[quote name='malagos']No i nie doczekałam się tego telefonu, a chciałam o wszystko wypytać, np. po co pani przy 2-letnim dziecku i 7-miesiecznym ratlerku kolejny mały piesek, kiedy wypełniała ankietę przedadopcyjną i dlaczego nie dostała tego psa (tak się jakoś wygadała pani w mejlu), gdzie właściwie mieszka, bo mają wynająć sobie domek, a za rok zmienić na mieszkanie itp, itd. Moze się czepiam, ale......[/QUOTE]
O nie, kolejna walnięta baba !