Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ale Ewo się napracowałaś : i spacer długi i film i zdjęcia, czesanie i zabawa w "celi". Ja przy Tobie to leń patentowany.
  2. Nic się nie dzieje ?
  3. Jesteście cudowne dziewczyny ! Bardzo się cieszę :multi:
  4. Moje króliki też tak spały w identycznych pozach. Bardzo śmiesznie :)
  5. O, dług jakby trochę stopniał.
  6. Nie odniosłam wrażenia aby była przerażona. I podczas spaceru podchodziła do kobiet.
  7. Dziękuję ! :) To ja przyjdę na pewno w niedzielę. Chyba też przed południem.
  8. Już jestem z powrotem. Nie zamarzłam ale nogi wrosły mi w de jak to się kiedyś mówiło. Spacerowałyśmy 45 minut, zwiedziłyśmy cały kampus. Odnoszę wrażenie, że człowiek na spacerze nie jest jej do niczego potrzebny. Cały czas węszy, ciągnie na smyczy ale tak chaotycznie, zatacza kregi. Powiedziałabym, że ma syndrom psa zamkniętego w klatce. Jak długo ona jest w tym szpitalu ? Kupy nie zrobiła, za to z 8-9 razy sikała po pare kropel. Znaczyła teren ? Niestety dorwała w trawie kostkę kurzą.Nie miałam odwagi grzebać jej w pysku. Pani opiekująca się psami powiedziała, że i jej to zdarzyło się podczas spaceru. Pewnie jakaś " dobra dusza" przynosi kości biednym pieskom z domu i rozrzuca na trawę. Wracając do domu kupiłam jej cielęcą kość prasowaną to przy okazji podrzucę. Po spacerze zgłodniała i rzuciła się na chrupki, których przed spacerem nie jadła. Sama znalazła boks i do niego weszła.Bardzo mi pomogła, bo na korytarzu było ciemno. Zostawiłam jej coś do chrupania co ją zajęło i nie zwróciła uwagi na moje wyjście. Zajrzałam przez kratę do Farela, spał odwrócony tyłem na swoim posłanku. Tam jest czysto i psy mają dużo miejsca ale ten zapach ZOO żle mi się kojarzy. Zgłosiłam chęć spacerowania Diny w weekend ale chętnie odstąpię komuś jeden dzień, bo i ze swoimi sporo chodzę. [B]Ewa Marta[/B] umawiała się z kimś na weekend. Napisz, Ewo jak to rozplanujemy ?
  9. Ubieram się jak na Sybir i jadę do Diny :)
  10. Napisałam: paliwo-szczeniaki z Bukowna. To nie te psy ale może się domyślą.
  11. To ja też dołożę się do paliwa. Tylko napiszcie komu i gdzie ?
  12. [quote name='[email protected]']a gdzie jest wątek tej autystycznej ja nie widziałam[/QUOTE] Ja też chętnie zobaczę :)
  13. [quote name='Gosiapk']CZyli TZ zazdrosny, że ktoś powiedział do mestudio 'kochana jesteś' :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Ale to pisała Mazowszanka a nie Mazowszanek ( ewentualnie Mazur bardziej poprawnie );)
  14. [quote name='mestudio']To mój TZ tak hmmmmm-ka bo mnie śledzi na dogo.[/QUOTE] Dobrze, że mój mnie nie śledzi, bo by się za dużo dowiedział ;)
  15. Jesteś kochana, że ją weżmiesz :loveu:
  16. Lecznica jest obojętna, Kastor tylko płaci za dostarczoną fakturę. Kastor to fundacja.
  17. Mnie się podoba zdjęcie jak zjada pana :)
  18. A narzędzia tortur w postaci kołnierza vel abażura nie masz ? I ciekawa jestem Helenki, tej z Kruszewa. Czy Kruszewo to nasz makowski rejon ?
  19. [quote name='mestudio']A jaka jest możliwość dowiezienia jej do Kozienic?[/QUOTE] O kurcze, dech mi zaparło.
  20. [quote name='Ewa Marta']Czy ktoś jedzie dzisiaj do Dinki?[/QUOTE] Ja jadę w piątek jak zadeklarowałam wcześniej.
×
×
  • Create New...