Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zdjęcie eksportowe. Zaraz dodam do ogłoszeń. https://images91.fotosik.pl/571/e6b2906f987e2220gen.jpg
  2. Sympatyczne stworzonko:) Jak rozumiem nie z tej groźnej bandy ?
  3. U Lilka mały kroczek do przodu. Liżąc kubek po jogurcie czy innym smarowidle nie rozgląda się już nerwowo w obawie "ataku", tylko skupia się spokojnie na lizaniu.
  4. Korzystając z ładnej pogody kiedy trudno w domu usiedzieć wyszliśmy z Adą na spacer na zewnątrz, w stronę wsi. Wyjścia na łąki (od tylca) traktuję jako wyjścia wewnętrzne. Mała i Ada na smyczy, Lilek z wiadomych względów został w domu. Na początku bała się wyjść, ale szybko ciekawość nowych zapachów zwyciężyła i szła ładnie bez oporów. To w ramach treningów przed DS-em. A po powrocie trupek. Nie ma piękniejszego widoku niż zmęczony pies czy kot. https://images92.fotosik.pl/572/2df0bbeb675f5820gen.jpg https://images92.fotosik.pl/572/7660f51826b54559gen.jpg
  5. Nareszcie nie marnuje się w kojcu:)
  6. Nie, cisza. Na weekend zdejmę ogłoszenia z Przasnysza i dam na Warszawę.
  7. Mini filmik. https://youtu.be/MC4QDGMBhPQ
  8. Ale jak się tyje ! Liczę na roboty wiosenne i traktory za którymi Lilek lata wzdłuż płotu.
  9. Lilek kanapowy. Nie ma co się dziwić, że nie chce na spacer wyjść.I zauważcie, że nie ucieka przed aparatem. Zdjęcie byłoby eksportowe gdyby nie jego charakter. https://images92.fotosik.pl/572/cb3c869e534a91d2gen.jpg https://images90.fotosik.pl/570/89d84f670de02941gen.jpg
  10. W domu Czetki są koty wychodzące (dom z ogrodem), więc jest łatwiej. Nasz kot jak ma dość nachalnych zabaw Ady po prostu wybywa z domu.
  11. Mam to samo. W Warszawie spokój, jest świetnie działający Paluch, TROP, po ulicach nie biegają bezdomniaki. Ale co z dwoma (trzema ?) psami i kotem wychodzącym ?
  12. Czetka śpi z poduszką, stad te sny. https://images91.fotosik.pl/570/c402cd0b2adae508gen.jpg
  13. Miałam parę zapytań w sprawie Ady typu: czy aktualne lub jestem zainteresowany/a bez ciągu dalszego. Oraz dwa sensowne telefony. Problem w tym, że w każdym było jakieś ale.. Pierwszy był Pan z Falenicy, który brzmiał sensownie, ale nie oddzwonił. Podejrzewam, że zdecydował się na wysterylizowaną suczkę z transportem, bo taką już ma. A drugi był z zachodniopomorskiego, z Darłowa (najbliższe duże miasto Słupsk). Państwo byliby gotowi przyjechać, zgadzają się na wizytę PA, ale.... Ada byłaby dla siedemdziesiątletnich teściów, którzy mogą być energiczni, albo i nie. I z wizytą byłby problem. Skończyło się na tym, że Ada musi u mnie poczekać na sterylkę z miesiąc. (+.-) Pani pytała o jamnika, więc dzwoniła z ogłoszenia Tyśki:)
  14. Potwierdzam wpłatę z bazarku Nadziejki 65 zł, za którą z całego serca dziękuję Dzięki temu Ada jest na małym plusie, ale w najbliższym czasie nie przewiduję żadnych wydatków.
  15. Ludzie pytają czy oferta nadal aktualna i na tym się kończy jakby nie wiedzieli co robić dalej. Albo czekają aż do nich się zadzwoni, przyjedzie bez koniecznosci zbędnej konwersacji. Mam kilka takich zapytań o Adę, wcześniej też.
  16. Nadziejko, jesteś niesamowita:) Nie wiem jak Ci dziękować, ale pomyśl też o innych psach w potrzebie.
  17. Jakoś go lubią nasze tymczasy.
  18. Na koncie niespodzianka: 50 zł od Figuni. Serdecznie dziękuję Już dług pomniejszyłam.
  19. Dzięki, że znalazłaś czas:) Wyróżniłam na miesiąc do 4 marca. Zapłaciłam 12,47 zł (była zniżka 50%)
×
×
  • Create New...