Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Malagos, a widziałaś ten wątek ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223702-Adoptuj%C4%99-psa?p=18716828#post18716828"]http://www.dogomania.pl/threads/223702-Adoptuj%C4%99-psa?p=18716828#post18716828[/URL]
  2. Byłam u Dinki około południa ale jej nie zastałam.Poszła ze studentami na spacer, chyba gdzieś dalej, bo jej w okolicy weterynarii jej nie widziałam.Szkoda, że nie ma łączności między dogo a studentami co do spacerów.
  3. Znajdzie, znajdzie! Młoda, ładna :)
  4. Myślę, że wszystkiego dowiesz się na miejscu. Z różnych powodów można znależć się w szpitalu. Żwawych staruszków na spacerze w lesie też spotykam. Nie ma reguły. Ale jak tylko poczujesz, że coś nie tak to odradz Panu Czarka, może jakiś starszy, spokojniejszy pies byłby dla niego lepszy. Łatwiej będzie znależć mu dom teraz póki młody niż za kilka lat. To tyle się pomądrzyłam.
  5. Ja idę do niej dzisiaj w okolicach południa, tylko TZ-a z łóżka wyciągnę.
  6. O tej babie co psa chciała ! Nie o Malagos, broń boże !
  7. [quote name='malagos']No i nie doczekałam się tego telefonu, a chciałam o wszystko wypytać, np. po co pani przy 2-letnim dziecku i 7-miesiecznym ratlerku kolejny mały piesek, kiedy wypełniała ankietę przedadopcyjną i dlaczego nie dostała tego psa (tak się jakoś wygadała pani w mejlu), gdzie właściwie mieszka, bo mają wynająć sobie domek, a za rok zmienić na mieszkanie itp, itd. Moze się czepiam, ale......[/QUOTE] O nie, kolejna walnięta baba !
  8. Ja się podzielę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223486-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-ONki-Diny-na-op%C5%82acenie-hoteliku-i-leczenia-do-26.02-godz.18[/url]
  9. Ja jutro do niej idę.
  10. ewu, napisałam do Ciebie długi elaborat ale masz zapchaną skrzynkę.
  11. Jasne, że jest ! Ma futerko jak krecik.
  12. [quote name='ewu']Chyba nici z tej adopcji...[/QUOTE] Dlaczego ?
  13. Jak masz doła to pomyśl o Dyziu i tego, że doczekał się TAKIEGO domu. Innym też się uda :)
  14. [quote name='Mazowszanka']Dziadunio śliczny !:) Coś mi chodzi po głowie jakaś staruszkowa skarpeta. Jak znajdę to dam znać.[/QUOTE] Już znalazłam: Skarpeta im.Talcott dla starszych piesków w potrzebie [url]www.dogomania.pl/threads/185536[/url] Gdyby wydatki okazały się duże to służę wątkiem i bazarkiem :)
  15. Ważne, że coś się zaczyna dziać :)
  16. [quote name='Pianka']:crazyeye: Chyba zaczne w cuda wierzyć :)[/QUOTE] Ja też :lol:
  17. Dobrze by było, zwolniłyby się miejsca na następne ;)
  18. Dziadunio śliczny !:) Coś mi chodzi po głowie jakaś staruszkowa skarpeta. Jak znajdę to dam znać.
  19. Byłoby świetnie, bo mnie połamało a do niedzieli daleko. Poza tym TZ wspomoże.
  20. Najważniejsze, że dobrze się skończyło :) A ludzi nigdy nie zrozumiem.Czytałam kiedyś o kobiecie,która nie dawała psu pić na złość mężowi z którym była w konflikcie.
  21. Śliczny pychol ma rudaska :) Takie malizny, w dodatku bezciążowe szybko znajdują domki.
  22. Bardzo się cieszę :multi: Zawsze można znależć jakieś rozwiązanie jak się chwilę pomyśli :)
  23. Ja zgłosiłam się na piątek ale wolałabym w weekend, więc mogę się zamienić z kimś komu w tygodniu bardziej pasuje.
  24. [quote name='Erica']Na pewno dokładnie sprawdzimy. Ja zbyt dobrze pamiętam sytuację z "hotelikiem" w Obornikach Śl, żeby teraz po prostu wierzyć na słowo. :angryy: A swoją drogą - Klaudia, odzykałaś w końcu te transporterki?[/QUOTE] A teraz wyszła afera z DT u Czarodziejki. Naprawdę zwątpić można.
  25. Tylko błagam, sprawdzcie dobrze ten hotelik/ DT, bo tyle się słyszy ostatnio o fatalnych warunkach w miejscach za które się płaci w dobrej wierze.
×
×
  • Create New...