-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='sziba'][CENTER]Bardzo spokojna, łagodna. Akceptuje inne psy. Lubi ludzi. Uwielbia głaskanie. Na smyczy chodzi bardzo grzecznie. Grzecznie sama wchodzi do kojca. Nie zwraca uwagi na inne zwierzaki. Na zimę przytyła. Zagoiła się rana na szyi. Ma piękne puchate futro. Na spacerach z radością kula się po śniegu. [URL="http://img713.imageshack.us/i/54477103.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4379/54477103.jpg[/IMG][/URL][/CENTER][/QUOTE] Bardzo ucieszyły mnie te zdjęcia. To bezcenne widzieć Damę taką "grubą", puchatą i uśmiechniętą. Wnioskuję, że jest ulubienicą gajową ;) Dama miała dosłownie i w przenośni "zasrane" życie :( które odmieniło się dokładnie 26 lipca 2010 roku, kiedy wspólnie z Paulą i Wiesiem zabraliśmy ją od alkoholika z Mosiny. Jestem bardzo wdzięczna tym dwojgu za pomoc i wsparcie, a fundacji dr. Lucy za przejęcie opieki nad tym szczególnym psem. Już w dniu interwencji wiedzieliśmy, że odbiliśmy prawdziwy skarb. Pociesza mnie fakt, że choć u schyłku życia Dama zazna, że człowiek potrafi być dobry. Mam też nadzieję, że ktoś się w niej zakocha i przygarnie do kochania... Tak to wyglądało: [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TE3lxgkC9CI/AAAAAAABGj8/XV5KbVdnaLw/s600/P7250001.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TE3mHkLALVI/AAAAAAABGj8/fkJogI99pAM/s600/P7250008.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TE3uwyUW0mI/AAAAAAABGj8/t8M5dNa7TS4/s600/SDC17447.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TE3nGAUU7gI/AAAAAAABGj8/inoKv__M6c8/s600/P7250024.JPG[/img] -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']szukac hoteliku chyba....[/QUOTE] Nie damy rady finansowo. Sytuacja jest krytyczna :( -
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
no to dooooooooooooooopa. Nie wiem co robić. Na kolejny hotel nas nie stać :( -
[quote name='conceited'] A jak z karma? w cenie? czy osobno?[/QUOTE] W cenie na szczęście.
-
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='sziba']Tak na wybiegu biega razem z innymi psami na spacerkach spokojna nie zwraca uwagi na inne psy[/QUOTE] A kojec z kim dzieli? -
Schronisko Gaj - najpiękniejsze psy w wlkp. - One też chcą do domu!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='sziba'][CENTER]Bardzo spokojna, łagodna. Akceptuje inne psy. Lubi ludzi. Uwielbia głaskanie. Na smyczy chodzi bardzo grzecznie. Grzecznie sama wchodzi do kojca. Nie zwraca uwagi na inne zwierzaki. Na zimę przytyła. Zagoiła się rana na szyi. Ma piękne puchate futro. Na spacerach z radością kula się po śniegu. Kontakt pod numer [COLOR=#333333][SIZE=2][B]602 751 299 [/B][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#22229c][email protected][/COLOR][/EMAIL][/COLOR] [URL="http://img713.imageshack.us/i/54477103.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4379/54477103.jpg[/IMG][/URL][/CENTER][/QUOTE] Super jest widzieć Damę w takiej kondycji :) Jesteś pewna, że ona akceptuje inne psy?? -
Jego życie to koszt około 1400 zł. (500 zapłaci ZUK) Dużo i mało, ale było warto! Fart żyje, jest piękny i ma dobry charakter. Niestety jesteśmy na początku naszej drogi i fundacja ma poważne braki finansowe :( Będzie ciężko zapłacić ten rachunek i utrzymać Farta w hotelu. Mam nadzieję, że wszystkim nam starczy determinacji by zajadle walczyć. [img]http://lh6.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TTVHkd87Z1I/AAAAAAABGew/YtD389JF20M/s600/DSCF9460.JPG[/img]
-
Sznaucer Fuks - juz w nowym domku, w Niemczech :)
GoniaP replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Niech on już idzie do ds, bo dt potrzebny... Co za pecha ma ten pies :( Paulinko, w Tobie nadzieja, że zrobisz uśmiechnięte zdjęcia Fuksa. Jak to się mówi po angielsku? On jest camera shy i zrobienie mu szczęśliwych zdjęć graniczy z cudem. Masz więc zadanie :) -
Wkurza mnie ten wątek! Jestem kobietą czynu, a tu już któryś dzień nie ma konkretów tylko dywagacje! Ziarno niepokoju zostało zaszczepione skutecznie przez założycielkę wątku, cały czas myślę o tym biedaku, a działań zero, bo nie ma adresu??!! Albo działajmy, albo zamknijmy tę dyskusję o NICZYM.
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']zaaaaaaaaaaara dopiero wróciłam[/QUOTE] No bo być może jest jeszcze lepszy niż banerek nr 1. :evil_lol: A trza dążyć do doskonałości :eviltong: -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']A tak SE zerkam coby tłum zrobić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A jak się ma banerek nr 2? -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']Gonia- jestem :) na razie tyle . A ta suczka u Hani K to jest pod starą fundacją czy pod nową :) ???[/QUOTE] Cześć :) Wszystkie są pod nową ;) -
Przywiązana do drzewa roczna Ziuta - znalazła dom!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']Ziutka - cisza u Ciebie :( NIE JEST DOBRZE !!!! Boję się ,że na teraz to jestes "porzucona w hoteliku" No nic, spróbuję coś do przodu popchnąć i sterylkę załatwić.[/QUOTE] Cisza, to prawda. Ale ponieważ Ziutka vel Sosenka jest psem 2 fundacji, żadna krzywda jej się nie stanie. Staniemy na głowie by jej pomóc, obiecuję. JKP dziękuję za Twoje starania. -
6-letni bernardyn z rodowodem szuka domu - okolice Poznania. Ma dom.
GoniaP replied to matula's topic in Już w nowym domu
Wizyta w Stęszewie się odbyła, i dom jest super. Benio może tam iść. Prośba do Conceited, żeby skoordynowała adopcję :) -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dziś wpłynęła wpłata od Chity - 30zł, za co bardzo dziękujemy. Na koncie Viko jest więc 432 zł Dotychczasowe leczenie Viko wynosi 339,98zł Na górce mamy zatem 92,02 zł, jednak nadal prosimy o wpłaty bo malec musi jeszcze parę dni w klinice zostać i obawiam się, że ta kwota nie starczy :( -
Właśnie dostałam fakturę z kliniki :nerwy: Życie Farta kosztowało ZUK 500zł [B]a naszą fundację 838 zł[/B] czyli razem: 1338zł Na Farta do tej pory wpłynęło 230zł, [B][COLOR=red]więc jesteśmy 608 zł na minusie[/COLOR][/B] :placz: a licznik nadal nieubłaganie bije. Błagam, pomóżcie, bo nie damy rady :-( Conceited, zrób proszę zestawienie wpływów i wydatków na 1 stronie...
-
Najnowsze wieści z hoteliku: [I]Noc niestety nie była juž taka nudna ;) Fart chodził po całym domu i szukał jedzenia - próbował dostać się do śmietnika, do półek z półproduktami, a nawet próbował dostać się do zalewu gdzie leżało kilka talerzy po kolacji :( Pozastawialiśmy wszystkie możliwe półki i szafki krzesłami- minus kuchni otwartej Próbował je jeszcze sforsować ale w końcu odpuścił i spał pod naszą sypialnią do rana Było mi go żal bo szkieletorek z niego niesamowity Rano dostał upragnione jedzonko :) potem spacerowaliśmy po pobliskich lasach a teraz słodko śpi Na spacerze nie groźnie obszczekał leśniczych :o Poza tym wszystko Ok. Kupa też :) Pozdrawiam Agnieszka [/I]
-
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Zdjęcia, zdjęcia poprosimy i... serdecznie p. Dorotę i stado pozdrowimy! :)[/QUOTE] Pani Dorota jest w tym względzie uzależniona od swojej Córki. Prosiłam, mam nadzieję, że fotki wkrótce nadejdą. Dziś Pani Dorota była gościem TVN 24 w związku ze sprawą zamordowanego husky (z domu). Miałam nadzieję ujrzeć Puniusia, ale źadnego psiaka nie było widać :( -
Zdjęcia rozczulające :) Tonio wygląda na mega zrelaksowanego i szczęśliwego, ale chyba nie schudł ani grama...
-
Podniosę Cudaczka w nowym roku ;)
-
Poznań - Pekińczyk - Salamon Kropla Nektaru - Ma dom
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Pani Dorota mówi, że Staś/Puniu zachowuje się jak nowo narodzony :) Biega po ogrodzie jak szalony, znosi patyki, przytula się, rządzi i jest najpiękniejszym, najukochańszym psem pod słońcem. Jest szczęśliwy i to jest najważniejsze.... -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Relacja będzie i fotoreportaż też.[/QUOTE] Czekamy z niecierpliwością. -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
GoniaP replied to dronka's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsze wydarzenia: 1. Fart opuścił klinikę i przeniósł się do domowego hoteliku. Sponsor zafundował mu 2 tygodnie. Co potem zobaczymy.... 2. Viko żyje i ma się dobrze. Dostał surowicę w porę, biegunka opanowana, wymiotów brak. 3. Fuks ma nowe zdjęcia 4. Telefonów sprawie adopcji brak 5. Zgłoszono nam nową interwencję dotyczącą praktykującego w Poznaniu weterynarza. Ciężki to będzie orzech do zgryzienia ale podejmiemy próbę. -
Szalony VIKO wygrał z parwo i znalazł swoje miejsce na ziemi!
GoniaP replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited'] Jak maluch dzisiaj?[/QUOTE] Dziś dzień bez biegunki, a maluch chciał zeżreć naszą kochaną Martunię kiedy chciała mu posprzątać boks :scared::siara::shock::mdleje::shithappens: A więc siły witalne to malec ma. Domi, coś Ty z nim zrobiła?? :evil_lol: -
[quote name='KaRa_']Gonia czekam na odzew czy potrzebny ten kojec czy też nie.[/QUOTE] Kara, przepraszam, że nie zadzwoniłam, ale dziś znowu się działo. (Byłam na chwilę w KC ale Ciebie nie było). Tak jak napisała Conceited, zdecydowaliśmy umieścić Farta w domowym hoteliku na czas rekonwalescencji. Na pierwsze 2 tygodnie znalazł się sponsor (20zł za dobę). Na resztę musimy uzbierać. Dziękuję Agacie za poranny transport, Agnieszce za siłę i profesjonalizm. Fart miał dziś ważny dzień. Przyjechał do domowego hoteliku, i musiał na wstępie zaakceptować sunie niufa i psa labka. Wszystko poszło gładko. Później poznał się z 3letnim dzieckiem i Panem domu. Zdał tę lekcję śpiewająco. Zachowuje czystość w domu, jest miły, łatwy w obsłudze, potrafi zająć się sobą, umie znaleźć sobie miejsce by odpocząć, nie jest napastliwy ani wobec psów, ani ludzi, na dziecko zareagował pozytywnie, na mężczyznę w domu też. Na razie jest ideałem. Agnieszka opisuje go w samych superlatywach. Oby tak dalej piesku.... Jest mega chudy, dzienną rację karmy dzielimy na 3 karmienia, wg. zaleceń wet. Żadne smaczki, żadne inne jedzenie nie wchodzi w grę, choć Fart nie ustaje w staraniach. Dziś ściągnął garnek z mlekiem z kuchenki, ale nie zlizał zbyt wiele dzięki natychmiastowej reakcji Pana domu. Jutro cd relacji.... Skóra i kości, czyli nasz Fart: [img]http://lh3.ggpht.com/_5XdhgrGVsTY/TTVHhvYvS7I/AAAAAAABGeM/SnhI2ZGkwn0/s600/DSCF9454.JPG[/img]