-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dla Lileczka serdelka przede wszystkim. Trzeba było poluzować szelki. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Łapałam i trzymałam. Ale mimo wszystko jest postęp. Gdy trzymałam go na rękach był spokojny. Była wścieklizna, pazury i poprawa szelek. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
I znowu Lilek ucieka na mój widok:( -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wpisałam +20 zł, -15 zł. Jeśli jest inaczej lub będą jakieś zmiany daj znać. Ja na pewno zrobię bazarek, bo mam nadmiar dóbr spożywczych. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Podobnie jak Luka. Maja wiele wspólnego. Nie mam pomysłu. Daj mi chwilę Tolu. No właśnie, ludzie bierzcie -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy da się zaszczepić ? -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images91.fotosik.pl/564/9dcc3a74fe38a4a7gen.jpg https://images89.fotosik.pl/564/652203003ad554b6gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Nadmiar nigdy nie zaszkodzi:) Dostałam esemesa ze wsi z okolic Zawiercia. No nic, do trzech razy sztuka. Malagos, może chcesz, abym wpisywała rozliczenia Nutki na stronie Ady w poście rozliczeniowym ? Ogłoszeń nie likwiduj, może Ada się załapie, gdyby Nutka została w DT. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Od wczoraj aklimatyzacja ruszyła z kopyta. Ada już wychodzi na teren bez smyczy i pierwsza wraca. Szczekaniem zaczepia Lilka do zabawy. On kłapie na nią zębami, a ona uważa, że to świetna zabawa i dalej go zaczepia. Podobnie zachowywał się w stosunku do Lilka kot. Ady kot nie zaczepia, czasami podejdzie ją powąchać. Było parę sików na zewnątrz, ale w domu też są.Teraz jak chodzi bez smyczy, to będę ją wypuszczałą częściej. Na zewnątrz wychodzi na smyczy, ale jak wszystkie tymczasy, wracając, do furtki pędzi jak strzała. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
On to wyraźnie wie:) Na tym zdjęciu jest trochę niepewny, ale teraz wygląda lepiej. TZ go chwali, bo układa się równolegle. W odróżnieniu od Małej, która usadza się w nogach w poprzek. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Lilek stał się psem kanapowym. O wyjściu wieczorem nie ma mowy. Żadna siła go nie zmusi do wyjścia. Leży niewzruszony na łóżku. Przy nowej koleżance zachowuje się jak rezydent senior. Bacznie ją obserwuje i pilnuje porządku. Wyrażnie widać, że jest u siebie i to nie od dziś. W maju stukną dwa lata. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
I filmiki: https://youtu.be/go5-JZ8mUYU A na końcu siusiu:) https://youtu.be/fWn8nFvASKs -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada też dziwnie węszy. Z większym zapałem niż wszystkie moje dotychczasowe psy. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To chyba tatuś. Dużo jest na wsiach takich krótkonogich wyżłów, to może być i gończy. I pomyśleć, że kiedyś chciałam mieć gończego polskiego. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images91.fotosik.pl/563/739e380a967076eagen.jpg https://images89.fotosik.pl/564/f32949afcecfb287gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Miałam pierwszy telefon w sprawie Ady. Pani była chyba nawalona, był też pan w tle. Niewiele zrozumiałam, bo trzeszczało, ale słowa na k..... wyłapałam:( Trzeba mieć stalowe nerwy do takich przedsięwzięć. I po co takim ludziom pies ? -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mała to drogocenny chin japoński odmiany mazowieckiej. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images89.fotosik.pl/564/0ff285c1524cb812gen.jpg https://images89.fotosik.pl/564/e2644fca87458b17gen.jpg https://images91.fotosik.pl/563/3a14cb59e437831egen.jpg https://images90.fotosik.pl/563/492f02b7dd979df5gen.jpg -
Rozumiem Cię, bo miałam z wyżełką podobny problem. Szczególnie upodobała sobie Małą. Musiałam trzymać ją w osobnym pokoju. Na szczęście po tygodniu znalazła dom.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj świetujemy TYGODNICĘ czyli siódmy dzień z Adą:) Dostałam od niej prezent: grzeczne wracanie do domu bez namawiania i siusiu w sadzie. Pozostałe potrzeby załatwia w domu: 90% na podkład, a resztę obok lub trochę dalej. -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Na fb jest SOS dla wyżłów. Tam nie ma myśliwych, tylko miłośnicy rasy.