Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zapisuję na razie ślicznotkę.
  2. Uff !! Udało się zebrać wszystkie pieniądze :) Kasiu, przelałam Ci właśnie [B]75 zł [/B]z bazarku. Potwierdż, proszę, odbiór na wątku bazarkowym.
  3. [B]emkamara,[/B] dzwoniła do mnie Ewa Marta. Siedzi w pracy, ma zepsuty internet i dlatego nie odzywa się. Jak wróci wieczorem do domu to pojawi się na dogo. Gdybyś miała jakieś pytania, jakiś problem to dzwoń na komórkę Ewy. Czy suczka, której ma towarzyszyć mikrusek jest wysterylizowana? Bo jeśli nie to ktoś może stracić jajka :-(
  4. Wydaje mi się, że na jakimś wątku dogo widziałam psy opisane jako zagłodzone psy z Zabrza. Ale nie pamiętam gdzie i kiedy.
  5. Ale masz oko Gallegro. Może to ten drugi, wiek by się zgadzał.
  6. Ja też , niestety, nie mogę dać DT. Bo moje paskudne, egoistyczne psy gonią z domu wszelkich intruzów. Zagryżć nie zagryzą ale życie zatrują skutecznie. Walczę z banerkiem.
  7. Kolejna ślicznota po remoncie :) Miło patrzeć !
  8. Śliczne maleństwo :) Takie szybko znajdują domek. A kupy i siki ? Chyba każdy psiarz przez to musi przejść. Tylko trzeba zrezygnować z dywanów na jakiś czas. Mój jeden jedyny dywan przeszedł za to parę rzyganek. :-(
  9. Ha ha . Trzy osoby radziły w tym samym czasie. I każda użyła innego nazewnictwa.
  10. [quote name='emkamara']Hmmm a jak tu się zmienia tytuł... szukam, szukam i nie widzę...:D[/QUOTE] Klikasz edytuj post a potem wybierasz opcje zaawansowane i tam jest zmiana tytułu. Na koniec zapisujesz i już.
  11. Myśli pozytywne mają wielką siłę sprawczą, więc jeżeli wszystkie tu obecne będziemy myśleć o nowym, dobrym domku dla Belli to tak będzie.
  12. Kurcze, to najlepszy wiek do adopcji. Mogą się jeszcze wszystkiego nauczyć a już nie psocą tak strasznie.
  13. Śliczne oba Kacperki :) Co tu robić ?
  14. [quote name='ludwa']To ja mogę siostrzyczkę dostraczyć, byście rasę propagowali;), tylko podaj mi ades na pm:) Moze być w tym tyg? :))))[/QUOTE] Już jest braciszek :)
  15. A tak wygląda wilk niski:[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4834/030rzu.jpg[/IMG]
  16. [quote name='wiosenka']Polecam rokitnika, super jako profilaktyka i wspomaganie. Do kupienia np. u Benedyktynów.[/QUOTE] Dobrze wiedzieć, mam przepis na dżem z rokitnika. A u sąsiada na wsi rośnie.
  17. Zajrzę pod wieczór poczytać nowych wieści.
  18. Ale się cwaniara mości na tych "zabytkowych" meblach. Super zdjęcia, to dopiero dom ! Warto było czekać.
  19. Viva brzmi bardzo dobrze,nie spotkałam jeszcze Vivy.
  20. Takie mrozy straszne, dobrze,że nie koczuje biedak w tym lesie.
  21. Może zdjęcie cyknij na początek, Mortes.
  22. Świetne zdjęcia z tą podusią :) I pomyśleć, że jakiś ssyn wyrzucił go w pole na pewną śmierć :diabloti:
  23. Kawał psa z niego wyrósł to i porządzić w stadzie chce.
×
×
  • Create New...