Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. i ja przpraszam za offa, ale Mela jest tak zjawiskowa i niesamowita, więc dlatego ośmielam się prosic chocby o odwiedzanie tego wątku (bo ten psiak też jest niezwykłą mieszanką): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] i gratulacje dla domu, ktory mial odwage i z DT stal sie domem na zawsze :multi::multi:
  2. Bardzo prosze chocby o odwiedzanie tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] nie śmiem prosic o dom dla niego, ale może komuś wpadnie w oko tak niesamowita mieszanka??
  3. [quote name='Lulka']podnosze uparcie[/QUOTE] i ja sie przylacze
  4. [quote name='Szczurosława']Czaruś tarzał sie w śniegu jak szalony, taaaki radosny był na spacerku:loveu:[/QUOTE] fajnie, ze jest w dobrej kondycji! takie sloneczko :loveu:
  5. [quote name='aganela']niebieski onek [/QUOTE] iwop, ja bym dala taki tytul... :cool3: kazdy by chcial sprawdzic, co to :-o i nie ze stary, jesli faktycznie ma 7-8 lat to jest w sile wieku.
  6. no.... :p:p widze, ze jest niezle - ani kot nie ma paniki, ani Mrowa nie jest natretno-agresywna! Brawo dla nowego domku!!! :multi:
  7. makaja81, ona moze slabo jesc, bo jednak ma stresa - nowi ludzie, nowe otoczenie. Zobaczysz, tydzien, dwa - i bedzie dobrze. zazdroszcze ON-ce okolicy, w Tenczynku jest pieknie, zamek i lasy wspaniale!
  8. Isadoro7, sciskam... okrucienstwo losu nie ma granic :(:(:(
  9. Haja, tu sa dane: GG: 2499113 e-mail: [email][email protected][/email] Telefon: 0601-294-064
  10. przepiekny i wcale niestary pies, jak ktos o niego zadba, bedzie cudo. moze zmienic tytul na onek-merle? ON w kropki?? on jest nadzwyczaj oryginalny! Aganela, ne zostaly ci jakies maile/tel. po Larze?? (zawsze warto sprobowac...)
  11. bo kazdego gryzie bezsilnosc... ale zaglądnąć można.
  12. [quote name='Jagoda1']A niby on, to arystokrata? Sądząc z zachowania, nie...[/QUOTE] dobre :cool3::evil_lol::lol:
  13. [quote name='Ana_Zbyska']No właśnie nie długo.. Babka kazała Agnieszce do końca tyg oddać Tymka, lecz Aga postara się to przeciągnąć. Tymuś śpi w łóżeczku, nie sprawia kłopotów..a teraz..ma wrócić do azylu..?:-( Pilnie szukamy!.[/QUOTE] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. ooo, jakie wiesci!!! :p witaj, Kafel!! :multi: to są dwie kotki? piękne! pewnie bedzie obraza, jak Mrówczydło przyjedze...
  15. [quote name='jotpeg']czy ktos moglby pomoc w oglaszaniu?[/QUOTE] :modla::modla::modla::modla::modla:
  16. wig, a moze skontaktuj sie tutaj - moze po akcji beda namiary na chetnych: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/dzien-psa-psiejsko-czarodziejsko-w-silesia-city-center-106922/index140.html[/url] oprocz tego w >przygarne psa< ktos szuka czarnego szczeniaczka, ale jest z W-wy.
  17. piękne :loveu::loveu: a jakie Kubuś ma sliczne, podpalane łapki :p:p:p
  18. Bomba!!! :multi::multi: ale pierwsze wyglądałoby jeszcze lepiej, gdyby pan tez był z piłką... :lol:
  19. zdjecia ma piekne, a poz tym swietnie na nich widac, ze to mieszaniec...
  20. [quote name='zulugula'][COLOR=black][FONT=Verdana] Franek od paru dni się zaparł i nie chce ćwiczyć tej chorej łapki. Nawet na powolnych spacerkach przy krótkiej smyczy utyka. Gdy go pogłaszczę, troszkę się zapomina i chodzi na 4 łapach. Czekam, że mu to przejdzie. Ogólnie byłam już zadowolona, bo parę dni temu dosłownie ciągnął mnie na smyczy i to właśnie idąc na 4 łapach [/FONT][/COLOR] :hmmmm: :niewiem:[/FONT][/COLOR][/QUOTE] hm, wplyw na lapke moze tez miec pogoda, zimno itp. a co do cwiczen - nic na sile.
  21. [quote name='agata51']Pierwszy śnieg dzisiaj spadł, a ty taki golutki. [/QUOTE] domek dla malizny potrzebny...!
×
×
  • Create New...