Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Pokaż śliczną mordkę!
  2. Na dobranoc podnoszę Cie malutka. a jutro będziemy myśleć dalej.
  3. Piękna suńko, chodźmy razem na spacerek na 1 stronę. Musi Cię ktoś dostrzec i pokochać. Zaprezentuj się:mad:
  4. [quote name='basiaap'] Co do Szarika - mam nadzieję, że ktos sie nie tyle zlituje, co PO PROSTU GO ZECHCE, dlatego ze jest Szarikiem... No i oczywiście będzie musiał jeszcze przejść przez sito moje - a twierdzisz, że jestem gorsza niż Ty:diabloti: - i PaulinyT:diabloti:[/quote] No teraz to już nie wiem - nabrałam wprawy:diabloti:
  5. [quote name='Czarodziejka']Kamilko, czy twój brat ma porażenie mózgowe? Jeżeli tak, to pies jest jak najbardziej wskazany, poza tym nie tylko brat będzie się mógł do niego przytulić. Dimek jest taki łagodny i tyle potrafi zrozumieć. Jeżeli myślisz o piesku, to weź właśnie jego - już tyle przeżył w swoim życiu, tyle niewdzęczności, że tysiąckrotnie wynagrodzi wam waszą decyzję. Ponadto, wiesz już, jakiego psa bierzesz, wiesz, jaki ma charakter. On jest również osierocony...może potrzebujecie siebie nawzajem - twoja rodzina Dimka, a Dimek was. Pomyśl o tym...[/quote] Ja też tak myślę, rozważcie sprawę. On zakochalby Was na śmierć...
  6. [quote name='basiaap'] Polubił wyraźnie pewną 8-letnią dziewczynkę i mojeg TZ-a.[/quote] Mało który pies nie lubi Twojego TZ'ta. W końcu ma chłop doświadczenie. ;) Plakaty Szarika krążą w necie. Może ktoś się zlituje...
  7. Piękny Szarik szuka swojego przyjaciela na ostatnie lata.
  8. Czarodziejko:roll::lol: Wejdź na 1 stronę, do 1 postu, kliknij edit, potem kliknij go advanced, potem zmień tytuł wątku i kliknij save albo zapisz. Powodzenia.
  9. Czarodziejka, zmień proszę tytuł wątku, bo jest mylący. Przenieś Frotkę do działu już w nowym domu. Tam też ją będziemy odwiedzać. A tyle psów w potrzebie czeka i bije sie o te 1 stronę. Proszę.
  10. Tak żeś mi zapadł w serduczho, że cię muszę na dzień dobry podnieść. Szukasz domku prawda? No to hop.
  11. [quote name='PaulinaT']Och rany... nikt ale to nikt nie interesuje sie starszym panem psem.... :placz::placz::placz:[/quote] Nieprawda! Interesuje się, a nawet zakulisowo szuka domku, o!
  12. AAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee długi jęzor! Cud nie pies. Domek pilnie potrzebny!
  13. I bardzo dobrze, trzeba drążyć i uświadamiać oporną materię! Trzymam kciuki. A artykuł, cóż, łzy płynęły ciurkiem:roll:
  14. Sezon jaki jest, taki jest, co nie zmienia faktu, że Szarik potrzebuje domu! Chętnie też pojedzie na wakacje;) Należy mu się nagroda, nie sądzicie?
  15. A nie łączą???????????????????????????????????????????????????????:angryy:
  16. A czy ktoś o Dimku napisał do "MP". Dogoterapia to przecież temat topowy:shake::-o A organizacje zajmujące się dogoterapią nie mogłyby pomóc. Dimek ma misję do wypełnienia. Ludzie, patrzcie jaki on wspaniały! Święty Pies;)
  17. Ok Ok. Ja się w tym wątku nie odzywałam, bo z Panią Prezes łączą mnie bliższe relacje:loveu: i poznałam już ją dostatecznie dobrze, by wiedzieć, że sobie beze mnie poradzi. W sprawie Tosieńki działałam zakulisowo:razz: - ale tylko troszkę:oops: Ale pilnie śłedziłam jak Tośka przeobraża się niczym poczwarka w motyla, ze szkieletorka, w piękną boksiowatą kluseczkę. Parę razy miałam zaszczyt być prze Małą obszczekana i pogryziona - wrrrrrrrrrrrrrrrrr, jaka ona groźźźźźna:-o:-o:-o A w momentach gdy się po boksiowatemu do mnie tuliła, hmmmmmm matczyna, zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaborcza miłość Moniki zwyciężała nad przyjaźnią, i mi ją skutecznie i natychmiastowo zabierano - tak po chamsku wręcz:eviltong::eviltong::eviltong: A to było jeszcze przed ogłoszeniem adopcji Tośki. Nie odzywałam się, no bo cóż :p, nie chciałam zapeszać i tak już wiadomego finału. A finał nastał, a ja pilnowałam, by przypadkiem Monik nie wpadła na pomysł wytatuowania uszka małej rozrabiary;) I mnie posłuchała. A teraz to zaszczyt i niezwykła przyjemność obserwować obie Panie zaabsorbowane sobą, no i tę miłość która wyziera z ich wpatrzonych w siebie oczu:multi::loveu::eviltong::multi: Niech nam żyją długo i szczęśliwie. A ja będę je skwapliwie odwiedzć, co by Tośka mnie w przyszłości nie zjadła:diabloti: Bo to będzie piękna wypasiona BOKSIUNIA TOSIA!
  18. [quote name='dolly']Kochana Małgosiu, secjalnie dla Ciebie nowe zdjęcia Soni. .......................jednak cieszę się, że od czasu do czasu ktoś tam zajrzy i coś miłego napisze. Wkrótce wyjeżdżamy na wczasy gdzie będzie rzeka, las i dużo przestrzeni do hasania. Oczywiście będą świeże zdjęcia, które niezwłocznie po przyjeździe zamieszczę. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4881/sonia57mq.jpg[/IMG][/URL][/quote] Oj to chyba moje ulubione zdjęcie:loveu: Dolly, jak mogłabym zapomnieć o Sonieczce i perypetiach z nią związanych??? O naszych rozmowach, o moich nerwach, o szczęśliwym finale? Niekiedy sie nie odzywam, ale śledzę - jako ta matka chrzestna;) Wiem, że Sonia jest szczęśliwa... Teraz na "tapecia" jest Sara, której los ciąży mi na sercu.I mam nadzieję, że i ją spotka szczęście, jakiego doświadcza Twoja Mała.. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z wakacji. Wypocznijcie i do miłego. Buziaki dla Sonieczki:loveu:
  19. WOW! I to jest ta bojowa suczka z 1 strony? Przecież ona ma uśmiech od ucha do ucha! Brawo dziewczyny. Byle tak dalej:lol:
  20. Po wczorajszych łzach, dzis jestem nastawiona optymistycznie:lol: Szarik, znajdziesz dom, tylko go szukaj na 1 stronie.
  21. Co u Sonieczki i Jej Pani? Tęsknimy!!! Co to za piękna Panna z niej się zrobiła. Ma u Ciebie jak pączuś w maśle, jak ja się cieszę, że Sonia trafiła do Was. Oby wszystkie nieszczęścia tak pięknie sie kończyły. Całusy.
  22. Biedna suńka. Trzymam kciuki, żeby wszystko skonczyło sie dobrze...
×
×
  • Create New...