloti:
  22. Masz zapchaną skrzynkę, Mortes ! :)
  23. Jak można wyrzucić tak pięknego i grzecznego psa ? Mogę wspomóc jednorazowo na razie a potem zobaczymy. Może ubędzie mi jakiś podopieczny.
×
×
  • Create New...