Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Mogę w dowolny dzień ale muszę wcześniej wiedzieć. Poczekajmy, zobaczymy który będzie nieobsadzony. Póki co idę jutro.
  2. Ja z piątką - mogę wozić i podwozić. A mała Nocka może za Tobą tęskniła i stąd to szkodnictwo.
  3. [quote name='Klaudus__'][I]Jak potrzebujesz jeszcze taką umowę - podeślę. Ja podpisuję i mam takową :)[/I] [I]Ciocie szukamy kogoś na wizytę w Zabrzu dla przystojniaka :P [/I][/QUOTE] Z Zabrza jest ania shirley
  4. Jakie łoże ma wspaniałe ! :)
  5. [quote name='szafra']Przepraszam Ciotki, ale w sobotę jadę z psem do DT i chciałabym podpisać umowę z DT ( jakąś sensowną ). Może macie jakiegoś gotowca umowy, bo ja zupełnie nie wiem jak mam to napisać ???? Pomóżcie proszę !!! Mizianko dla Smutka Vel Czarusia wieczorne ....[/QUOTE] Dziękuję za podpowiedz, zaraz spróbuję. Wystukaj w google : [B]umowa adopcyjna[/B] i wyskoczy Ci parę wzorów umów. Trochę się różnią, więc przejrzyj każdą z osobna. :)
  6. [quote name='Ziutka']Chodzi o ten banerek ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219974-On-kowaty-Smutek-niewiele-ma-czasu.-A-bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego...-PROSZ%C4%98..."][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZwRp5cXvDG0/TyQMIsT0UuI/AAAAAAAAHsE/l-9xsob_XjM/s800/Smutek%2520obecnie%252014.01A-1.jpg[/IMG][/URL] Kliknij na niego prawym klawiszem myszki, wybierz opcję "kopiuj", potem wejdź w "edytuj sygnaturę" i w białą ramkę (tą dużą) wstaw banerek, klikając znowu prawym klawiszem myszy i wybierz opcję "wklej" i zapisz sygnaturę. Tylko kliknij na ten banerek z mojego postu, ten jest podlinkowany i Ci się uda ;)[/QUOTE] A ja tak próbuję i nic.Banerek pojawia się w dużej ramce a potem napis, którego sensu nie rozumiem choć znam angielski. Operacja nie może być wykonana, bo: Your signature cannot be longer than 1000 characters including BB code markup. Przy innych banerkach to samo.
  7. Oczywiście trzymamy !! :)
  8. Ja oczywiście :)
  9. [quote name='[email protected]'][url]http://www.dogomania.pl/threads/221940-Szo%C5%82-Vena-Koral-i-Iga-czyli-starsz******-bez-szans-na-adopcj%C4%99.-Czekaj%C4%85-na-cud..../page3[/url] zobaczcie jakie fajne psiunki a zarazem nieszczęśliwe[/QUOTE] Śliczne te pieski. A ten Koral to taki tuptusiowaty :)
  10. A czy ona nie może zostać w tym ośrodku ? Po sterylizacji, zabezpieczona przed ciążą.
  11. Dawno nie zaglądałam do ślicznotek. Ten ogon Milki to chyba taki jedyny na świecie :) Niepowtarzalny.
  12. [B]Kasiu[/B], u mnie fantów w bród. Mam nawet scenariusz w głowie oraz część zdjęć. Cały czas robię nowe. Chciałabym tylko poczekać aż klientki ochłoną i zdobędą nowe fundusze. Tak więc myślę o marcu. Jeżeli Bella jest w tragicznej sytuacji to mogę założyć za hotelik i odebrać sobie z przyszłego bazarku. Ale nie wiem czy tak można ?
  13. Ja jej na odchodne zostawiam coś do chrupania. Wtedy nie płacze po moim wyjściu tylko konsumuje. Ostatnio nie miała wody ale w pomieszczeniu jest kran , więc jakby co to można nalać.
  14. Już byłam, właśnie wróciłam. Spacerowałyśmy a własciwie pędziłyśmy po całym kampusie ok. 50 min. Próbowałam prowadzić ją na skróconej smyczy ( o połowę ).Wtedy szła w miarę prosto, bez zataczania kręgów. Ale cały czas pędziła jakby ją ktoś gonił.Nogi mi wrosły już nie powiem w co. Dina jest bardzo radosna, na śniegu podskakuje jak szczeniak. Niestety na smyczy,więc nie wybrykała się tak jakby chciała. Na spacerze ciągnie do ludzi. Dzisiaj miała szczęście, bo trafiłyśmy na miłą panią, która też ma onkę, więc nie uciekła tylko ją pogłaskała. Dowodu rzeczowego w postaci zdjęcia nie ma, bo tak natarczywie domagała się smaczka po spacerze, że nie mogłam wyjąć aparatu. Psów w kenelu przybyło, straszny jazgot przy wejściu i wyjściu. Na szczekające psy Dina nie zwraca uwagi, jest tak zaaferowana spacerem a potem smaczkiem. Do "domu" wraca chętnie, sama prowadzi.
  15. Ja jutro spróbuję popracować nad tym chaotycznym chodzeniem na smyczy. Ale treser ze mnie kiepski. Moje psy umieją tylko siad oraz przychodzą na zawołanie. Chyba że gonią a) zająca b) kota wtedy przychodzą trochę póżniej .
  16. Ja mogę jutro :)
  17. [quote name='Bogusik']Bardzo się cieszę.Myślę,że każdy chciałby wiedzieć,jak sie Belluni wiedzie w nowym domku...[/QUOTE] No jasne. Takie historie z happy endem są bardzo podbudowujące w tym ogromie psich nieszczęść.
  18. Czy jest jakiś harmonogram wyjść na ten tydzień ? Wiem, że środa zaklepana ale co dalej ?
  19. Już mam następny bazarek w głowie. Pomyślę o Belli :)
  20. I to jedno uszko bardziej. Cudne :)
  21. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3268/005xkv.jpg[/IMG] Oto dowód rzeczowy odbytego spaceru. Węszenie to ulubione zajęcie na spacerze. Może to pozostałość po czasach kiedy sama musiała o siebie zadbać poszukując jedzenia. Moja suczka tak ma. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2308/001xw.jpg[/IMG] Na spacerze chętnie przerywała węszenie aby poprzytulać się. Do mijanych ludzi podchodziła, niestety widząc ich miny odciągałam ją. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4482/008ii.jpg[/IMG] Tu po spacerku (50 min.) Piłką nie była zbyt długo zainteresowana gdyż wiedziała, że... [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8569/011mzj.jpg[/IMG] na odchodne ciocia da coś dobrego do chrupania. Tym razem wędzone łapki kurze( z bazarku zresztą). Na widok drugiej osoby nie zareagowała jakoś specjalnie. Raz szła ze mną, raz z TZ-em, bez różnicy. Tylko ciągnie na spacerze i kręci się w kółko. Ja , podobnie jak Ewa Marta jestem za miękka dla psów. Moje chodzą bez smyczy lub na smyczy byle jak Z tym zataczaniem kręgów Dina przypomina mi nieżyjącą już Różyczkę z pabianickiego schroniska wywaloną z pseudo (100 onków), która w lepszym życiu mieszkała na mojej ulicy. Ona nie umiała chodzić po prostej tylko zataczała kręgi. Ale u Diny nie wygląda to tak strasznie. Jednak wcześniej żyła z ludzmi. A czy u pani na wsi była zamykana w kojcu ? Już po atakach na drugą suczkę ? A i jeszcae jedno. Dina przeprowadziła się do większego pomieszczenia.
  22. Spacer z Diną odbyty ( i przy okazji niedzielny z TZ- em ). Zdam relację po obiedzie.
×
×
  • Create New...