Taka wzmianka pokawiła się dziś w Gazecie Wrocławskiej, str. 5, wyd. legnickie:
" [B]Lawina doniesień?[/B]
Dorota Dąbrowska, społeczny
inspektor z Krakowskiego
Towarzystwa Opieki nad
Zwierzętami złożyła wczoraj
na policji zawiadomienie
o podejrzeniu popełnienia
przestępstwa przez Agnieszkę
W. Zarzuca jej, że dopuściła
do pobicia i uśmiercenia
powierzonego pod jej opiekę
psa Ozzy. Doniesienia
zamierzają złożyć też instytucje
zajmujące się ratowaniem
zwierząt: fundacje Emir, Arka,
Viva. O sprawie szerzej
w jutrzejszej gazecie. (PEKA)".