Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Tyle sie dziewczynka wycierpiała - czy naprawdę nie znajdzie się jakis dom tyczasowy? Wydaje sie zupełnie niekonfliktowa, dużo miejsca tez nie zabierze... A czy tę łapkę da sie uratować, bo nie mogę doczytać?
  2. Sonia nadal bardzo prosi o dom!
  3. Trzymam za Was kciuki. I też coś przeleję;)
  4. Piękne słowa - czy możesz udzielić mi swojej zgody by je w przyszości cytować:oops:?
  5. No to ja trzymam mocno kciuki!
  6. Tak, będzie miał tam wielu przyjaciół... (*)
  7. Zosieńko, trzymaj się i pamiętaj, że Lisek odszedł wiedząc, że był kochany. Byłaś dla Niego Aniołem, i myślę, że z miłością będzie spoglądał na Ciebie zza TM. Dobrze, że odszedł tak szybko, że się nie męczył. Jestem z Tobą.
  8. Wow, teraz jestem usatysfakcjonowana:loveu::loveu::loveu::loveu: Caluję Was mocno dziewczyny!
  9. Zosiu, najważniejsze, że Lisek dowiedzial się co to milość człowieka. Ty dalaś z siebie wszystko, i on to wie. Rozumiem bezsilność jaką czujesz w tej chwili, sama przez to przechodziłam. Ale najważniejsze, że przy nim jesteś. Tak jak mówi Supergoga, kochając go, musisz pozwolic mu wybrać. I nie rozpaczaj, bo jesli nadszedł już ten czas, to on nie będzie chcial Cię zostawić - a wtedy bedzie cierpiał dłużej. Przytul go, ale łzy zachowaj na później. Całusy dla Was obojga.
  10. No nie, 2 dni, a u Szarika nigogutko nie było???
  11. Oj Szarik, czyżby ta cisza znaczyła coś wymownego? No powiedz nam, co tam w tej trawie piszczy???
  12. Ciotka Monika sie zgubiła, czy jak?:mad:
  13. Ależ macie dłuuuuuuuuugie te wakacje:mad: A ja to bym chciała już usłyszeć jakieś newsy!!!
  14. [quote name='basiaap']Uf, Gosiu, dobrze że Twój Joguś juz nie potrzebuje uwagi dogomaniaków:multi: Dla niezorientowanych dodam, że kot GoniP Joguś wybrał był się wczoraj samodzielnie i samowolnie na wyprawę w teren poza domem, przyprawiając swoją Panią o rozpacz... Szczęśliwie wrócił.[/quote] Właśnie, niedzięcznik jeden:mad::mad: A tu już ekipa się szykowała żeby przeczesywać knieje i zakamarki:razz: Gdyby on tylko wiedział jak ważne miejsce zajmuje w moim życiu, i ile osób przejmuje sie jego losem:shake: A teraz wyleguje sie w słońcu jak gdyby nigdy nic, i właśnie tego życzę Szarikowi.... Tego, żeby trafił do kochającego domu, żeby bylłczyimś oczkiem w głowie, żeby zapomniał o nieszczęściach, i żeby mógł tak leżeć i patrzeć w obłoki... Zupelnie tak jak mój Joguś...
  15. I tak trzymać! A piękny Szarik prosi o dom na 1 stronie - razem z moim Jogusiem przypomina sie o atencję Dogomaniaków!!!!
  16. Ciotka Gonia trzyma kciuki za Liska i jego Pańcię. Za dużo lat w zdrowiu i szczęśliwości!!!
  17. Żeby tak można jakąś różdżką czarodziejską pomachać i znależć Szarikowi dom, albo zlotą rybkę znaleźć albo cuś:roll::roll::roll: Szarik w górę po DOM!
  18. [quote name='basiaap']Figa z makiem, Goniu:shake: Prawda jest tak, że do tej pory udało się wydać same małe psiaki, no plus jedną średnią Melę - a duże siedzą - Mars, Daktyl, As i jeszcze parę, które koniecznie szybko musimy wystawić.... Że o Szariku nie wspomnę....[/quote] Anula, ale to o te parę mniej... Przy Waszej determinacji, reszta też z pewnością znajdzie dobre domy. I za to trzymam kciuki.
  19. [quote name='supergoga'] Ale jeśli te 3 psiulki będą bezpieczne - to super.[/quote] Idziecie jak burza - niedługo będą same puste schroniska;););)
  20. No ja już nie wiem co robić... Zdjęcia z plakatami od dawna krążą w necie, w przychodniach, Szarik jest na językach... i co? Tak bardzo bym chciała by wreszcie trafił na swoich ludzi:-(
  21. Halo, ale my chcemy wiedziec co i jak:diabloti: A nie taki elakoniczne stwierdzenia, że maja dom!!! No dajcie sie pocieszyć szczegółami!!! Zaświadczam że sunia wysterylizowana, widziałam to cudo dzis w gabinecie - całkiem mało przytomne;)
  22. Szarik bardzo potrzebuje domu...
×
×
  • Create New...