Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Ja nie umiem, więc poproszę kogoś absolutnie rewelacyjnego w tych sprawach - supergogę:loveu:
  2. Do domu! Ale to już! Czy Dimek jest na allegro i wszędzie indziej?
  3. Ale super wieści:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: To czekamy na relacje cierpliwie!!!
  4. Ojej, zaciskamy, że az puchną!!! Do tego jesteśmy na bezdechu, żeby nie spłoszyć!!!
  5. Podnoszę Demonka szansę na dom!
  6. Dimuśku jakże to tak, że taki psiak jak Ty jeszcze na psach w potrzebie??? Na kanapę, ale to już!!!
  7. [quote name='constancja']Czy jest możliwośc zabrać go jutro po południu??? Zaraz dzwonię do domku, który na niego czeka!!! Dzwoniłam... Domek, o którym piszę jest gotów zabrać go już jutro, w takim stanie w jakim jest i LECZYĆ. Proszę o szybki kontakt. To chyba jednak przeznaczenie.... Pokazywałam Doni wątek Demonka i nie mogła przeżyć, że to nie ona będzie czochrać ten cudny łeb. Ale kto wie? Może jednak... Halo, odezwijcie się!!! Domek na Demona czeka!!!
  8. Nie sprawi kłopotów, a będzie kochał na zabój!!! Czy nikt nie chce przeżyc tak pięknego romansu?
  9. Oj to trzymamy mocno! Ale czy ten człowiek jest wiarygodny? Czy nie wykorzysta Betonka do niecnych celów???
  10. Szarik nie ma domu. Szarik chce mieć dom. Szarik bardzo prosi. Szarik będzie grzeczny. Szarik odda całe swoje psie serce!!!
  11. Folen beczę jak bóbr... Ja też kochałam, też mi wiele do kochania zabrano...Nie każdy rozumie tę pustke nie do zapełnienia, więc na codzień co? Trzyma się prosty ryjek... Ale są takie wieczory jak dzis, kiedy jest się samym, kiedy przychodzi czas na refleksję. Kiedy nie trzeba ukrywać łez, bo nikt nie patrzy. Kiedy można bezkarnie się wzruszyć i rozpamiętywać. Palę więc świeczkę za Twoja Havanę, za mojego Amica, Barriego i Smoka. Za Kocmołucha i za Zuzula. I za te wszystkie psy i koty które próbowałam ratować, ale mi sie nie udało:-( Za Fuksa i Marusię, za Benia, Lulusia, Tess, za Lolo i Brygidę. Mam nadzieję, że spotkam je wszystkie szczęśliwe za TM...
  12. Może już niedługo nastanie ten szczęśliwy dla Ciebie dzień?
  13. Będzie jeszve - ja deklaruję 50 zł, tylko mi system padł...
  14. Chcialabym sie z Toba ata zjednoczyć i również prosić. Ale widziałam tego pieska - i powiem tak - latwo jest radzić na odległość. Gdybyś Ty stanęła przed tym samym faktem, myślę, że również wybrałabyś dla swojego psa "to lepsze życie"... Przypadek ten był konsultowany z najbardziej zaufanymi wetami - oni równiez rozkladają ręce. Pamiętaj, że taki pies wymagałby 24h opieki, do tego dochodzą inne komplikacje zdrowotne, których tu nawet "nie ruszyliśmy" Mnie tez jest bardzo smutno:-( Ale trzeba być mądrym. Gdyby eutanazja ludzka istniała, uwierz mi, że skorzystalabym z niej dotąd przynajmniej 2 razy - dotyczyłaby moich najbliższych:-(
  15. A ja tak bardzo zaciskam kciuki za Dimka i zaklinam jego los...
  16. [quote name='Formica']jak Kora się czuje po działaniach zabiegowo- operacyjnych?? domek mus niebanalny , w którym świat zacznie się tylko wokół Kory kręcić :p[/quote] I tego jej z całego serca życzę!
  17. Widzialam dziś bidulkę... Cierpliwie siedzi i czeka w świecie 2 metry na 2:-(
  18. Ile pieniędzy potrzeba? Podajcie proszę konto bo znaleźć nie mogę.
  19. No dobra! Ale co z Szarikiem???
  20. Nie mogę tego pojąć! Tylu ludzi mających dzieci a chcących psa, dodatkowo obawiających się niesprawdzonych czworonogów... i nikt nie zauważa Dimka? Toć to przecież pies z sercem na ... łapie;) Do góry Malutki, niech ludziska wreszcie zrozumieja jak wielki talent marnują! Powinieneś zostać przechrzczony na Nianio - od niańczenia:evil_lol: Do góry piesku szukać domku!
  21. Cuda sie zdarzają - miejmy nadzieje, ze i w tym przypadku wszystko skończy się dobrze.
  22. Potrzebny ktos sprawny w sprawach allegro i innych. Halo pomocy! Podnosze biedactwa!
×
×
  • Create New...