[B]emkamara,[/B] dzwoniła do mnie Ewa Marta.
Siedzi w pracy, ma zepsuty internet i dlatego nie odzywa się.
Jak wróci wieczorem do domu to pojawi się na dogo.
Gdybyś miała jakieś pytania, jakiś problem to dzwoń na komórkę Ewy.
Czy suczka, której ma towarzyszyć mikrusek jest wysterylizowana?
Bo jeśli nie to ktoś może stracić jajka :-(