Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. podnosze, strasznie zal malenstwa :placz:
  2. czas najwyższy się przypomniec...
  3. Met, napiszże do asi wiadomość PW albo maila i wszystko bedzie jasne, przeciez dochowa dyskrecji, jesli Ci na tym zalezy!!! tobie Kulfon zawdziecza dom, jej - życie!
  4. Tak jest, to mandarynka. Samczyk, czyli kaczor :roll: , bardzo agresywny, dziobie i przegania inne kaczki. Samiczki nie widzialam, raczej skrzyżuje się więc z naszą krzyżówką. Obserwujemy go od kwietnia zeszłego roku, od kiedy spacerujemy tam z Zadziorasem (bardzo udane pseudo, nadane Norkowi przez Wellington po awanturze z białym pudlem). Tak więc nasz mandaryn jest już tam jakiś czas i ma się dobrze :p początkowo nazywałam go roboczo >plastikowa kaczka<, bo on tak niesamowicie-nieprawdziwie wygląda na tle naszych rodzimych kaczek, jak papużka pośród wróbli :crazyeye: na tym zdjeciu ma, niestety, złożone skrzydełka, ale kiedy je stroszy, to sterczą w górę takie fantastyczne pomarańczowe (!) pióra - piękniś :lol: a Norek drób olewa, to nie jest pies myśliwski zupełnie. kiedyś tylko narobił mi wstydu, bo pognał do matki z kilkuletnim dzieckiem, karmiących ptaki bułką, i żebrał :roll: że niby taki piesek-biedaczek jak etiopskie dziecko...
  5. faktycznie! jak Michał Wołodyjowski!!!!!!!! :megagrin::cool2:
  6. Mam nadzieję, że Misiątko :klacz: jest szczęśliwe. I że wiedzie spokojne życie :p i że ma swoją ulubioną zabawkę - samochodzik :p
  7. Czy to Noras-Zadzioras?? :hmmmm: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/149/a1f713e6624f6842.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/149/edf49e8e45dba95f.jpg[/IMG][/URL] A takie cudo mamy na Dąbiu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/149/f9ef978cd4a28c72.jpg[/IMG][/URL]
  8. tak, na pierwszy rzut oka wydaje sie byc prawdziwy :lol: u nas kolo sklepu zoo stoi gipsowy - moj pies na niego szczeka (boi sie) :lol:
  9. Met, dzięki, że się odezwałaś; każdy dzień na dgm zaczynałam od wątku Kulfona... :bluepaw:
  10. pięknie... :cool2::sweetCyb: a wystarczy rzucić okiem na pierwszą stronę - ależ różnica... pozdro dla Kefa!!! :kociak:
  11. cieszę sie, Pusiu, twoim szczęściem :loveu: :klacz::klacz::cunao::sweetCyb::sweetCyb:
  12. no to przypominam pieknego chlopaka, ktory czeka na lepszy los i dobry dom... na szczescie, czeka w dobrych rekach :p
  13. zdejmicie z tytulu cudzyslow ze slowa >cierpi< :roll:
  14. kto go wreszcie dojrzy?? :look3:
  15. no przecież Kefir jest kotem - taka jego natura i koniec! A zdjęcia przesłodkie, łapinki Kefira i nosek - mniammniammniam :kociak: Tosia - ta to jest fotogeniczna :p
  16. wygląda na bardzo mądrego psiaka :loveu:
  17. współczuję. strasznie go szkoda :-(:placz::-(
  18. tak jest, to jest klasztor benedyktynów w Tyńcu! :p Brawo Toska, brawo Alfa! :sweetCyb: ale spacer (i zdjęcia) są z drugiego brzegu Wisły, z Piekar - tam też fajne tereny spacerowe (i widokowe) odkryliśmy, tylko przechodząc przez wieś trzeba uważać na miejscowe psy. :painting: Norek na tych zdjęciach jest jeszcze sprzed incydentu z białym pudlem. Na szczęście, jak na razie, goi się jak na psie :bluepaw:
  19. nie do wiary, taki maly, fajny i oryginalny psiak - dawno powinien miec dom. dobry dom!
  20. Norek ma wielkie uszy, bo to jest, Alfo, przedstawiciel zapoznanej rasy >owczarek żorski< :lol: a to podkrakowskie okolice przedwiosenną porą (zeszła sobota); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/158/05dfbddf7472894a.jpg[/IMG][/URL] kto odgadnie, co ogląda Noras-turysta? :crazyeye::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/230f7c6e8bcdb21a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/144/914be48d636fcb0f.jpg[/IMG][/URL] zdjęcie ruszone, ale widac, jak zwykle Pszczoła pędzi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/158/f6a9e22372c01189.jpg[/IMG][/URL] a stąd też jest niezły widok na Wisłę :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/144/e85387d8e6992243.jpg[/IMG][/URL]
  21. Peter Beny jest z Siewierza...
  22. Figa33, od poczatku tu zagladam, i bardzo ciesze sie ze szczescia Rudolfa; pasują do siebie z Figą idealnie :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...