Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. U mnie najgorszy problem z wychodzeniem, bo gdy nie mogę wyjść, co rzadko mi się zdarza, to wtedy muszę zatrudniać rodzinę. Z dwoma gimnastyka a z trzema to już nie wiem jak. A psów w mojej okolicy zatrzęsienie i przybywają bez przerwy nowe. Dużo wiejskich kundli (domy letnie), sporo psów ze schronisk. Każdy spacer to przejście po polu minowym.
  2. Napiszcie mi dziewczyny czy już wpłaciłam na Miśka czy nie. Mam zapisany numer konta, 10 zł i nie wiem czy jest po czy przed :oops:
  3. Wreszcie przeczytałam cały wątek. Jesteście wspaniałe dziewczyny !!! Bez futerka musiał biedak nieżle marznąć :-( Podobnego psa zgarnęła na jesieni w Kielcach Mortes, trafił pod skrzydła ND. Niewiele pomogę ale [B]10 miesiecznie[/B] zdołam wysupłać. No i oczywiście będę zaglądać :)
  4. A ja Ci zazdroszczę, Malagos. Tak sobie bierzesz te tymczasy jeden po drugim.
  5. Haha wreszcie byłby jakiś pożytek z PP. Mam nadzieję, że wyceniłaś przesyłkę na duuużą kwotę :)
  6. Dawno nie zaglądałam zajęta bazarkami a tu takie zmiany ! Nowa domowniczka już przybyła :) I jak słodko wyglądają obie w jednym psim łóżeczku.
  7. Zapisuję na razie. Zajrzę wieczorem.
  8. [quote name='ewu']A paczka ode mnie doszła?????????????[/QUOTE] Jeśli pytanie jest do mnie to nie.
  9. Wzruszające są takie bezradne staruszki. Ale uwaga ! W odpowiednich warunkach młodnieją duchem i zmieniają się nie do poznania :)
  10. Ja też dołożę (20 zł), bo sterylka to podstawa :)
  11. [quote name='mmd']Zmieńcie ten okropny tytuł :) Zawsze będą mi się podobali ludzie, którzy mają wypasione chaty, do których sobie kundle bure biorą :diabloti:[/QUOTE] Mnie też ale do tego trzeba przestać być nuworyszem.
  12. Gryzie pluszaka- znaczy wyluzował się :)
  13. [quote name='pucka69']Ewa Marta - jak mogę przekazać Ci książki dla Julki? Może na jakiejś stacji metra?[/QUOTE] To może i ja przy okazji podrzucę ?
  14. [B]zapraszamy na bazarek dla[/B][B] Belli !!! :) [/B]
  15. Czy to jest ten domek z Wawra ?
  16. Przy takich plusach to musi być dobrze !! :) I to, że sami pofatygowali się ! A obróżka jaka gustowna !
  17. Rzeczywiście, Niko ma królewską prezencję. Może jakiś dogomaniak go wypatrzy?
  18. Tak, to jakiś psiarz musi być albo dogomaniak , tak sobie marzę.
  19. [quote name='Donvitow']Czarny najmniejszy i najbardziej zabiedzony labek zostaje w Dt na stałe.[/QUOTE] Świetna wiadomość ! Czyli jak zobaczę faceta następnym razem (w sobotę był, w niedzielę już nie) to mogę go zakablować ? Może do ekostraży ? A co będzie z "towarem" ? Jest odbierany ?
  20. Tak niewiele staremu psu potrzeba, ciepły kąt i trochę spokoju.
  21. Tak, doszła, potwierdziłam na wątku. Dziękuję :)
  22. Dlatego musi zamieszkać na ogrodzonej posesji bez wychodzenia na spacery. Wtedy obroża i smycz nie są tak potrzebne. A weterynarz to chyba na miejscu. Do czasu aż zaufa właścicielowi na 100 %
×
×
  • Create New...