-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Ja nie umiem, więc poproszę kogoś absolutnie rewelacyjnego w tych sprawach - supergogę:loveu: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Do domu! Ale to już! Czy Dimek jest na allegro i wszędzie indziej? -
Kochany przez wszystkich Demonek za TM :(
GoniaP replied to Justyna_wolontariat's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale super wieści:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: To czekamy na relacje cierpliwie!!! -
Kochany przez wszystkich Demonek za TM :(
GoniaP replied to Justyna_wolontariat's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej, zaciskamy, że az puchną!!! Do tego jesteśmy na bezdechu, żeby nie spłoszyć!!! -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
GoniaP replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bandi, znajdzieszz jeszce dom! -
Kochany przez wszystkich Demonek za TM :(
GoniaP replied to Justyna_wolontariat's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę Demonka szansę na dom! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimuśku jakże to tak, że taki psiak jak Ty jeszcze na psach w potrzebie??? Na kanapę, ale to już!!! -
Kochany przez wszystkich Demonek za TM :(
GoniaP replied to Justyna_wolontariat's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='constancja']Czy jest możliwośc zabrać go jutro po południu??? Zaraz dzwonię do domku, który na niego czeka!!! Dzwoniłam... Domek, o którym piszę jest gotów zabrać go już jutro, w takim stanie w jakim jest i LECZYĆ. Proszę o szybki kontakt. To chyba jednak przeznaczenie.... Pokazywałam Doni wątek Demonka i nie mogła przeżyć, że to nie ona będzie czochrać ten cudny łeb. Ale kto wie? Może jednak... Halo, odezwijcie się!!! Domek na Demona czeka!!! -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Nie sprawi kłopotów, a będzie kochał na zabój!!! Czy nikt nie chce przeżyc tak pięknego romansu? -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
GoniaP replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Cygan prosi o wsparcie! -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
GoniaP replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Oj to trzymamy mocno! Ale czy ten człowiek jest wiarygodny? Czy nie wykorzysta Betonka do niecnych celów??? -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Szarik nie ma domu. Szarik chce mieć dom. Szarik bardzo prosi. Szarik będzie grzeczny. Szarik odda całe swoje psie serce!!! -
Havana - Słońce moje za Tęczowym Mostem...
GoniaP replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Folen beczę jak bóbr... Ja też kochałam, też mi wiele do kochania zabrano...Nie każdy rozumie tę pustke nie do zapełnienia, więc na codzień co? Trzyma się prosty ryjek... Ale są takie wieczory jak dzis, kiedy jest się samym, kiedy przychodzi czas na refleksję. Kiedy nie trzeba ukrywać łez, bo nikt nie patrzy. Kiedy można bezkarnie się wzruszyć i rozpamiętywać. Palę więc świeczkę za Twoja Havanę, za mojego Amica, Barriego i Smoka. Za Kocmołucha i za Zuzula. I za te wszystkie psy i koty które próbowałam ratować, ale mi sie nie udało:-( Za Fuksa i Marusię, za Benia, Lulusia, Tess, za Lolo i Brygidę. Mam nadzieję, że spotkam je wszystkie szczęśliwe za TM... -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Może już niedługo nastanie ten szczęśliwy dla Ciebie dzień? -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
GoniaP replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Będzie jeszve - ja deklaruję 50 zł, tylko mi system padł... -
Chcialabym sie z Toba ata zjednoczyć i również prosić. Ale widziałam tego pieska - i powiem tak - latwo jest radzić na odległość. Gdybyś Ty stanęła przed tym samym faktem, myślę, że również wybrałabyś dla swojego psa "to lepsze życie"... Przypadek ten był konsultowany z najbardziej zaufanymi wetami - oni równiez rozkladają ręce. Pamiętaj, że taki pies wymagałby 24h opieki, do tego dochodzą inne komplikacje zdrowotne, których tu nawet "nie ruszyliśmy" Mnie tez jest bardzo smutno:-( Ale trzeba być mądrym. Gdyby eutanazja ludzka istniała, uwierz mi, że skorzystalabym z niej dotąd przynajmniej 2 razy - dotyczyłaby moich najbliższych:-(
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wielkouszka!!! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
A ja tak bardzo zaciskam kciuki za Dimka i zaklinam jego los... -
KORKA w super domku , ma kumpli Tysie i Kabiego !!!! HUUURRRAAAA!!!!!
GoniaP replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Formica']jak Kora się czuje po działaniach zabiegowo- operacyjnych?? domek mus niebanalny , w którym świat zacznie się tylko wokół Kory kręcić :p[/quote] I tego jej z całego serca życzę! -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Widzialam dziś bidulkę... Cierpliwie siedzi i czeka w świecie 2 metry na 2:-( -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
GoniaP replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Ile pieniędzy potrzeba? Podajcie proszę konto bo znaleźć nie mogę. -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
No dobra! Ale co z Szarikiem??? -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
GoniaP replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Nie mogę tego pojąć! Tylu ludzi mających dzieci a chcących psa, dodatkowo obawiających się niesprawdzonych czworonogów... i nikt nie zauważa Dimka? Toć to przecież pies z sercem na ... łapie;) Do góry Malutki, niech ludziska wreszcie zrozumieja jak wielki talent marnują! Powinieneś zostać przechrzczony na Nianio - od niańczenia:evil_lol: Do góry piesku szukać domku! -
Cuda sie zdarzają - miejmy nadzieje, ze i w tym przypadku wszystko skończy się dobrze.
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
GoniaP replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Potrzebny ktos sprawny w sprawach allegro i innych. Halo pomocy! Podnosze biedactwa!