Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Dla Lileczka serdelka przede wszystkim. Trzeba było poluzować szelki.
  2. Łapałam i trzymałam. Ale mimo wszystko jest postęp. Gdy trzymałam go na rękach był spokojny. Była wścieklizna, pazury i poprawa szelek.
  3. I znowu Lilek ucieka na mój widok:(
  4. Wpisałam +20 zł, -15 zł. Jeśli jest inaczej lub będą jakieś zmiany daj znać. Ja na pewno zrobię bazarek, bo mam nadmiar dóbr spożywczych.
  5. Podobnie jak Luka. Maja wiele wspólnego. Nie mam pomysłu. Daj mi chwilę Tolu. No właśnie, ludzie bierzcie
  6. Ciekawe czy da się zaszczepić ?
  7. https://images91.fotosik.pl/564/9dcc3a74fe38a4a7gen.jpg https://images89.fotosik.pl/564/652203003ad554b6gen.jpg
  8. Nadmiar nigdy nie zaszkodzi:) Dostałam esemesa ze wsi z okolic Zawiercia. No nic, do trzech razy sztuka. Malagos, może chcesz, abym wpisywała rozliczenia Nutki na stronie Ady w poście rozliczeniowym ? Ogłoszeń nie likwiduj, może Ada się załapie, gdyby Nutka została w DT.
  9. Od wczoraj aklimatyzacja ruszyła z kopyta. Ada już wychodzi na teren bez smyczy i pierwsza wraca. Szczekaniem zaczepia Lilka do zabawy. On kłapie na nią zębami, a ona uważa, że to świetna zabawa i dalej go zaczepia. Podobnie zachowywał się w stosunku do Lilka kot. Ady kot nie zaczepia, czasami podejdzie ją powąchać. Było parę sików na zewnątrz, ale w domu też są.Teraz jak chodzi bez smyczy, to będę ją wypuszczałą częściej. Na zewnątrz wychodzi na smyczy, ale jak wszystkie tymczasy, wracając, do furtki pędzi jak strzała.
  10. On to wyraźnie wie:) Na tym zdjęciu jest trochę niepewny, ale teraz wygląda lepiej. TZ go chwali, bo układa się równolegle. W odróżnieniu od Małej, która usadza się w nogach w poprzek.
  11. Lilek stał się psem kanapowym. O wyjściu wieczorem nie ma mowy. Żadna siła go nie zmusi do wyjścia. Leży niewzruszony na łóżku. Przy nowej koleżance zachowuje się jak rezydent senior. Bacznie ją obserwuje i pilnuje porządku. Wyrażnie widać, że jest u siebie i to nie od dziś. W maju stukną dwa lata.
  12. I filmiki: https://youtu.be/go5-JZ8mUYU A na końcu siusiu:) https://youtu.be/fWn8nFvASKs
  13. Ada też dziwnie węszy. Z większym zapałem niż wszystkie moje dotychczasowe psy.
  14. Moja Mama jako dziecko była Jagódką, oczkiem w głowie całej rodziny. Teraz ma 97 lat i znów jest dzieckiem.
  15. Gratulacje dla agat i jej Córki Małgosi. Życzę zdrowia Małej i Mamusi A jakie to piękne imię ?
  16. To chyba tatuś. Dużo jest na wsiach takich krótkonogich wyżłów, to może być i gończy. I pomyśleć, że kiedyś chciałam mieć gończego polskiego.
  17. https://images91.fotosik.pl/563/739e380a967076eagen.jpg https://images89.fotosik.pl/564/f32949afcecfb287gen.jpg
  18. Miałam pierwszy telefon w sprawie Ady. Pani była chyba nawalona, był też pan w tle. Niewiele zrozumiałam, bo trzeszczało, ale słowa na k..... wyłapałam:( Trzeba mieć stalowe nerwy do takich przedsięwzięć. I po co takim ludziom pies ?
  19. Mała to drogocenny chin japoński odmiany mazowieckiej.
  20. https://images89.fotosik.pl/564/0ff285c1524cb812gen.jpg https://images89.fotosik.pl/564/e2644fca87458b17gen.jpg https://images91.fotosik.pl/563/3a14cb59e437831egen.jpg https://images90.fotosik.pl/563/492f02b7dd979df5gen.jpg
  21. Rozumiem Cię, bo miałam z wyżełką podobny problem. Szczególnie upodobała sobie Małą. Musiałam trzymać ją w osobnym pokoju. Na szczęście po tygodniu znalazła dom.
  22. Dzisiaj świetujemy TYGODNICĘ czyli siódmy dzień z Adą:) Dostałam od niej prezent: grzeczne wracanie do domu bez namawiania i siusiu w sadzie. Pozostałe potrzeby załatwia w domu: 90% na podkład, a resztę obok lub trochę dalej.
  23. Na fb jest SOS dla wyżłów. Tam nie ma myśliwych, tylko miłośnicy rasy.
×
×
  • Create New...