-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Jeden z maluchów jest pod kroplówką:-( (beżowy chłopak, czyli ten, który był najsilniejszy) -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Ojej, Skorpionik się wkurzył:crazyeye: Aż strach się bać:diabloti: Niech Skorpionik wyluzuje, bo Ciotki są cierpliwe i poczekają:p -
Trzymamy kciuki aż puchną!!!
-
Czy on ma ogłoszenia w necie? Czy tam nie ma weta? Przecież on cierpi...Podnoszę ONKA w potrzebie.
-
Matylda została mamą! Cała rodzinka już bezpieczna w nowych domach!!!:)
GoniaP replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Boże, gdzie sprawiedliwość na tym świecie? Biedna sunia z sercem w kawałkach:-( Bardzo pilnie potrzebny dom, by przywrócić jej ufność w człowieka. -
Mam szczerą nadzieję, że ktoś się nad Miśkiem zlituje...
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='loozerka']A ci Panstwo, ktorzy mieli je przed zachorowaniem juz nie zdecydują sie?Mamba jest u nich nadal?[/quote] Tak, Mamba jest nadal w DT. Jutro mamy nadzieję ją zaszczepić, i jeśli potencjalny dom docelowy spełni wszystkie kryteria adopcyjne, Mamba trafi tam w ciągu tygodnia;) Będzie miała kochających opiekunów, dom z ogrodem i kota kumpla. Maluchy nie mogą tam wrócić ze względu na nieszczepionego rezydenta - zbyt duże ryzyko... -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Kochany Szarik się nieśmiało i łagodnie przypomina... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Piękne szczeniorki, ale tak szybko odsuniete od matki, mimo najszczerszych chęci i stałej pomocy, może być trudno utrzymać je przy zdrowiu i życiu. Czyha na nie milion niebezpieczeństw:shake: Martwi mnie też fakt, że ze względu na wysokie koszty opieki szpitalnej, będziemy musieli je stamtąd zabrać... Tylko nie ma dokąd:-( -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Poranny raport o maluszkach: żyją, jedzą, drą się w niebogłosy:-( Kupa luźniejsza, ale nie tragedia. Tu zdjęcia jeszcze z dt: [B][img]http://upload.miau.pl/2/5106.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/5108.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/5109.jpg[/img] U Mamby wszystko w porządku (odpukać i tfu) [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/5110.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/5111.jpg[/img][/B] -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Loozerka, MonikaP i ja się dwoimy i troimy, i odpowiadać możemy tylko za swoje czyny. Niestety na pewne sprawy nie mamy wpływu. Robimy co możemy... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='loozerka'] I ja nie rozumiem jednego, czemu, gdy Dyngus byłą po szczeniaczka nikt nie pokazał jej małego psiaka oddanego przez panstwa, ktorym zniszczył meble...chyba jest jeszcze w schronie? Macie w Poznaniu tylko jedno, na BUkowskiej?[/quote] Loozerka, odpowiedź na to pytanie masz w postach 33 i 34. Ale to prawda, że ręce można załamać:-( -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Was maluszki kochane, może ktos usłyszy nasze wołanie o pomoc. Bardzo mi dzis smutno:-( Takie jesteście małe i nieporadne, a tyle już przeszłyście. Oddychacie powietrzem dopiero niecałe 4 tygodnie, a już byłyście w tylu obcych miejscach. Powinnyście słodko spać pod czujnym okiem mamy, niczym sie nie martwić... A przez głupotę ludzką zostałyście od niej przedwcześnie oddzielone, i teraz wasze życie wisi na włosku. Straszny to widok patrzeć na was przez kraty szpitalnej klatki:-( Przeżyjcie tylko, proszę. Znajdziemy wam dobre domki. -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Jestem pod wrażeniem lekarza, który badał i przyjął dziś Maluchy do szpitala. Przed chwilą miałam od niego telefon i zdal mi dokładne relacje. Zanim przeczytacie to splunijcie przez lewe ramię i odpukajcie w niemalowane... Małe nie wykazuja objawów chorobowych. Nie zaobserwowano wymiotów ani biegunki. Dostały immunostymulatory, sa karmione co godzinę po troszku. Zaklinajcie los żeby tylko tak dalej... -
Biedny Misiek, takie mądre ślepia. Oby domek się znalazł, bo to co z nim zrobiono wskazuje na luddzki UPADEK!
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam dla Was najlepszych wieści. Od wczoraj wieczór maluszki wymiotowały i miały biegunkę. Tymczasowa opiekunka załamywała ręce, zwłaszcza, że jej własny pies (nieszczepiony, schorowany 1,5 roczny) miał te same objawy... W związku z powyższym zapadła decyzja żeby Maleństwa usunąć z domu:-( W tej chwili są w szpitalu na obserwacji. Mamba została. Mamy nadzieję, że to nie jest żaden wirus:shake: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulinka18']Wiadomo może jakie duże one urosną? I w której cześci poznania się znajdują?[/quote] Myślę, że maluchy wyrosną na duże psiaki, ale kto to wie... Nie wiem nawet do czego są eraz podobne... Sama widzisz że to dzieciaki. -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Piękne kluski :loveu: A Mamba to nie będzie duża psina - wysoka ale szczupła. A kluchy... nonono :razz:[/quote] Paulinko - moja podwładna :diabloti: - co podpowiada Tobie Twoje eksperckie oko, będzie Mamba miała ze 30 kg jak dorośnie??? -
To może ja wtrącę swoje 3 grosze.... Uważam, że skoro akcja jest bezprecedensowa należy ją udokumentować i uczcić. Myślę, że każdy kto jest w nią zaangażowany, nawet jeśli zostanie publikacją obdarowany, może wpłacić (i powinien) na potrzebujące zwierzęta. Możnaby się posunąć dalej, i stworzyć osobne konto... Chyba, że wszystkich zadowoli konto Fundacji Emir lub AFN.
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Małe Bąble, które nie przeżyłyby w schronisku... Na przemian jedzą i śpią. Trochę się bawią, i w tedy wydają z siebie grrrrroźne dźwięki. Są pod znakomitą opieką, ale odpukuję wciąż w niemalowane, czy napewno nie zlapaly czegoś przez te kilka godzin w schronie. Tfu! Są absolutnie przeslodkie. Ten czarny to chlopak, drugi chłopak to brązowy, jest jeszcze brązowa suńka, ale ona ma już domek stały zaklepany. Mamba natomiast jest przeurocza i przekochana. Bardzo pragnie bliskości człowieka i jest bardzo nieszczęśliwa jak się ją zostawia samą w pomieszczeniu. Natychmiast truchtem przybiega i się dopomina uwagi. Będzie wspaniałym kompanem dla kogoś kto ją pokocha (oprócz mnie, Mo niki i tymczasowej opiekunki, bo my to już kochamy na zabój:loveu:) Maluchy raz mają ładne qoooopki, raz niezbyt. Mamba natomiast drapie się niemożebnie i ma jakąś rankę przy uchu, która nadaje sie do oględzin lekarskich... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Parę zdjęć maluchów na dobry początek: [B][img]http://upload.miau.pl/2/5004.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/5005.jpg[/img] [/B]I Mamba:[B][img]http://upload.miau.pl/2/5006.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/5007.jpg[/img][/B]