Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Taka wzmianka pokawiła się dziś w Gazecie Wrocławskiej, str. 5, wyd. legnickie: " [B]Lawina doniesień?[/B] Dorota Dąbrowska, społeczny inspektor z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami złożyła wczoraj na policji zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Agnieszkę W. Zarzuca jej, że dopuściła do pobicia i uśmiercenia powierzonego pod jej opiekę psa Ozzy. Doniesienia zamierzają złożyć też instytucje zajmujące się ratowaniem zwierząt: fundacje Emir, Arka, Viva. O sprawie szerzej w jutrzejszej gazecie. (PEKA)".
  2. Dimek w górę! Teraz ja się za Ciebie zabiorę!
  3. [quote name='Ania_i_Kropka']Dimek jest rozreklamowany w necie. W Olsztynie Dimek ma swój plakacik w sklepach zoologicznych. Kilka razy był w Gazecie Olsztyńskiej, ale niestety odzew był zerowy.:placz:[/quote] No dobrze, a Mój Pies? Przyjaciel Pies? Proszę prześlijcie mi materiały o Dimku na [email][email protected][/email]
  4. [quote name='moni@'][B][COLOR=darkorange]Jeśli zaakceptujecie tą formę zebranych informacji, prosiłabym również o jej wskazywanie. Mogę zamiast księgi gości utworzyć coś w formie: Jeśli chcesz pomóc - wpisz się...[/COLOR][/B][/quote] Moni@, wejdź w blogownik, niektóre info są nieczytelne!
  5. A ja mam inne pytanie: czy spodziewacie się odzewu mediów innych aniżeli tych, które już zaangażowały się w sprawę? Czy to dzieje sie jakoby mimochodem i nie macie na to wpływu?
  6. Artykuł GW [url]http://www.e.gazeta.wroc.pl/start.php?kalendarzRok=2006&kalendarzMiesiac=08&kalendarzDzien=30&mutacja=3[/url]
  7. Nie rozumiem dlaczego ten psiak o sercu przepelnionym miłością wciąż siedzi w schronisku!!! Nie dam rady przebić się przez cały wątek, ale czy jest ogłaszany w necie? A plakaty są? Czy nie można by napisać do MP? A ogłoszenia w gazecie? Proszę napiszcie, bo sie wkurzyłam.
  8. Podaję link do artykułu w GW. Sztabie generalny - dziękujemy! Niech sprawiedliwości stanie się zadość. [B] Poszukajcie na str. 5 wydania legnickiego.[/B] [URL="http://www.e.gazeta.wroc.pl/start.php?kalendarzRok=2006&kalendarzMiesiac=08&kalendarzDzien=29&mutacja=3"]http://www.e.gazeta.wroc.pl/start.php?kalendarzRok=2006&kalendarzMiesiac=08&kalendarzDzien=29&mutacja=3[/URL]
  9. I co z sunią? Uśmiechnęło się do niej szczęście?
  10. No i hop na 1 stronę na dobranoc!
  11. To podnosimy, i walczymy dalej...
  12. Gdyby trzeba było pieniążków, to ja w tej sytuacji służę. Proszę tylko o kontakt na pw.
  13. Rozdzierające! Suńko skacz po dom!
  14. Właśnie doczytałam:crazyeye: Uważajcie. Ta sunia zbyt w życiu wycierpiała by spaść z deszczu pod rynnę:angryy:
  15. [quote name='ARKA']Przeciez ta kobieta, spod Grojca, handluje psami na stadionie 10-cio lecia!!!:angryy: :mad: :mad: :mad: A o co chodzi? Podaj szczególy.
  16. Oj Żaba, Ty to ale miałaś szczęście (w nieszczęściu!):lol:
  17. Mosii jedź! Jesteś Aniołem... Psim to napewno!
  18. Najszczersze wyrazy współczucia dla Najbliższych. ['] Jutro wpłacę na AFN 20 zł...
  19. Alż się cieszę:multi: Jesteście katya z Mamą wieeeeeeeeeelkie:loveu:
  20. Ja na razie mogę tylko podnieść. Biedna sunia:-( Trzeba jej pomóc...
×
×
  • Create New...