-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie kocyk i kot to pomyślałabym, że to Ada. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tyśka:) Dziękuję Jesteś Mistrzynią i Czarodziejką zarazem. Nie dziwię się, że wszyscy Cię proszą o ogłoszenia. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
https://images92.fotosik.pl/575/9bdd25da23c53769gen.jpg https://images91.fotosik.pl/573/b45e0f06366353d4gen.jpg Ostatnie zdjęcie to hit totalny. Ada w 100 % https://images90.fotosik.pl/573/6dd2eafb17076e58gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ada ma dom !!!!! Czeka tylko na sterylizację w marcu. Dzisiaj miałam super telefon ze wsi spod Warszawy, pomiędzy Górą Kalwarią a Grójcem. Sprawdziłam na mapie, wieś mała, otoczona lasami. Państwo mają młodego psa wziętego od gospodarza. Matka Bigielka, która się przyplątała do rolnika, ojciec NN. Jak zobaczycie jego zdjęcia to będziecie wiedziały, dlaczego Państwo zdecydowali się na Adę. Mają też kota. Teren ogrodzony, pies wychodzi na spacery. Głowę dam, że to warszawiacy lub inni miastowi. Psa mają od szczeniaka, więc wiedzą co to kupy w mieszkaniu. Niestety, Adzie zdarzają się jeszcze wpadki i to nie zawsze na podkład. -
Duże psy są kosztowne w dzisiejszych czasach. Chętnych mniej. Chyba, że do budy wtedy nie trzeba wiele wydawać
-
Oczywiście. Dzięki, że zajrzałaś:)
-
Luty 2022: mam trzy psy. Mała rezydentka, Ada czeka na dom, Lilek chyba nie doczeka się domu. Prędzej musiałby znormalnieć. Jeszcze kota wstawię. https://images91.fotosik.pl/573/2312ebb5ba108065gen.jpg
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Trudno powiedzieć. Lilek patrzy z pobłażaniem na te "głupie suki", jak się bawią. Czasami zaś Ada potrafi pogonić z posłanka któreś z nich. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Banda Trojga. https://images90.fotosik.pl/573/603efa038b68465cgen.jpg https://images92.fotosik.pl/574/51cad4b50924da29gen.jpg -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mamy gości weekendowych i z Ady dzikus wyszedł,że hej ! Lilek przy niej to szczyt odwagi. -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Miałam kolejny telefon z ogłoszenia Tyśki Niestety, znowu nie to:( Pan mieszka w Warszawie, w bardzo ruchliwym i głośnym miejscu, w samym centrum Grochowa, w starej kamienicy bez windy na trzecim piętrze. Nie widzę Ady wchodzącej po tych schodach w starszym wieku. Poza tym Pan mieszka samotnie. Nie jest emerytem, do pracy nie wychodzi (?). Widać, że bardzo potrzebuje psa. Chętnie bym mu nieba przychyliła, ale nie kosztem Ady. To już drugi mieszkający solo Pan interesujący się Adą. Był też telefon ze wsi za Ciechanowem oraz z Darłowa dla emerytów. Czekamy, czekamy....... -
Ale niespodzianka Super !
-
Na Olx też za darmo, ale lepiej wyróżnić za kilkanaście złotych wtedy ogłoszenie jest lepiej widoczne. Ale się mądrzymy
-
Ogłoś ją na Olx, najlepiej na kilka miast naraz. Służymy radą co i jak. Tutaj wszyscy zapsieni.
-
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak, ze wsi aury. Za to wiadomość dostałam od jej koleżanki Krysi, która udziela się tam na równi z aurą, ale nie ma jej na dogo. Też odniosłam takie wrażenie. Czyli ma zadatki na dużą ? -
ADA w DS, kolejna niechciana suczka ze wsi.
Mazowszanka13 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Taka szczeniorka szuka domu. Nie ma wątku, dlatego tu po sąsiedzku ją umieszczam. ISKRA ma ok.4-5 miesięcy. Przebywa pod Mińskiem Mazowieckim, we wsi skąd jest Mała i wiele moich suczek tymczasów. Dwa szczeniaki to dla mnie za dużo. Jedyne co mogę zrobić, to pokazać ją Wam. Może macie nadmiar chętnych ? https://images92.fotosik.pl/573/bac7d7b35a0256d9gen.jpg https://images89.fotosik.pl/572/54da7eb5555d5c17gen.jpg Ostatnie nie najlepsze, ale pokazuje obecną wielkość. https://images91.fotosik.pl/571/43aab9c141776642gen.jpg -
U Was jak w filmie sensacyjnym. Zaskakujące adopcje, nagłe tymczasy.