-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Sonieczkę! -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Sonia nadal bardzo prosi o dom! -
Kochany przez wszystkich Demonek za TM :(
GoniaP replied to Justyna_wolontariat's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękne słowa - czy możesz udzielić mi swojej zgody by je w przyszości cytować:oops:? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
GoniaP replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
No to ja trzymam mocno kciuki! -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
GoniaP replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, będzie miał tam wielu przyjaciół... (*) -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
GoniaP replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosieńko, trzymaj się i pamiętaj, że Lisek odszedł wiedząc, że był kochany. Byłaś dla Niego Aniołem, i myślę, że z miłością będzie spoglądał na Ciebie zza TM. Dobrze, że odszedł tak szybko, że się nie męczył. Jestem z Tobą. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
GoniaP replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ale przestraszone oczęta:-( -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wow, teraz jestem usatysfakcjonowana:loveu::loveu::loveu::loveu: Caluję Was mocno dziewczyny! -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
GoniaP replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosiu, najważniejsze, że Lisek dowiedzial się co to milość człowieka. Ty dalaś z siebie wszystko, i on to wie. Rozumiem bezsilność jaką czujesz w tej chwili, sama przez to przechodziłam. Ale najważniejsze, że przy nim jesteś. Tak jak mówi Supergoga, kochając go, musisz pozwolic mu wybrać. I nie rozpaczaj, bo jesli nadszedł już ten czas, to on nie będzie chcial Cię zostawić - a wtedy bedzie cierpiał dłużej. Przytul go, ale łzy zachowaj na później. Całusy dla Was obojga. -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
No nie, 2 dni, a u Szarika nigogutko nie było??? -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Oj Szarik, czyżby ta cisza znaczyła coś wymownego? No powiedz nam, co tam w tej trawie piszczy??? -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Ciotka Monika sie zgubiła, czy jak?:mad: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ależ macie dłuuuuuuuuugie te wakacje:mad: A ja to bym chciała już usłyszeć jakieś newsy!!! -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
No i co z maleńką? -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Uf, Gosiu, dobrze że Twój Joguś juz nie potrzebuje uwagi dogomaniaków:multi: Dla niezorientowanych dodam, że kot GoniP Joguś wybrał był się wczoraj samodzielnie i samowolnie na wyprawę w teren poza domem, przyprawiając swoją Panią o rozpacz... Szczęśliwie wrócił.[/quote] Właśnie, niedzięcznik jeden:mad::mad: A tu już ekipa się szykowała żeby przeczesywać knieje i zakamarki:razz: Gdyby on tylko wiedział jak ważne miejsce zajmuje w moim życiu, i ile osób przejmuje sie jego losem:shake: A teraz wyleguje sie w słońcu jak gdyby nigdy nic, i właśnie tego życzę Szarikowi.... Tego, żeby trafił do kochającego domu, żeby bylłczyimś oczkiem w głowie, żeby zapomniał o nieszczęściach, i żeby mógł tak leżeć i patrzeć w obłoki... Zupelnie tak jak mój Joguś... -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
I tak trzymać! A piękny Szarik prosi o dom na 1 stronie - razem z moim Jogusiem przypomina sie o atencję Dogomaniaków!!!! -
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
GoniaP replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotka Gonia trzyma kciuki za Liska i jego Pańcię. Za dużo lat w zdrowiu i szczęśliwości!!! -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Żeby tak można jakąś różdżką czarodziejską pomachać i znależć Szarikowi dom, albo zlotą rybkę znaleźć albo cuś:roll::roll::roll: Szarik w górę po DOM! -
Foksi z Poznania - mała, grzeczna sunia ma swój własny domek
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Figa z makiem, Goniu:shake: Prawda jest tak, że do tej pory udało się wydać same małe psiaki, no plus jedną średnią Melę - a duże siedzą - Mars, Daktyl, As i jeszcze parę, które koniecznie szybko musimy wystawić.... Że o Szariku nie wspomnę....[/quote] Anula, ale to o te parę mniej... Przy Waszej determinacji, reszta też z pewnością znajdzie dobre domy. I za to trzymam kciuki. -
Foksi z Poznania - mała, grzeczna sunia ma swój własny domek
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Ale jeśli te 3 psiulki będą bezpieczne - to super.[/quote] Idziecie jak burza - niedługo będą same puste schroniska;););) -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
No ja już nie wiem co robić... Zdjęcia z plakatami od dawna krążą w necie, w przychodniach, Szarik jest na językach... i co? Tak bardzo bym chciała by wreszcie trafił na swoich ludzi:-( -
Foksi z Poznania - mała, grzeczna sunia ma swój własny domek
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Halo, ale my chcemy wiedziec co i jak:diabloti: A nie taki elakoniczne stwierdzenia, że maja dom!!! No dajcie sie pocieszyć szczegółami!!! Zaświadczam że sunia wysterylizowana, widziałam to cudo dzis w gabinecie - całkiem mało przytomne;) -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Szarik bardzo potrzebuje domu...