-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
[quote name='danka1234']tresc do ogloszen moze być ta z allegra czy napiszesz według swojego uznania zawierajacy informacje które chciałabys by tam były?[/quote] Może być z Allegro, na pierwszej stronie tego wątku jest to samo wklejone. Do pierwszego postu dorzuciłam namiary na mnie, żeby wszystko było ok.
-
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
tomcug replied to Szami's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Pozwolę sobie zacytować samą siebie ;)[/quote] Nie zauważyłam tego postu, przepraszam. :oops: -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
tomcug replied to Szami's topic in Już w nowym domu
Musimy ustalać, kto jakiego pieska ogłasza, bo widzę, że powieliłyśmy się z Terrą. Ja podaję namiary namiary na Szami. [B][COLOR=Red]Też ogłaszałam TARĘ, nr 4. [/COLOR][/B] [COLOR=red][URL="http://www.eoferty.com.pl/id113888.html"]http://www.eoferty.com.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23659996,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"]http://www.dwukropek.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/11279"]http://www.bono-polska.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3490,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Malenka-Tera-bardzo-pilnie-szuka-domu.html,106187"]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1846326_malenka_tera_bardzo_pilnie_szuka_domu.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=59803&buyOrSell=2"]http://www.pineska.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-Tera-bardzo-pilnie-szuka-domu-W0QQAdIdZ110377064"]http://krakow.gumtree.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://adsy.pl/ogloszenia/63/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/12581_Male_ka_Tera_bardzo_pilnie_szuka_domu_.html"]http://adsy.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://nowysacz.olx.pl/item_page.php?Id=21203438&g=6"]http://nowysacz.olx.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?w=5"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.psy.pl/adopcje/art3614,terra.html"]http://www.psy.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/2431_Male_ka_Tera_bardzo_pilnie_szuka_domu_.html"]http://petsy.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-62271-malenka-tera-bardzo-pilnie-szuka-domu-.html"]http://www.rozglos.net/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=15746"]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.argetto.pl/announcement/11016-Male%C5%84ka%20Tera%20bardzo%20pilnie%20szuka%20domu%21.html"]http://www.argetto.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/274065-malenka_tera_bardzo_pilnie.html"]http://krakow.pajeczyna.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/32863"]http://www.kokosy.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://***********/ogloszenia/malenka-tera-bardzo-pilnie-szuka-domu_448.html"]http://***********/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/4758,Malenka-Tera-bardzo-pilnie-szuka-domu%21.htm"]http://www.psy.elk.pl/[/URL][/COLOR] [COLOR=red][URL="http://www.e-zwierzak.pl/opcja/aktywuj_ok/"]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL][/COLOR] -
Wiecie co?Tak myślę sobie, że wszędzie wrzucamy gdzie tylko znacie jakieś fajne strony ogłoszeniowe. Zmasowana, szybka akcja być może przyniesie skutek, zdjęcia są robione u mnie w domu, ale myślę, że pewne osoby tego nie rozpoznają, bo nie były w pokoju, gdzie jamniorek był fotografowany. Bardzo zależy mi na domku dla niego, bardzo. [B]Moje namiary tel: 518 808 055 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Proszę podawajcie tylko województwo, miejscowość będę podawać w bezpośrednim kontakcie z zainteresowanymi osobami. Proszę dodawać, że chętnie pomogę w transporcie psa, jeśli będzie taka potrzeba. Wszystkim, którzy zainteresowali się losem Plucika bardzo dziękuję i przepraszam, że tak niezdecydowanie do tego podchodziłam, ale kiedy pies jest w schronisku to inna sytuacja, tu sprawa bardzo delikatna.
-
Dziewczyny, przepraszam za zamieszanie, postanowiłam jednak iść na całość i ogłaszamy pieska. Jak najszybciej niech znajdzie dom. :lol: Napiszę na pw zainteresowanym o co chodzi.
-
[quote name='deer_1987']Witam sie! To ja zajmuje sie jamnicza strona.. mam nadzieje ze domek sie znajdzie[/quote] Witam serdecznie :lol: Dziękuję za przybycie. :loveu:
-
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='koci-świat']Jasne-najważniejsze, że stara się nawiązać kontakt...wczoraj np użarła Irkę w rękę :megagrin: Dobrze, że przez dwa swetry i kurtkę....[/quote] O, to był bardzo bliski kontakt. :evil_lol: :razz: -
[quote name='Isadora7']Jestem,jestem i jak mogę w czymś pomóc to powiedz tylko słowo...[/quote] Znasz więcej Cioteczek jamnikolubnych, to może rozpuściłabyś wici :cool3:. Żeby dziewczyny wiedziały, że tu takie cudo czeka, jakby jakiś chętny miłśnik jamniorków się znalazł. On jest taki słodki, nadstawia pychol do przytulania, brzuchol do miziania, ogonek chodzi jak wirówka. :lol:
-
Dzięki Pixie, spróbuję zedytować, może się zmieści. Ja też mam nadzieję, że taki przystojniak znajdzie szybko domek. :cool3:
-
[quote name='Ziutka']Strasznie podobny do naszego sochaczewskiego Kleszczyka...pamiętasz Tomcug? robiłaś mu też ogłoszenia ;)[/quote] Pamiętam i ciesze się bardzo, że Cioteczki nas odwiedzają. :loveu:
-
Isadorko, jesteś :loveu: Właśnie miałam do Ciebie przydreptać. :cool3:
-
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8629/jamnior.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5449/79496745.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8674/hpim3885.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/741/hpim3857.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6453/hpim3863.jpg[/IMG]
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][B][SIZE=4]Przedstawiam WAM Pluto.[/SIZE][/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Verdana]Pluto – to śliczny mix jamnika w potrzebie. Jest młody, ok. 1,5 roku, może 2 lata. Piękny kolor sierści - gorzka czekolada. Spory jak na jamnika, ma masywną głowę i mocne, grube łapki. Bardzo żywiołowy, uwielbia zabawy, [B]kocha dzieci (starsze, nie wiem, jak z maluchami)[/B]. Potrzebuje dużo ruchu, zainteresowania człowieka. [B]Nie jest agresywny przy misce[/B], można mu zabrać jedzenie, włożyć rękę do miseczki w czasie posiłku i nie ma żadnych oznak zdenerwowania. Niestety nie lubi kotów, goni je bez opamiętania, podobnie jak i inne zwierzaki. Nawet koń jest dla niego wyzwaniem. Pluto szybko się uczy, ale jak to jamnik, potrzebuje konsekwencji w wychowaniu. Lepiej, by zamieszkał w domu, gdzie nie ma drugiego psa (nie wykazuje agresji wprost, ale jak go zaczepi inny samiec to potrafi się odgryźć), suczki toleruje bez problemu.[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Verdana]Pluto jest wspaniałym pieskiem, bardzo potrzebuje miłości i jeśli znajdzie się człowiek, który go pokocha to on zrobi dla niego wszystko. Piesek nie jest w schronisku, jednak nie może pozostać dłużej tam, gdzie teraz przebywa (świętokrzyskie).[/FONT][/SIZE][/FONT] Dodam jeszcze, że Pluto nie brudzi w domu, jest bardzo posłuszny, przynajmniej na razie ;). Ponieważ to wulkan energii, byłoby dobrze, gdyby zamieszkał u osób, które zapewnią mu dużo ruchu. Domek z ogródkiem mile widziany, ale w bloku też będzie czuł się dobrze. [B][COLOR=#0000b1]Bardzo pilnie szuka domu. [/COLOR][/B] [SIZE=4]Nie chcę za wiele pisać o sytuacji pieska, żeby nie zaszkodzić, ale naprawdę domek potrzebny na cito. [/SIZE] [B]Moje namiary tel: 518 808 055 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Oto nasz przystojniak: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8840/hpim3870.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8558/hpim3871.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9084/hpim3872.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7545/hpim3878.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6200/hpim3876.jpg[/IMG]
-
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
tomcug replied to Szami's topic in Już w nowym domu
Będę ogłaszać pieski, pomoże ktoś? :razz: -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
tomcug replied to Szami's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie wątek. -
Sochaczew - Vega, niestety wróciła do schroniska
tomcug replied to luka1's topic in Już w nowym domu
I nadal norma. :-( -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']to na pewno, ale podobno za kilka lat:roll:[/quote] A życie płynie. :cool1: -
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
tomcug replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Nie bedę nic pisać, jestem zachwycona. :loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='ewab']A szkoda, bo powinno być!!![/quote] Też tak twierdzę. ;)
-
Sochaczew - MARS - potrzebny jest ktoś i dom MA DOM
tomcug replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']no i człowiek milczy , a przecie kupił psa[/quote] Pewnie dobrze się bawił. :shake: -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Bardzo smutne wieści, Rysiaczku. :-( -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
tomcug replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja również życzę wszystkiego dobrego Gacusiowi. Może to będzie właśnie ten wspaniały, wyśniony domek?