Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. :multi::multi::multi: To dobrze, bo kciuki to aż puchną od trzymania!
  2. :biggrina::cooldevi::turn-l::laugh2_2::ylsuper::sweetCyb::roflt::bigcool:[quote name='pixie']zdaje sie calkowicie na doswiadczenie Moniki, ale nie wiemy wcale czy jestes pelnoletnia, czy nie[/quote] :shithappens: Mon ika to już końcóóóóóóóóóoowa:diabloti:
  3. Dotknął, i to bardzo. Ale prócz trzymania kciukow, pomysłu brak.
  4. Szarik prosi o stały dom!
  5. Maluchy pilnie potrzebują pomocy!!! Finanse i domki tymczasowe!!!
  6. A czy Dimek był w Moim Psie??? A w Gazecie Wyborczej?
  7. Może nie doczytałam, ale gdzie jest matka maluchów? Powinna je jeszcze karmić, a one takie chude... Powinno się zgarnąć zarówno matkę jak i szczenięta i umieścić w 1 miejscu by ssały. Inaczej, przy braku odporności mogą zapaść na paskudne choroby. Sorry za ten off. Mogę wpłacić 20 zl.
  8. Dolly, ona ma u Was Raj! To jedna z moich najlepszych adopcji! Jeśli nie najlepsza:loveu: Całuje Was z całych sił i z serca życzę: byle tak dalej:lol: Sonia jest przeeeeeeeeepiękna, i taka radosna, że och!
  9. Piękny pies! Żaden nikt tylko Ktoś. Ktoś wyjątkowy szuka swojej przystani.
  10. GoniaP

    Watek łódzki

    [B]Łodzianie pomocy! Może ktoś mógłby pomóc temu psu i ofiarować choćby DT??? [/B][URL="gg:http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2197957#post2197957"]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2197957#post2197957[/URL]
  11. Dimku, błagam wypatrz wreszcie tego Twojego czlowieka, co Cię już nigdy nie opuści!!! Gdyby nie moj agresor, byłbys już dawno u mnie - przysięgam!
  12. [quote name='aisaK']Czy tak długo my mamy zbierać podpisy na Petycji papierowej? Na kiedy jest termin zakończenia kacji?[/quote] Do odwołania ;)
  13. Ja mialam kota Kocmołucha (płci żeńskiej na dodatek):evil_lol:
  14. Szansa??? Trzymam za Dimka kciuki!!!Nati pisz szybko co i jak.
  15. [quote name='PaulinaT']Szarik jest tak miły, ze użycza swojego ogona w celach dydaktycznych.[/quote] To dokładnie znaczy co???
  16. Nati sprobuj.... Stałabyś sie guru dogomanii:evil_lol:
  17. Ale wieści:multi::loveu::multi: Ponek szczęściarz:loveu: No i ta obstawa imponująca:evil_lol:
  18. [quote name='pio']Dla ciekawych - wiadomości z Lubina: [URL]http://www.lubin.naszemiasto.pl/wydarzenia/648688.html?ses_nm=478080ae49d29b83f4e7abd6d21e9734[/URL] i - to samo ale z komentarzami internautów w innym miejscu - [URL]http://www.lubin.pl/?exid=35111[/URL] Pozdrawiam wszystkich wolontariuszy.[/quote] Gratuluję Lubinianom wrażliwości. Dobrze, że nie tam przyszło mi żyć:shake: Ciekawe jaki jest poziom IQ tych co sie tam wypowiadają:-( Pomyśleć że tacy mają prawa wyborcze:shake:
  19. [B]Proponuję zmienić tytuł wątku i zjednoczyć się zamiast kłocić. Cel jest szczytny. Cel jest jeden;)[/B]
  20. [quote name='Pluciarz']Tu Olsztyn. Dla poprawy nastroju. Mamy oplakatowane miasto (słupy ogłoszeniowe), od wtorku plakaty A3 będą zamieszczone w autobusach komunikacji miejskiej. W sobotę tylko na starówce zebraliśmy prawie 700 podpisów. Ukazały się już informacje w Gazecie Olsztyńskiej (sobota), w Olsztyniaku (niedziela) i audycje w radiu Olsztyn (dziś o 12,15 i 18,30). Jak zjadą się studenci mamy nagrane radio akademickie. Mamy też zgodę Kuratora Oświaty na wejście do szkół wszystkiego typu. Petycję m.in. podpisali Pan Marszałek Województwa i dyrektor Urzędu Wojewódzkiego. Jedna z drukarni za darmo wydrukowała nam 2000 ulotek i plakaty A3. Ale ulotki idą jak woda. Nasza kserokopiarka pracuje codziennie od 8,00 do 19,00. Od najbliższej soboty do końca akcji jesteśmy m.in. na starówce pod Wysoką Bramą w "Tramwaju" - mamy klucze i tramwaj (zabytkowy) do dyspozycji. Z wolontariuszami nie jest źle, ale dalej ich bardzo potrzebujemy. Jest coraz więcej pracy i punktów do obstawienia. Pozdrawiam wszystkich co się włączyli do akcji, zapraszam do pracy tych co się jeszcze wahają.[/quote] BRAWA DLA OLSZTYNA! Jestem pod wrażeniem i jako koordynator poznański od dziś już wcale nie zmrużę oka;););) Z tego wynika, że Olsztyn to najbardziej prozwierzęce miasto. Poznańskie MPK nas olało, i nośniki reklamowe jeżdżą puste:-(
  21. [url]http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=3955&nr=1[/url]
  22. Naprac ował się to śpi:evil_lol:
  23. [quote name='PaulinaT']Tak... miałam przyjść w sobotę i nie dałam rady... przepraszam, ja naprawdę bardzo chciałam... :oops:[/quote] Akcja trwa... jak możesz pomóc?
  24. Ależ zachwycamy sie iszukamy doceloweo domu bo wiemy jak Ci ciężko!!! Włączysz się do akcji petycjowej???
×
×
  • Create New...