Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Oficjalny wątek informacyjny jest tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29900[/url]
  2. Słowo Polskie Gazeta Wrocławska i Telewizja Lubin... na [URL="http://www.lubin.pl"]www.lubin.pl[/URL]
  3. A czy ten dom by se dla niej nadawał? Proszę o odpowiedź w podanym niżej wątku - tylko szybko! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29931[/url]
  4. Tak właśnie postąpiła mosii... A ja tak. Myślę, że nigdy nie byłas w podobnej sytuacji, stąd te osądy. Mówiąc, że tak, myślę tu o Mojej Mamie, która odeszła w strasznych cierpieniach dokładnie 5 lat temu. 5 lat temu, stałam przy łożu śmierci, wypłakując łzy i pomstując, dlaczego nie mogę Jej pomóc! Nie mogłam, bo ludzi nie poddaje się eutanazji. Szczęśliwe zwierzęta, które mogą odejść kochane, a które zastrzyk uwalnia od ziemskich cierpień. Obserwuję Cię Arko juz od dawna. Od dawna tez uważam, że Twoje poglądy są skrajne, a natura awanturnicza. Uszanuj proszę, że to Tęczowy Most. Uszanuj Jego pamięć, uszanuj osobę, która wybawiła go z cierpienia.
  5. Oj Majaa, Majaa, co by te Starachowickie psy bez Ciebie zrobiły??? Podnoszę suńkę i wysyłam dobre myśli, by wkrótce trafiła do docelowego domu... Ale tak sobie skrycie marzę, że może młoda Pani nie będzie chciała się z nią rozstać???
  6. Majaa, po prostu ciesz się:multi::multi::multi:
  7. Nigdy nie uwierzysz, dlatego zawsze będziesz pamietać.
  8. Tak, to znów czwartek... Kolejny bez słońca. Twojego i mojego...
  9. Ale superowo:loveu: Trzymam kciuli za Murzyna że aż drętwieją:lol:
  10. [quote name='guzik wiec bedzie tylko problem logistyczny, kto moze pokochac psa na jeden dzien. guzik[/quote'] No jak juz nie będzie innego wyjścia, to może ja na 1 dzien go pokocham....:-o
  11. [quote name='pidzej']Nie chcę zapeszać ale :multi: :loveu: może ktoś z dgm z poznania mógłby pomagać co drugi weekend :>[/quote] A czemu z Poznaia, bo nie łapię?:oops:
  12. Czyżbym dobrze zrozumiala, że suńka ma szansę na dom???
  13. " Korek kocha dzieci, wprost je uwielbia. Na osiedlu u nas zawsze gdy zobaczył dzieci to biegł do nich się przywitać. To właśnie od nich otrzymał imię Korek Korek jest bardzo nieufny do ludzi, ale gdy się mu pokaże życzliwość on się odwzajemni. Pamięta czasy jak był szczeniakiem i jak człowiek go kochał." Ilu ludzi spotykam na swojej drodze, którzy chcą psa, ale boja się o dziecko... Korek jest "sprawdzony", wystarczy go wypatrzeć. Pies malina:loveu:
  14. No to szukamy ksiegowego dla Pit'a:evil_lol: A lekarstwo już nie potrzebne?
  15. Biedna Ruda. Co za wrdedoty chodza po tym świecie! Mam nadzieję, że jednak jej sie uda. Tylu ludzi o nia walczy. Do gory suńko - pokaz się!
  16. To ten domek sie kroi/nie kroi? Kto sie ulituje nad piękna sunia? Ona tylko miłości potrzebuje...
  17. No piszcie co i jak. Jaki lek potrzebny? Co z Pitusiem?
  18. A o Korku to już wszysc zapomnieli, czy jak?:mad:
  19. I co? Czy ktoś kontaktował się z bunią? Psiak zdiagnozowany?
  20. [quote name='al-ka']Może warto byłoby na przyszłość pomyśleć o zgromadzeniu deficytowych leków i utworzyć coś w rodzaju "Banku Leków"?[/quote] Jak najbardziej popieram. W razie zauważenia pierwszych symptomów choroby, surowice należy podawać natychmiast - czyli wtedy, kiedy najczęściej leku niet!
×
×
  • Create New...